lekarz Andrzej Jurkowski

Irydolog

Witam polecam doktora A.Jurkowskiego , ja jak weszłam do gabinetu to doktor nie pytają o nic zaglądając mi w oczy mówił mi co mi dolega łącznie z objawami.Gdy już skończył zapytał mnie z czym do niego przyszłam? Ja mu odpowiedziałam , że właśnie z tym co mi powiedział!!!Była ze mną też siostra i co dziwne z oczu wyczytał jej nawet , że miała cesarkę( nie oglądając brzucha)Gdy poszłam do doktora z moim 7 letnim synem powiedział mi , że syn ma obciążoną watrobę-pomyślałam sobie co ten człowiek mówi , dzięcko i chora wątroba.Po tygodniu wylądowaliśmy w szpitalu i okazało sie , ze ma podwyąszone enzymy wątrobowe.Myślę , że wystarczy tych wiadomości.Naprawde polecam, warto! Człowiek chodzi do lekarzy a oni tylko pisza leki i nie zawsze są to leki na to co nam żeczywiście jest.A tu dosyć , że doktor stwierdzi co nam dolega i skieruje na badania , żeby to potwierdzic to jeszcze przypisuje leki takie jak trzeba.POLECAM

jestem zadowolona,zostałam nareszcie zdjagnozowana po 3 latach wizyt u różnych specjalistów. serdeczne dzięki.