lekarz Andrzej Jurkowski

Irydolog

Ten doktor bardzo mi pomógł, już od długiego czasu chodzę po lekarzach i wysyłali mnie tylko od gabinetu do gabinetu, a stan zdrowia się nie polepszał, a miałam jak na swój wiek tego wszystkiego sporo, ale każdy lekarz wykluczał inną chorobę... i nareszcie lekarz który pomaga mi w leczeniu na 100%

Witam, Mojej mamie bardzo wiele lat dokuczało nadciśnienie, duszności i kołatanie serca. Chodziła do wielu specjalistów, dostawała coraz to nowe leki, które nie pomagały, a co więcej, żaden lekarz nie traktował mamy schorzeń kompleksowo. Dawał tylko leki zgodnie ze swoją specjalizacją, nie uwzględniając np cukrzycy. Dopiero dr Andrzej Jurkowski stwierdził problem z tarczycą. Dał odpowiednie leki i wszystko wróciło do normy. To samo było z chorobą serca. Wizyta u każdego kardiologa kończyła się badaniem EKG i kolejnym eksperymentem z różnymi medykamentami - oczywiście wszystko niezależnie od innych dolegliwości. Jedne leki ...

Witam,
Mojej mamie bardzo wiele lat dokuczało nadciśnienie, duszności i kołatanie serca. Chodziła do wielu specjalistów, dostawała coraz to nowe leki, które nie pomagały, a co więcej, żaden lekarz nie traktował mamy schorzeń kompleksowo. Dawał tylko leki zgodnie ze swoją specjalizacją, nie uwzględniając np cukrzycy. Dopiero dr Andrzej Jurkowski stwierdził problem z tarczycą. Dał odpowiednie leki i wszystko wróciło do normy. To samo było z chorobą serca. Wizyta u każdego kardiologa kończyła się badaniem EKG i kolejnym eksperymentem z różnymi medykamentami - oczywiście wszystko niezależnie od innych dolegliwości. Jedne leki wykluczały inne. I znowu dr Jurkowski ustawił mamie leczenie tak, że normalnie funkcjonuje, a schorzenie się nie pogłębia.
Ja też skorzystałam z porady w celu kontrolnym i rzeczywiście doktor wyczytał z oczu choroby, których nie mógł wydedukować czy zobaczyć na zewnątrz, nawet te, które były już jakiś czas temu.
W 100%, z pełną odpowiedzialnością polecam wizytę u dr Andrzeja Jurkowskiego.

Byłem i odradzam. Rzeczywiście miły. Wchodzisz nic nie mówisz i od razu mówi co Ci jest. Co ciekawe bada w masce chirurgicznej na twarzy. Przyszedłem z problemami trawiennymi. Po przebadaniu wypisał mi leki i jeszcze wykrył problemy z nerką i ciśnieniem i kręgosłupem. Uśmiałem się bo nie trzeba być fachowcem by to stwierdzić. Po pierwsze jestem osobą otyłą i to od razu wiadomo że przy tego typu dolegliwościach są problemy z ciśnieniem i kręgosłupem. Zrobiłem prywatnie badania usg i badanie moczu by sprawdzić czy ta nerka to uszkodzona czy nie. Z wynikami poszedłem do normalnego lekarza rodzinnego - uśmiechnęła się i powiedziała że wszystko ok, a gdybym miał takie problemy co irydiolog mówi to ledwo bym doszedł do przychodni, pokazałem też receptę przypisaną na te dolegliwości trawienne lekarz powiedział mi że to są jakieś enzymy które byu spowodowały że prochy by trawiły za mnie i oczywiście poczuje się lepiej ale to mnie nie wyleczy.
Z problemami trawiennymi zgłosiłem się do gastrologa i tam po miesiącu kuracji wróciłem do normy.
Ludzie to jest bardzo sprytny facet i bardzo spostrzegawczy. Kojarzy fakty i umie je analizować.

To jest lekarz, którego polecam na 100%. Byłam chyba u wszystkich specjalistów i tylko odsyłali mnie do innych albo wypisywali leki, które spowodowały że mam wrzód na wrzodzie! A tutaj diagonoza od ręki, choroby które przeszłam i raczej to nie możliwe żeby zgadł 6 chorób musi być dobry w tym co robi!!! Leki na 5 różnych chorób ale tak rozłożone w czasie żeby nie szkodziły mojemu organizmowi. Do tego bardzo dobrze się czuję po lekach gdzie do tej pory była tragedia a jestem młodą osobą i muszę pracować.Naprawdę polecam!!!

To jest lekarz, którego polecam na 100%.

To jest naprawde lekarz -dziekujmy Panu.

To jest naprawde lekarz -dziekujmy Panu.

Witam wszystkich z całą odpowiedzialnością mogę polecić Pana doktora , tylko on potrafił zdiagnozować mojego synka. Bardzo nam pomógł.

To cudowny człowiek i wspaniały lekarz. Gorąco polecam, jedyny lekarz, któremu ufam.

to jest jedyny lekarz w lublinie z powołania,zajmuje się pacjentem tyle ile potrzeba,nie odsyła do innego bo wziął za wizyte,taki człowiek lekarz zasługuje na miano lekarza ,docenta,profesora

bARDZO DOBRY DIAGNOSTA.nIE TRZEBA WŁUCZYĆ SIĘ PO SPECJALISTACH ,MASZ WSZYSTKO ZA JEDN A WIZYTĄ. POLECAM.

witam. nie chcę Was martwić, ale nie jestem zadowolona z wizyty u pana A. Jurkowskiego, ponieważ to co mi powiedział może stwierdzić każdy lekarz ale i zwykły człowiek, bo wiadomo,że w określonym wieku dotykają nas choroby cywilizacyjne. Pan A. Jurkowski powiedział mi to samo co mogłam usłyszeć od zwykłego okulisty, ponieważ jak wiadomo w oku każdy nerw odpowiada za jakaś cześć ciała, także nie dowiedziałam sie nic nowego... dodatkowo dostałam plik recept na bardzo drogie leki... co wiadomo,że nie kazdego będzie stac na wykupienie ich. Reasumując nie polecam tego lekarza ponieważ nie dowiedziałam sie nic nowego i co najważniejsze nie wykrył mi mojego problemu, także nie ma jak rutynowe badania w szpitalu, prześwietlenia, usg itp.