lekarz Andrzej Jurkowski

Irydolog

Oceniam pana doktora bardzo wysoko,lecz obecnie nie mogę dodzwonić się w celu umówienia wizyty.Jaka jest tego przyczyna?

Dr Jurkowski dał mi drugie życie. Serdecznie dziękuję. Po pięciu latach chodzenia od lekarza do lekarza byłam już wyczerpana fizycznie i psychicznie. A wystarczyło wykonanie ekg Holtera - zlecone przez dr Jurkowskiego, żeby podjąć właściwe leczenie. Czy takiej informacji (bądź skierowania na badania) nie mógł mi przekazać wcześniej żaden lekarz? Jeszcze raz Panu Doktorowi serdecznie dziękuję. Polecam dr Jurkowskiego jako lekarza i wspaniałego, życzliwego człowieka.H.R.

bardzo dobry lekarz. Z naszym synkiem chodziliśmy po pediatrach, alergologach, nic nie pomagało, wciąż miał okropny duszący kaszel Dopiero pan doktor prawidłowo go zdiagnozował, zlecił szereg badań, wypisał odpowiednie leki. W końcu wiemy na czym stoimy. warto przyjsc na wizytę i być dobrze wyleczonym. Dziękujemy, panie doktorze.

Bardzo dobry lekarz. Nikt nie mógł mi pomóc, bo nikt nie wiedział co mi dolega. Pierwszy lekarz, który na pierwszej wizycie stawia od razu poprawną diagnozę.

Polecam, bardzo dobry diagnosta. Poszłam do niego z bardzo silnymi migrenami oczywiście nie mówiąc co mi dolega. Zdiagnozował migrenę i zalecił 3 miesięczną kurację lekami. Od tamtej pory nie miałam ataku migreny. Profesjonalista!

Ten doktor bardzo mi pomógł, już od długiego czasu chodzę po lekarzach i wysyłali mnie tylko od gabinetu do gabinetu, a stan zdrowia się nie polepszał, a miałam jak na swój wiek tego wszystkiego sporo, ale każdy lekarz wykluczał inną chorobę... i nareszcie lekarz który pomaga mi w leczeniu na 100%

baardzo dobry i kompetentny lekarz!! byłam już kilkukrotnie i... naprawde nie warto tracic czasu na innych specjlistów... Wszystko "w jednym" ale gdy trzeba pan doktor odesle do specjalisty... Naprawde polecam!!

korzystam z porad od ok 20 lat i jestem zadowolony.

korzystam z porad od ok 20 lat i jestem zadowolony.

bardzo dobry lekarz, dużo się dowiedziałam o chorobach na które się leczę. Zwrócił uwagę na inne dolegliwości, które miałam i sobie bagatelizowałam. Otrzymałam leki, które biorę od miesiąca i lepiej się czuję, Polecam

witam. nie chcę Was martwić, ale nie jestem zadowolona z wizyty u pana A. Jurkowskiego, ponieważ to co mi powiedział może stwierdzić każdy lekarz ale i zwykły człowiek, bo wiadomo,że w określonym wieku dotykają nas choroby cywilizacyjne. Pan A. Jurkowski powiedział mi to samo co mogłam usłyszeć od zwykłego okulisty, ponieważ jak wiadomo w oku każdy nerw odpowiada za jakaś cześć ciała, także nie dowiedziałam sie nic nowego... dodatkowo dostałam plik recept na bardzo drogie leki... co wiadomo,że nie kazdego będzie stac na wykupienie ich. Reasumując nie polecam tego lekarza ponieważ nie dowiedziałam sie nic nowego i co najważniejsze nie wykrył mi mojego problemu, także nie ma jak rutynowe badania w szpitalu, prześwietlenia, usg itp.