lekarz Andrzej Jurkowski

Irydolog

Jestem pod wielkim wrażeniem Pana Doktora. Konkretnie wymienił to co mi dolega. A chodziłam do tylu lekarzy i żadnych efektów nie było. Gdybym dowiedziała się o nim wcześniej to zaoszczędziłabym sobie tylko czasu i nerwów. Pan Doktor zalecił konkretne leczenie, i już po tygodniu odczułam wyraźną ulgę i różnicę w moim samopoczuciu. Polecam bo warto. Dodatkowo bardzo sympatyczny pan i jeszcze objaśnia dokładnie co i jak a nie zbywa jak to inni lekarze robią.

Oceniam pana doktora bardzo wysoko,lecz obecnie nie mogę dodzwonić się w celu umówienia wizyty.Jaka jest tego przyczyna?

W 100% polecam. Niedrogo i skutecznie! Diagnoza bardziej trafna niż w niejednej placówce diagnostycznej i to bez zbednych kosztów i nerwów. Zrobiłam już tyle badań i większość z nich to pieniądze wyrzucone w błoto. Pierwsze badania, które robiłam w Diagnostyka były w normie(bardzo dziwne!) Po dwoch miesiącach te same badania w Luxmedzie wyszły całkiem inne. Doktor Jurkowski jeszcze przed jakimikolwiek badaniami dokładnie i w dużo wcześniejszym stadium wykrył choroby niż testy, które w wielu przypadkach mogą wprowadzać w błąd bo z mojego doświadczenia nie są zawsze wiarygodne. Leki dobierane z głową i niedrogie, często są to preparaty pochodzenia ziołowego. Mi pomogły. Czuję się w 99% lepiej a dopiero 2 miesiąc przyjmuję leki. Czas jaki poświęca pacjentowi jest bardzo owocny i bezcenny. Doktor nie zostawia pytań bez odpowiedzi. Dziękuję!

Polecam doktora Jurkowskiego,wraz z mężem chodzimy na wizyty od wielu lat,fakt że leki są przepisywane na 100% ale zawsze trafne i pomagają,nie jest to pieniądz wyrzucony na marne.Lekarz godny zaufania,naprawdę polecam.

Zaczynam powoli funkcjonować w nowych kryteriach szansy na życie. Byłam zupełnie wyczerpana, nie miałam sił, odrzuciłam wszystkie leki, bo po lekach czułam się jeszcze gorzej. Serce, brzuch, głowa, brak sił. Ktoś zupełnie obcy powiedział mi "Niech pani pojedzie do dr. Jurkowskiego- pomógł mi i od paru lat mam siły do życia i czuję się dobrze". Nie miałam nic do stracenia - pojechałam. Przemiły mężczyzna popatrzył w oczy i zaczął wymieniać mi kolejno problemy mojego zdrowia. Trafiał w 10. Późniejsze badania potwierdziły nowe sprawy o których nie wiedziałam. Zabezpieczył mnie lekami całościowo nie fragmentarycznie na jedno schorzenie- ale całościowo. Czuję się lepiej, nabieram sił. Jestem na nowych lekach i mam nadzieję, że pomoże mi także z nowym problemem. szkoda, że tak niewielu lekarzy potrafi patrzeć na pacjenta całościowo. Dziękuję. Jestem bardzo wdzięczna. Wkrótce moja ciocia też skorzysta z fachowej wiedzy i umiejętności Pana doktora. Wspaniały fachowiec.

oceny lekarza polegają na diagnozach są lekarze którzy diagnozują na poziomie od 10 do 50 % a pan Andrzej ma to coś na poziomie 80 do 90 %

Polecam w 100 %. Bardzo mi pomógł, miałam ciągłe mdłości przez kilka lat. Pan Jurkowski dobrał właściwe leki i po miesiącu dolegliwości ustąpiły.Okazało się też , że mam problemy z prawą nerką, czego inni specjaliści nie dostrzegli.

Mam 30 lat. Przebyłam różne operacje i długo szukałam specjalisty który mi pomoże. Byłam nawet w Warszawie z myślą, że może lubelscy lekarze są za słabi na moją chorobę. Dostałam masę leków które wyniszczyły mi żołądek. Zrezygnowana poszłam na wizytę dr. Jurkowskiego który powiedział szczegółowo co mi dolega i przepisał leki, po których moje bóle zniknęły. Będzie to długie leczenie ale mogę funkcjonować a nie zwijać się z bólu. Bardzo dziękuję doktorowi za to że jest. Nie znam lekarza który były takim profesjonalistą.

Nie polecam ,nie dajcie się zwieść oszustowi.Dobry psycholog mówi o wielu chorobach aż któraś wreszcie przypasuje pacjentowi.To wielkie czary-mary.

bardzo dobry lekarz. Z naszym synkiem chodziliśmy po pediatrach, alergologach, nic nie pomagało, wciąż miał okropny duszący kaszel Dopiero pan doktor prawidłowo go zdiagnozował, zlecił szereg badań, wypisał odpowiednie leki. W końcu wiemy na czym stoimy. warto przyjsc na wizytę i być dobrze wyleczonym. Dziękujemy, panie doktorze.