dr Andrzej Demczuk

Bardzo dobry lekarz , świetny specjalista. Prowadził moją ciążę, jestem bardzo zadowolona . chodze do doktora od 10 lat . Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.

Bardzo dobry lekarz , świetny specjalista.
Prowadził moją ciążę, jestem bardzo zadowolona . chodze do doktora od 10 lat .
Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.

Tragedia, chamstwo i brak kompetencji. Beznadziejny lekarz. Gbur I prostak. Odradzam wszystkim wizyty u niego. Brak właściwego podejścia do pacjenta.

Lekarz beznadziejny! Nigdy nie spotkałam się z takim chamstwem wobec pacjenta! Nie wiadomo o co pyta i o co mu chodzi? Gburowaty, nie dał mi zadać żadnego pytania, cały czas pytał, czego od niego chcę, a w końcu stwierdził, że zgłosiłam się pod zły adres (problemy z miesiączką) ?!?! Nigdy więcej!!! Wszystkim odradzam!!!!!!

Jestem bardzo zadowolona , to bardzo dobry lekarz i dba o pacjenta . jest bardzo miły i zawsze podchodzi do problemu poważnie i umie słuchać naprawdę polecam pana Doktora to najbardziej kompetencyjny lekarz w przychodni.

Beznadziejny! Nie spotkałam się jeszcze z takim chamstwem ze strony lekarza. Pan był zły, że musiał w trakcie nocnego dyżuru zamiast spać przyjąć ciężarną. Zbadał mnie tak, że miałam łzy w oczach z bólu. Pan ten nie powinien być dopuszczony do zawodu lekarza.

Beznadziejny lekarz. Odradzam każdej kobiecie. Pierwszy raz spotkałam się z tak nieuprzejmym i niekompetentnym lekarzem. Na żadne pytanie nie uzyskałam odpowiedzi. Zapytany o metody leczenia odpowiedział, że na razie to nie jest ważne i nie będzie mi o tym teraz mówił. Nie chciał nawet odpowiedzieć na pytanie, czy dany zabieg wykonuje się w tej placówce. Usłyszałam tylko, że na razie nie jest mi to potrzebne i na tym zakończymy naszą rozmowę. Byłam pierwszy raz u tego lekarza i był to mój ostatni!!! Do tego usłyszałam, że jestem dziecinna i infantylna (bo zadaję pytania na temat mojej choroby).

Zdecydowanie nie polecam wizyty u doktora Demczuka. Byłam w Przychodni na Mazurskiej tylko raz u tego Pana i nie powtórzę takiego błędu. Jest to lekarz nadzwyczaj nieuprzejmy, miałam poczucie, że jestem niepotrzebna i nie wiadomo czego szukam. Specyfika zawodu ginekologa wymaga wiedzy, kompetencji i umiejętności wzbudzenia zaufania - dotyczy przecież sfery bardzo osobistej. Ten Pan poprzez swoją gburowatość i nieuprzejmość sprawia, że nie o wszystkich objawach chcesz mówić. A sam? Nawet nie zapyta, czy na lek, który Ci przepisuje jesteś uczulona. Okropny, niekompetentny lekarz. Myślę, że kobiety dbające o swoje ...

Okropny, niekompetentny lekarz.
Myślę, że kobiety dbające o swoje zdrowie pójdą raz - i tylko raz.
A potem zmienią lekarza.
Jeśli ja mam być w pracy miła i uprzejma, to lekarza także taki obowiązek powinien dotyczyć.

Mega super lekarz i człowiek :-)))) Jestem szczęśliwa, że trafiłam do Niego, zupełnie nieoczekiwanie na wizytę w Przychodni Publicznej. Nie znałam lekarza wcześniej! I dzięki Mu za to, że w szpitalu i na wizytach po szpitalnych czułam się dostrzeżoną i ważną dla lekarza pacjentką !! :-))))))

Nie polecam. Faktycznie gburowaty, co ważniejsze niedelikatny. Można powiedzieć że mnie wygonił z gabinetu zanim mu zdołałam cokolwiek powiedzieć.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek!!! :-))) e.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek!!! :-))) e.