lekarz Andrzej Kaszkowiak

Psychiatra

3,5
3,9
3,6

Wybitny lekarz. Wybitna osobowosc. Jesli ktos szuka pomocy w lekach, tabletkach itp, stanowczo odradzam. Natomiast jesli pragniesz rzeczywistej pomocy, glebokiego, kompleksowego podejscia do swojego problemu, zdecydowany jestes wspolpracowac z lekarzem (jest wymagajacy) z pewnoscia nie moglbys trafic lepiej. Do tego dr Kaszkowiak jest homeopata i lekarzem medycyny naturalnej.

UWAŻAM ŻE JEST DOBRYM LEKARZEM CHOĆ PIERWSZY KONTAKT Z NIM PODZIAŁAŁ NA MNIE DESTRUKTYWNIE - PO CZASIE JEDNAK POZNAŁAM JEGO SPECYFICZNĄ OSOBOWOŚĆ KTÓRĄ ODEBRAŁAM BARDZO POZYTYWNIE - DYSKUSJE NA SPOŁECZNOŚCIACH SĄ INTERESUJĄCE KTÓRE BARDZO SKUTECZNIE POMOCNE SĄ PRZY LECZENIU - MNIE OSOBIŚCIE TO BARDZO POMOGŁO - ZA CO MOGĘ MU SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ.

Uważam że to spokojny i dobry psychiatra. Dobrze ustawił mi leki po długiej konsultacji ze mną. Polecam innym.

Wczoraj byłam u tego lekarza.Wizyta mnie rozczarowała.Doktorek mało uprzejmy,gburowaty a w kartotece pisze co chcę.W moim przypadku akurat rzeczy nie zgodne z prawdą.Odradzam wizytę u niego!

Zdecydowanie polecam. Lekarz kompetentny o wielkiej wiedzy i właściwym podejściu do pacjenta i jego choroby. Każdego pacjenta traktuje w sposób indywidualny. Mimo skostniałej powierzchowności zdecydowanie przyjazny.

Bardzo dobry lekarz, parę razy wyciągną mnie z dołka. Wymaga od pacjentów zaufania, pełnej współpracyi sprzeciwiania się od czsu do czasu/

dot.wizyta: obie, prywatna i publiczna. Bardzo dobry znawca całego organizmu ludzkiego,ujmujacy ogólny stan organizmu , nie wybiórczo, lekarz z niezwykła trozka o pacjenta

dot.wizyta: obie, prywatna i publiczna.

Kaszkowiak jest niekompententy, gburowaty, chamski pisze co mu ślina na język przyniesie nie słucha pacjentów, az aż dziwne kto mu taką opinię wystawił

Po takiej wizycie człowiek chce zmienić swoje życie na lepsze.

Po takiej wizycie człowiek chce zmienić swoje życie na lepsze.

Dr. Kaszkowiak jest , delikatnie mówiąc INNĄ OSOBOWOŚCIĄ. Wkontakcie nie wiadomo, czym można go zirytować, a jego zalecenia należy przyjmować bzekrytycznie. Na pewno nie zaszkodzi, ale .... czy pomoże, to kwestia dyskusyjna dla jakiegoś konsylium lekarskiego. Mimo wszystko, są inni lekarze jego profesji, którzy dotrą do pacjenta pomogą.