Klinika Chirurgii Plastycznej doktora Andrzeja Krajewskiego to nowoczesny, doskonale wyposażony ośrodek, oferujący zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i naczyniowej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów posiadających wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Każdego pacjenta otaczamy wyjątkową troska, by czuł się bezpiecznie, a także komfortowo. Z satysfakcja i zaangażowaniem pomagamy swoim klientom odkryć drzemiące w nich piękno.

Znajomość języków obcych:
- angielski

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)

Zachęcam do wizyt u Pana Doktora, bo gdzie indziej znajduje się tak dobry specjalista ? Pełne zaangażowanie w sprawę z jaką zgłasza się pacjent, rzeczowe wytłumaczenie całego zabiegu i okresu rekonwalescencji. Doświadczenie widać tu gołym okiem. Polecam szczerze i pozdrawiam

Jestem pod wielkim wrażeniem umiejętności i wiedzy jaką posiada pan Doktor Krajewski, oddać się w jego ręce to była bardzo dobra decyzja i jestem bardzo zadowolona, Klinika na wysokim poziomie z serdeczną atmosferą.

Jestem po zabiegu i czuje się wspaniale, decyzja udania się do tej Kliniki to był strzał w 10! Dziękuję całemu zespołowi za pomoc i Dr. Krajewskiemu za pomoc, pozdrawiam serdecznie

Pan Doktor Krajewski to zdolny lekarz potrafiący zmienić nawet takie ciężkie przypadki jakim byłam ja :) Wszystko poszło bez komplikacji i mogę się cieszyć zmianą na lepsze, dziękuję bardzo za pomoc

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu jak i efektów po nim, dr. Krajewski to chirurg godny polecenia. Już wiadomo do kogo wracać w przyszłości w razie potrzeby :)

Zgadzam się z pozostałymi pozytywnymi opiniami o tym miejscu, przyjazna aura, piękny wystrój Kliniki i fachowa pomoc dzięki zdolnym lekarzom! Będę polecać innym osobom z pewnością

Pełen profesjonalizm w pracy Pana Doktora i super efekty świadczą o tym, że jego Klinika jest na bardzo wysokim poziomie, polecam szczerze wizyty u dr. Krajewskiego

Dziękuję za poprawę samopoczucia i dużą zmianę w wyglądzie na wielki PLUS. Jestem pod wrażeniem wspaniałej opieki personelu i pomocy Dr. Krajewskiego, świetne miejsce! Polecam zdecydowanie

W Klinice byłam już drugi raz i po raz drugi jestem zachwycona tym miejscem! Opieka i obsługa na najwyższym poziomie, gorąco polecam te miejsce w słonecznym Kołobrzegu!