Andrzej Dumański

Chirurg ogólny, Kardiolog

Bardzo miły, sympatyczny i kulturalny człowiek, myśli o zdrowiu pacjenta, uzasadnia swoje decyzje dlaczego tak a nie inaczej. Z uczciwością mogę polecić lekarza Andrzeja Dumańskiego.

Pozdrawiam dr Andrzeja Dumańskiego oraz cały zespół Medixu. To wspaniali specjaliści! Dzięki nim dziś nadal mogę cieszyć się zdrowiem i życiem! to naprawdę wspaniały lekarz i człowiek. Zdecydowanie polecam jak ktoś ma problemy z sercem.

bardzo porządny doktor, ceny są konkurencyjne a lekarz widac, że z pasją i powołaniem. polecam, nie mam się do czego przyczepić.

wspaniały lekarz godny polecenia uprzejmy i znający się na rzeczy operował moją córkę. mam do doktora zaufanie i nie wyobrażam sobie kogoś innego na jego miejsce!

Wchodząc do gabinetu pana doktora -przywitał mnie przesympatyczny, spokojny i rzeczowy Pan o nienagannych manierach. Potraktował z perfekcyjną dokładnością, co jako biedny pacjent potrafię rzecz jasna to docenić. Okazał dużą dozę empatii. Pan Andrzej Dumański jest idealnym lekarzem. :)

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wrocław"?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław

al. Wiązowa 7