dr Andrzej Demczuk

Pozytywnie oceniam tego lekarza. Jest miły i bardzo pomocny. w moim przydaku jego diagnoza się sprawdziła.

Byłam u tego pana na wizycie i stanowczo nie polecam. Potraktował mnie jak zło koniecznie. Był bardzo chamski i gburowaty. Pierwszy raz się spotkałam z takim podejsciem ze strony lekarza. Odradzam!

Leczyłam się u Pana doktora i według mnie jest osoba uprzejmą, kompetentną i poświęcajacą czas pracjentce. Polecamntego lekarza.

Polecam tego lekarza i dodać pragnę by uniknąć nieporozumień ,nie chodzę do tego lekarza prywatnie.Kompetentny tłumaczy konkretnie i rzeczowo polecam o ile idzie się do lekarza ,a nie na pogawędkę.....

Zdecydowanie nie polecam... Chamski, nie miły, gburowaty, do tego w trakcie jego badania prawie płakałam z bólu..

Rodziłam w szpitalu na Starowiejskiej w Siedlcach, podczas porodu synek zablokował się w kanale rodnym i mimo moich i mojego męża próśb doktor K. nie widziała żadnego problemu, wręcz przeciwnie... Dopiero gdy dr Demczuk wszedł na salę porodową podjął się natychmiastowego przyśpieszenia akcji - niestety mimo tego synek urodził się lekko niedotleniony, z krwiakiem na główce przez zbyt długie zablokowanie w kanale rodnym, ale na szczęście skończyło się na strachu i teraz jest wszystko dobrze. Szczerze powiem, nie wiem czy mój synek byłby teraz ze mną gdyby nie Pan doktór - dziękuję raz jeszcze.

Z całą odpowowiedzialnoscią odradzam! zwłaszcza Paniom w ciąży - byłam na jednej wizycie i wyszłam od niego z płaczem. nie spotkałam się z takim chamstwem nigdzie! Na wejściu spytał mnie po co przyszłam i czego oczekuje po wizycie. Nie widział potrzeby skierowania na badanie krwi i moczu (4 m-c ciązy)a kiedy stwierdziłam ze takie zalecił mi mój poprzedni lekarz, spytał, czy ja go namawiam do przestępstwa!? (!)jest nienormalny moim zdaniem, pacjentka przede mna zwklekała z wejściem do gabinetu, ja załowałam ze w ogóle weszłam.

Pierwsza wizyta u ginekologa własnie u tego pana. Jestem zadowolona, polecam innym paniom. Przeprowadza wyczerpującą rozmowę, uważnie słucha, cierpliwie tłumaczy. Ważne jest to, że się nie spieszy. Byłam bardzo zestresowana i spięta, dał czas na rozluźninie, sam pomógł żartem. POLECAM

Jest najlepszym specjalistą w Białej Podlaskiej i okolic , dzięki PANU DOKTOROWI mam dwóch synków zdrowych , pacjentka z Białej

bardzo kiepski lekarz NIE POLECAM jeżeli ktoś chce sprawdzić dlaczego niech umówi się do niego na wizytę to się przekona