lekarz Andrzej Jurkowski

Irydolog

Wspanialy lekarz i bardzo podoba mi sie sposob jego leczenia.Niestety nie wszystkich stac na suplementy proponowane przez Pana doktora,a szkoda bo efekty ich zazywania sa blogoslawione dla zdrowia.

Witam, Mojej mamie bardzo wiele lat dokuczało nadciśnienie, duszności i kołatanie serca. Chodziła do wielu specjalistów, dostawała coraz to nowe leki, które nie pomagały, a co więcej, żaden lekarz nie traktował mamy schorzeń kompleksowo. Dawał tylko leki zgodnie ze swoją specjalizacją, nie uwzględniając np cukrzycy. Dopiero dr Andrzej Jurkowski stwierdził problem z tarczycą. Dał odpowiednie leki i wszystko wróciło do normy. To samo było z chorobą serca. Wizyta u każdego kardiologa kończyła się badaniem EKG i kolejnym eksperymentem z różnymi medykamentami - oczywiście wszystko niezależnie od innych dolegliwości. Jedne leki ...

Witam,
Mojej mamie bardzo wiele lat dokuczało nadciśnienie, duszności i kołatanie serca. Chodziła do wielu specjalistów, dostawała coraz to nowe leki, które nie pomagały, a co więcej, żaden lekarz nie traktował mamy schorzeń kompleksowo. Dawał tylko leki zgodnie ze swoją specjalizacją, nie uwzględniając np cukrzycy. Dopiero dr Andrzej Jurkowski stwierdził problem z tarczycą. Dał odpowiednie leki i wszystko wróciło do normy. To samo było z chorobą serca. Wizyta u każdego kardiologa kończyła się badaniem EKG i kolejnym eksperymentem z różnymi medykamentami - oczywiście wszystko niezależnie od innych dolegliwości. Jedne leki wykluczały inne. I znowu dr Jurkowski ustawił mamie leczenie tak, że normalnie funkcjonuje, a schorzenie się nie pogłębia.
Ja też skorzystałam z porady w celu kontrolnym i rzeczywiście doktor wyczytał z oczu choroby, których nie mógł wydedukować czy zobaczyć na zewnątrz, nawet te, które były już jakiś czas temu.
W 100%, z pełną odpowiedzialnością polecam wizytę u dr Andrzeja Jurkowskiego.

Byłem i odradzam. Rzeczywiście miły. Wchodzisz nic nie mówisz i od razu mówi co Ci jest. Co ciekawe bada w masce chirurgicznej na twarzy. Przyszedłem z problemami trawiennymi. Po przebadaniu wypisał mi leki i jeszcze wykrył problemy z nerką i ciśnieniem i kręgosłupem. Uśmiałem się bo nie trzeba być fachowcem by to stwierdzić. Po pierwsze jestem osobą otyłą i to od razu wiadomo że przy tego typu dolegliwościach są problemy z ciśnieniem i kręgosłupem. Zrobiłem prywatnie badania usg i badanie moczu by sprawdzić czy ta nerka to uszkodzona czy nie. Z wynikami poszedłem do normalnego lekarza rodzinnego - uśmiechnęła się i powiedziała że wszystko ok, a gdybym miał takie problemy co irydiolog mówi to ledwo bym doszedł do przychodni, pokazałem też receptę przypisaną na te dolegliwości trawienne lekarz powiedział mi że to są jakieś enzymy które byu spowodowały że prochy by trawiły za mnie i oczywiście poczuje się lepiej ale to mnie nie wyleczy.
Z problemami trawiennymi zgłosiłem się do gastrologa i tam po miesiącu kuracji wróciłem do normy.
Ludzie to jest bardzo sprytny facet i bardzo spostrzegawczy. Kojarzy fakty i umie je analizować.

Polecam doktora Jurkowskiego,wraz z mężem chodzimy na wizyty od wielu lat,fakt że leki są przepisywane na 100% ale zawsze trafne i pomagają,nie jest to pieniądz wyrzucony na marne.Lekarz godny zaufania,naprawdę polecam.

Mam 30 lat. Przebyłam różne operacje i długo szukałam specjalisty który mi pomoże. Byłam nawet w Warszawie z myślą, że może lubelscy lekarze są za słabi na moją chorobę. Dostałam masę leków które wyniszczyły mi żołądek. Zrezygnowana poszłam na wizytę dr. Jurkowskiego który powiedział szczegółowo co mi dolega i przepisał leki, po których moje bóle zniknęły. Będzie to długie leczenie ale mogę funkcjonować a nie zwijać się z bólu. Bardzo dziękuję doktorowi za to że jest. Nie znam lekarza który były takim profesjonalistą.

oceny lekarza polegają na diagnozach są lekarze którzy diagnozują na poziomie od 10 do 50 % a pan Andrzej ma to coś na poziomie 80 do 90 %

Witam polecam doktora A.Jurkowskiego , ja jak weszłam do gabinetu to doktor nie pytają o nic zaglądając mi w oczy mówił mi co mi dolega łącznie z objawami.Gdy już skończył zapytał mnie z czym do niego przyszłam? Ja mu odpowiedziałam , że właśnie z tym co mi powiedział!!!Była ze mną też siostra i co dziwne z oczu wyczytał jej nawet , że miała cesarkę( nie oglądając brzucha)Gdy poszłam do doktora z moim 7 letnim synem powiedział mi , że syn ma obciążoną watrobę-pomyślałam sobie co ten człowiek mówi , dzięcko i chora wątroba.Po tygodniu wylądowaliśmy w szpitalu i okazało sie , ze ma podwyąszone enzymy wątrobowe.Myślę , że wystarczy tych wiadomości.Naprawde polecam, warto! Człowiek chodzi do lekarzy a oni tylko pisza leki i nie zawsze są to leki na to co nam żeczywiście jest.A tu dosyć , że doktor stwierdzi co nam dolega i skieruje na badania , żeby to potwierdzic to jeszcze przypisuje leki takie jak trzeba.POLECAM

Polecam w 100 %. Bardzo mi pomógł, miałam ciągłe mdłości przez kilka lat. Pan Jurkowski dobrał właściwe leki i po miesiącu dolegliwości ustąpiły.Okazało się też , że mam problemy z prawą nerką, czego inni specjaliści nie dostrzegli.

W Lublinie tylko dr A. Jurkowski potrafi postawić właściwą diagnozę choroby - i zawsze jest trafna. Zawsze kiedy inni lekarze nie potrafią poradzić sobie z właściwą diagnozą udaję się do dr Jurkowskiego. Jest kompetentny, kompleksowo ocenia stan zdrowia i wskazuje czym zająć się w pierwszej kolejności. Przed kilku laty powiedział mi, żeby skontrolować piersi bo mam skłonności do tworzenia się torbieli - i rzeczywiście mamografia potwierdziła diagnozę. Ufam mu i polecam.

To jest lekarz, którego polecam na 100%. Byłam chyba u wszystkich specjalistów i tylko odsyłali mnie do innych albo wypisywali leki, które spowodowały że mam wrzód na wrzodzie! A tutaj diagonoza od ręki, choroby które przeszłam i raczej to nie możliwe żeby zgadł 6 chorób musi być dobry w tym co robi!!! Leki na 5 różnych chorób ale tak rozłożone w czasie żeby nie szkodziły mojemu organizmowi. Do tego bardzo dobrze się czuję po lekach gdzie do tej pory była tragedia a jestem młodą osobą i muszę pracować.Naprawdę polecam!!!

To jest lekarz, którego polecam na 100%.