lekarz Andrzej Jurkowski

Irydolog

Nie polecam tego "lekarza" .Wymyśla choroby na które moje dziecko nie chorowało ,przypisuje leki które nie pomogą i nie zaszkodzą(placebo) i wszystkie na 100% a to co jest na prawdę poważne i zagrażające życiu nie widzi.Całe szczęście ,że nie korzystałam więcej z porad tego pana bo nie wiem co by było z moją córką.Dobrze się zastanówcie zanim odwiedzicie tego "lekarza".

to jest jedyny lekarz w lublinie z powołania,zajmuje się pacjentem tyle ile potrzeba,nie odsyła do innego bo wziął za wizyte,taki człowiek lekarz zasługuje na miano lekarza ,docenta,profesora

Witam wszystkich z całą odpowiedzialnością mogę polecić Pana doktora , tylko on potrafił zdiagnozować mojego synka. Bardzo nam pomógł.

bARDZO DOBRY DIAGNOSTA.nIE TRZEBA WŁUCZYĆ SIĘ PO SPECJALISTACH ,MASZ WSZYSTKO ZA JEDN A WIZYTĄ. POLECAM.

Nie polecam ,nie dajcie się zwieść oszustowi.Dobry psycholog mówi o wielu chorobach aż któraś wreszcie przypasuje pacjentowi.To wielkie czary-mary.

To cudowny człowiek i wspaniały lekarz. Gorąco polecam, jedyny lekarz, któremu ufam.

To jest naprawde lekarz -dziekujmy Panu.

To jest naprawde lekarz -dziekujmy Panu.

jestem zadowolona,zostałam nareszcie zdjagnozowana po 3 latach wizyt u różnych specjalistów. serdeczne dzięki.