dr Andrzej Demczuk

Super leksrz najlepszy w okolicy szkoda że nie pracuje w BP>POzdro

Super leksrz najlepszy w okolicy szkoda że nie pracuje w BP>POzdro

Nie polecam. Bylam juz 4 razy na wizycie. Za kazdym razem mam to samo odczucie: nie słucha pacjenta. Gdy nie odpowie sie konkretnie na pytanie doktora to mozna uslyszec: "ale czy ja o TO pytalem"? A pacjent nie zawsze zrozumie o co doktor pyta, bądż nie zna terminu jakim sie on posluguje.Na wizytach czuję sie jak smarkula, a jestem po 30stce. Ginekolog to lekarz ktory powinien sprawic ze pacjent sie poczuje komfortowo w gabinecie..tu jest troszke inaczej. Natomiast co do wiedzy lekarza to nie ocenie, mozliwe ze jest kompetenty. Jak dla mnie to za mało.

Byłam u tego pana doktora niedawno pierwszy raz. Przyjmuje w Siedlacach przy ul. Mazurskiej. Zrobił na mnie duże wrażenie. To bardzo ciepły człowiek, kompetentny fachowiec, przyjemny i delikatny. Wzorowy ginekolog, nawet dla tych najbardziej wymagających:)

Rewelacyjny lekarz, prowadził moje dwie ciąże, zawsze dokładnie i cierpliwie wszystko mi tłumaczył ,bardzo żałuję ,że nie przyjmuje w Białej , jedyny lekarz któremu w pełni ufałam

Świetny specjalista. Rozumie pacjentki i indywidualnie do nich podchodzi.Z całą odpowiedzialnością polecam.

polecam. jako jedyny lekarz w bp , ktorego moge polecic.

polecam. jako jedyny lekarz w bp , ktorego moge polecic.

Bardzo polecam tego lekarza!!!! Świetny fachowiec kiedyś przyjmował na ul Pokoju i pracował w Łosicach w szpitalu.Szkoda że teraz nie przyjmuje prywatnie w Białej.Nie leci na kasę jak inni specjaliści. Konkretny, wyrozumiały, wszystko wyjaśnia, super fachowiec, Polecam:)