lekarz Andrzej Jurkowski

Irydolog

Super lekarz i wspaniały człowiek o niesamowicie wielkiej wiedzy. Dostosuję się do Jego zaleceń, bo dotychczasowe diagnozy i leczenie nie były skuteczne. Polecam wszystkim.

Świetny lekarz i doskonały diagnosta . korzystam z porad doktora od ponad 20 lat. Pomógł wielu moim znajomym i rodzinie . Wydał też książkę na temat irydologii gdzie w sposób fachowy ale przystępny pokazuje swoja metodę diagnozy. Polecam.

Wspaniały człowiek,dwa lata lekarze nie potrafili postawić u mnie diagnozy.Polecam pana Andrzeja z całego serca.Dzieki niemu normalnie funkcjonuje.

Bardzo fachowy lekarz jestem zadowolona byłam z sobą i synem trafione dolegliwości mamy zrobić badania i zapisane leki Polecam wszystkim

Polecam wszystkim

Świetny diagnosta. Świetny lekarz. W przypadkach trudnych, trudnych do zdiagnozowania i leczenia serdecznie polecam konsultacje! Z usług lekarza razem z rodzina korzystam od ponad 20 lat. Mam 100% zaufanie.

Ja chylę czoło przed Panem doktorem,bowiem gdyby mój mąż dostosował się do zaleceń p.doktora przed 5 latami to teraz tak nie cierpiałby/ zlekceważył zalecenia/.Ja korzystałam 2 razy z mądrych porad i stosowałam leki jakie mi p.doktor przepisał i wyszłam z osteoporozy w dużym stopniu .Teraz także zamierzam pojechać do p.doktora.Bardzo polecam i proponuję wszystkim niedowiarkom-zastosujcie się do zaleceń p.doktora,ominie Was niezliczona ilość wizyt u innych lekarzy,zaoszczędzicie czas i pieniądze.POLECAM :)

Cześć. Czytając moją opinie zapewne będzie widać pewne podniecenie, ale właśnie wyszedłem od Pana doktora i siedzę na PKP aby czekając na pociąg do Warszawy. Przyjechałem Tutaj ponieważ poleciła mi go koleżanka tez z Warszawy, a teraz ja polecam Wam. Ale do rzeczy!. Po wejściu do gabinetu nie byłem świadomy że badanie się już zaczęło, Pan doktor podszedł do mnie z jakaś latarka i wymienił 5 objawów z które u mnie występują co jakiś czas(Dodam że nie zaglądał mi do buzi itp...jak wszedłem tak stanąłem). Następnie powiedział że mam problemy z żołądkiem,nerka i kręgosłupem....nawet powiedział która część (bo miałem zabiegi itp). Następnie powiedział ze mam początek problemów z kręgosłupem szyjnym i jakby mi piszczało w uszach albo zawroty to żebym to od razu zgłaszał......a to są objawy z którymi przyjechałem o czym nie wiedział....rozmowa była dłuższa....Naprawdę jestem w szoku....wiem ze niektórzy piszą ze nie da się nic z oczu wyczytać.....hejterzy byli i będą....ja w to wierze bo niby skąd Pan doktor wiedział o tym wszystkim?...Nie podawał 20 objawów z których mogłem sobie przypisać 5....każdy objaw podany przez niego, albo występował albo występuje....mogłem iść w Warszawie...też są irydolodzy, jednak ten Pan został polecony przez bardzo wpływowych ludzi..ponoć nawet lekarze przyjeżdżają do Pana doktora np ze swoimi dziećmi kiedy nie można dokładnie ustalić przyczyny. POLECAM i będę polecał

Wybrałam się na wizytę do doktora z powodu nawracających silnych bóli głowy, nawracającego kataru i ogólnie złego samopoczucia . Wcześniej chodziłam do kilku lekarzy którzy bez stawiania konkretnych diagnoz i bez zlecania badań przepisywali mi antybiotyki m.in. na zapalenie zatok. Antybiotyki nie pomagały wcale :/ Mój stan zdrowia znacznie się pogarszał. Po roku takiego leczenia antybiotykami nie dającymi rezultatu dowiedziałam sie o doktorze Jurkowskim. Stwierdziłam ze jak on mi nie pomoże, to nie pomoże mi już nikt inny. Wybrałam się na wizytę, na której doktor patrząc mi w oczy i ...

Po roku takiego leczenia antybiotykami nie dającymi rezultatu dowiedziałam sie o doktorze Jurkowskim. Stwierdziłam ze jak on mi nie pomoże, to nie pomoże mi już nikt inny. Wybrałam się na wizytę, na której doktor patrząc mi w oczy i nie pytając o nic, zaczął po kolei wymieniać co mi dolega.
Postawił diagnozę zlecił odpowiednie badania, które później potwierdziły z czym się borykam przez tak długi czas, wypisał odpowiednie leki ( w większości witaminy i leki ziołowe) .
Jeszcze nie wiem czy pomogą, bo dopiero jestem na początku leczenia, ale mam nadzieję, że się uda.
Jedyne co nie spodobało mi się na wizycie, to wrażenie jakby Panu doktorowi się strasznie spieszyło... Wizyta miała charakter, nazwałabym to nieco chaotyczny... Doktor mówi szybko, nie idzie bardzo tego wszystkiego dokładnie zrozumieć. Chyba będę musiała wybrać się do niego raz jeszcze w celu dokładnego wytłumaczenia mi jak dalej przyjmować lekarstwa.
Ale mam nadzieję, że moje zdrowie wróci do równowagi i znów będę mogła cieszyć się życiem :)

Bardzo polecam dr. Jurkowskiwgo. Powiedzial o wszystkich moich problemach, szczegolnie o tych ktore podejrzewalam,przepisal leki, uspokoil. Bylam zdziwiona ze wie o moim samopoczuciu, bolach i wczesniej branych lekach... Czlowiek spokojny, bardzo rzyczliwy, mozna mu zaufac. Przychodza do niego nawet osoby z nowotworami. Kontrola za 2 miesiace. Bardzo dziekuje doktorze.

Wspanialy lekarz i bardzo podoba mi sie sposob jego leczenia.Niestety nie wszystkich stac na suplementy proponowane przez Pana doktora,a szkoda bo efekty ich zazywania sa blogoslawione dla zdrowia.