lekarz Andrzej Kaszkowiak

Psychiatra

Byłam pacjentkom C.T.N.dwa razy.Moim lekarzem prowadzącym był dr. A.Kaszkowiak.Uważam,że lepiej trafić nie mogłam ,ponieważ uważam ,że to wspaniały lekarz.Dzięki jego podejściu do mojego problemu i jego metodom leczenia,uzyskałam wspaniałe rezultaty.Polecam tego lekarza osobom ,które naprawdę chcą się leczyć i umieją słuchać tego co on przekazuje.

Kompletnie nie spełnił moich oczekiwań,nie potrafi rozmawiać z pacjentem nie tłumaczy choroby,przepisuje zioła nie mówiąc na co one są i jakie mają działanie.Kompletna strata czasu i pieniędzy.

od czasu wizyty odczuwam duza poprawe. lekarza charakteryzuje kompetencja i chec pomocy !!! dr.kaszkowiak to ciekawa postac..a przede wszystkim dobry lekarz.

od czasu wizyty odczuwam duza poprawe.
lekarza charakteryzuje kompetencja i chec pomocy !!!
dr.kaszkowiak to ciekawa postac..a przede wszystkim dobry lekarz.

dobry lekarz tylko jakis zakręcony

dobry lekarz tylko jakis zakręcony

wizyty u dr Kaszkowiaka odbieram bardzo pozytywnie, preferuje w pierwszej kolejności metody naturalnie, farmakologia gdy rzeczywiście jest to niezbędnie konieczne (tak było w moim przypadku)

nie spełnia moich oczekiwan

nie spełnia moich oczekiwan