lekarz Andrzej Kaszkowiak

Psychiatra

Dr. Kaszkowiak jest , delikatnie mówiąc INNĄ OSOBOWOŚCIĄ. Wkontakcie nie wiadomo, czym można go zirytować, a jego zalecenia należy przyjmować bzekrytycznie. Na pewno nie zaszkodzi, ale .... czy pomoże, to kwestia dyskusyjna dla jakiegoś konsylium lekarskiego. Mimo wszystko, są inni lekarze jego profesji, którzy dotrą do pacjenta pomogą.

Zdecydowanie polecam. Lekarz kompetentny o wielkiej wiedzy i właściwym podejściu do pacjenta i jego choroby. Każdego pacjenta traktuje w sposób indywidualny. Mimo skostniałej powierzchowności zdecydowanie przyjazny.

Po takiej wizycie człowiek chce zmienić swoje życie na lepsze.

Po takiej wizycie człowiek chce zmienić swoje życie na lepsze.

dot.wizyta: obie, prywatna i publiczna. Bardzo dobry znawca całego organizmu ludzkiego,ujmujacy ogólny stan organizmu , nie wybiórczo, lekarz z niezwykła trozka o pacjenta

dot.wizyta: obie, prywatna i publiczna.

Wybitny lekarz to mało powiedziane, to medyczny geniusz i odkrywca krytycznie nastawiony do dotychczasowych nurtów w psychiatrii, ponieważ stworzył swój własny. Zawsze odżywiałam się jedząc dużo mięsa, które zatruwało nie tylko moje ciało, ale również myśli i oto proszę sobie wyobrazić, że Pan Doktor podczas wizyty wytłumaczył mi jak ważne i niezbędne jest stosowanie diety wegetariańskiej. Ta prawda niczym błyskawica dotarła do mojej świadomości. Lekarstwa odrzuciłam precz. Dzisiaj każdy dzień rozpoczynam i kończę konsumpcją wyrobów ciastkarsko-cukierniczych popijając wodą mineralną (wyłącznie butelkowaną w szkło). Dieta wegetariańska odtruła mój mózg nie tylko ...

Zawsze odżywiałam się jedząc dużo mięsa, które zatruwało nie tylko moje ciało, ale również myśli i oto proszę sobie wyobrazić, że Pan Doktor podczas wizyty wytłumaczył mi jak ważne i niezbędne jest stosowanie diety wegetariańskiej. Ta prawda niczym błyskawica dotarła do mojej świadomości. Lekarstwa odrzuciłam precz. Dzisiaj każdy dzień rozpoczynam i kończę konsumpcją wyrobów ciastkarsko-cukierniczych popijając wodą mineralną (wyłącznie butelkowaną w szkło). Dieta wegetariańska odtruła mój mózg nie tylko z toksyn, ale również z agresji, depresji, omamów i lęków. Teraz nareszcie czuje, że jestem zdrowa. Pan Doktor wkopał kamień węgielny pod nową gałąź wiedzy, która można by nazwać homeo-wegano-psychiatrią. Leczenie u Pana Doktora polecam szczególnie tym, którzy nie boją się podejmować nowych wyzwań w swoim życiu.

Wybitny lekarz. Wybitna osobowosc. Jesli ktos szuka pomocy w lekach, tabletkach itp, stanowczo odradzam. Natomiast jesli pragniesz rzeczywistej pomocy, glebokiego, kompleksowego podejscia do swojego problemu, zdecydowany jestes wspolpracowac z lekarzem (jest wymagajacy) z pewnoscia nie moglbys trafic lepiej. Do tego dr Kaszkowiak jest homeopata i lekarzem medycyny naturalnej.

Z powodu depresji byłem pacjentem w CTN. Kontakty z doktorem Kaszkowiakiem oceniam mimo wszystko negatywnie. Podczas wizyty lekarz ten prowadzi z pacjentem luźną rozmowę, której wątek merytoryczny pozostaje zagadką. Zadawane przez lekarza w trakcie takiej rozmowy pytania, są zabarwione kpiną i sarkazmem, pointa zmierza niechybnie do pokonania pacjenta. Ja osobiście po każdej wizycie czułem się fatalnie, z powodu takiego traktowania. W moim przypadku tzn. leczenia zaburzeń depresyjnych, to chyba terapia trochę ryzykowna. Za stronę niewątpliwie pozytywną uważam ostrożność tego specjalisty w stosowaniu i dawkowaniu lekarstw. Doktór jest zwolennikiem homeopatii. Co ...

Za stronę niewątpliwie pozytywną uważam ostrożność tego specjalisty w stosowaniu i dawkowaniu lekarstw. Doktór jest zwolennikiem homeopatii. Co do sposobu diagnozy, myślę, że kluczowe są tu głębokie spojrzenia w oczy. Najprawdopodobniej dostarczają one w trakcie wizyty materiału diagnostycznego, na podstawie którego pan doktór wywnioskuje o aktualnych i przyszłych chorobach pacjenta. (?)
Obecnie leczę się u innych lekarzy, zażywam lekarstwa, co m.in. pomogło mi odbudować samoocenę i pozycję zawodową. Tak w ogóle, to uważam, że jeśli lekarza nie stać na autentyczny, ciepły i serdeczny stosunek do pacjenta, to przynajmniej powinien zachowywać się w sposób kulturalny i taktowny, unikając tonu lekceważenia, szyderstwa i wyniosłości.
Tę krytyczną opinię redagowałem kilka razy, starając się ostatecznie napisać ją w sposób obiektywny, z myślą o przyszłych pacjentach ocenianego Lekarza.

UWAŻAM ŻE JEST DOBRYM LEKARZEM CHOĆ PIERWSZY KONTAKT Z NIM PODZIAŁAŁ NA MNIE DESTRUKTYWNIE - PO CZASIE JEDNAK POZNAŁAM JEGO SPECYFICZNĄ OSOBOWOŚĆ KTÓRĄ ODEBRAŁAM BARDZO POZYTYWNIE - DYSKUSJE NA SPOŁECZNOŚCIACH SĄ INTERESUJĄCE KTÓRE BARDZO SKUTECZNIE POMOCNE SĄ PRZY LECZENIU - MNIE OSOBIŚCIE TO BARDZO POMOGŁO - ZA CO MOGĘ MU SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ.

Bardzo dobry lekarz, parę razy wyciągną mnie z dołka. Wymaga od pacjentów zaufania, pełnej współpracyi sprzeciwiania się od czsu do czasu/

Pan Doktor to człowiek dziwny i arogancki. Podczas wizyty potrafi się np. nagle bardzo zdenerwować, skakać po gabinecie i wykrzykiwać. Na prywatnej wizycie pewno zachowuje się inaczej. Dla tego Pana pacjenci to "neurotycy" niezdolni do "wyższych uczuć" i niegodni szacunku. Mi generalnie kontakt z tym Lekarzem zaszkodził. Nie jestem też pewien, czy egzamin z interny, jako student zdał za pierwszym razem.