lekarz Andrzej Kaszkowiak

Psychiatra

3,5
3,9
3,6

Z tym lekarzem mialam kontakt tylko raz, wiele lat temu, gdy homeopatycznie leczyl mojego syna.Poswiecil na badanie kilka godzin,[ale tego homeopatia wymaga]wiec nie bylam zdziwiona.Najlepszym dowodem na jego swietne podejscie do pacjenta , bylo zachowanie mojego kilkuletniego syna.Dziecko bylo spokojne przez caly czas badania, a to dla matki znaczy bardzo wiele. Postawil tez bardzo dobra diagnoze i syn bardzo szybko zaczal wracac do zdrowia. Teraz znam wielu tzw.homeopatow, ktorzy nie lecza, a robia tylko "kase" na modnej dziedzinie.

to wariat jakich malo,sam ma problemy z psychika,do tego chamski,lekcewazacy kobiety/pacjentki/przestalam jezdzic do mosznej przez niego,szkoda zdrowia sluchac jego durnej gadki,obrazania, personel mowil o nim"ten wariat"

Lekarz krytycznie nastawiony do powszechnie stosowanych metod w psychiatrii,wypracował własne metody leczenia. Kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego począwszy od diety. Wiem, że u części pacjentów wywołuje zaskoczenie, zdziwienie i brak uznania a to z powodu diametralnie innego - nie szablonowego - podejścia do problemu choroby. i jeszcze jedno, będąc pacjentem (także w CTN w Mosznej) przekonałem się, że inni lekarze nie dorastają wiedzą, intelektem oraz intuicją do dr Kaszkowiaka. Sądzę, że może on sam mieć problem w swoim środowisku medycznym - tak jak wszyscy ludzie wyprzedzający czas.

Byłam u tego lekarza z dzieckiem, które często mi choruje.Jestem bardzo zadowolona, odpowiednio dobrał leki.Tydzień po wizycie mój mały się rozchorował, normalnie skończyło by się antybiotykiem, a tu pomogła homeopatia.Dr Kaszkowiak to na pewno niezwykły człowiek da się to wyczuć.Lecz jeśli ktoś szuka pomocy w lekach i antybiotykach -odradzam.My szukaliśmy prawdziwego lekarza-znaleźliśmy

Poświęca pacjentowi dużo czasu, tłumaczy wszystko w przystępny sposób. Jest z pewnością oryginalną osobowością, a to nie jest łatwe w środowisku lekarskim, aby takim pozostawać pomimo wszystko. Jeśli ktoś potrafi słuchać to doktor Kaszkowiak pomoże. Wiem też, że wielu pacjentów jest mu bardzo wdzięcznych i cenią go wysoko.

Pierwszy raz u tego lekarza byłam 2 lata temu.Wyszłam rozczarowana i zdenerwowana.Postanowiłam mu dać jeszcze jedną szansę i kilka dni temu poszłam do niego i to był mój błąd.Ten doktorek minął się z powołaniem.Poniża pacjentów.Mamy wykonywać wszystkie polecenia bez pytań.

naprawde polecam tego lekarza,zdecydowanie zna sie na rzeczy...

naprawde polecam tego lekarza,zdecydowanie zna sie na rzeczy...

od czasu wizyty odczuwam duza poprawe. lekarza charakteryzuje kompetencja i chec pomocy !!! dr.kaszkowiak to ciekawa postac..a przede wszystkim dobry lekarz.

od czasu wizyty odczuwam duza poprawe.
lekarza charakteryzuje kompetencja i chec pomocy !!!
dr.kaszkowiak to ciekawa postac..a przede wszystkim dobry lekarz.

Byłam pacjentkom C.T.N.dwa razy.Moim lekarzem prowadzącym był dr. A.Kaszkowiak.Uważam,że lepiej trafić nie mogłam ,ponieważ uważam ,że to wspaniały lekarz.Dzięki jego podejściu do mojego problemu i jego metodom leczenia,uzyskałam wspaniałe rezultaty.Polecam tego lekarza osobom ,które naprawdę chcą się leczyć i umieją słuchać tego co on przekazuje.

Ten lekarz sam wymaga pomocy psychiatrycznej...i to specjalisty wysokiej klasy. Był moim lekarzem prowadzącym w czasie mojego pobytu w Mosznej i muszę powiedzieć,że chciałam natychmiast zrezygnować z pobytu w CTN, bo takiego chama i prostaka widziałam po raz pierwszy w życiu.Dopiero kiedy stanowczo postawiłam się panu doktorowi, to zmienił swoje zachowanie i jakoś dotrwałam do końca. Nie polecam nikomu tego lekarza.

Ten lekarz sam wymaga pomocy psychiatrycznej...i to specjalisty wysokiej klasy.