Klinika Chirurgii Plastycznej doktora Andrzeja Krajewskiego to nowoczesny, doskonale wyposażony ośrodek, oferujący zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i naczyniowej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów posiadających wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Każdego pacjenta otaczamy wyjątkową troska, by czuł się bezpiecznie, a także komfortowo. Z satysfakcja i zaangażowaniem pomagamy swoim klientom odkryć drzemiące w nich piękno.

Znajomość języków obcych:
- angielski

Zachęcona pozytywnymi opiniami o Klinice i dr. Krajewskim postanowiłam udać się na konsultację i absolutnie tego nie żałuję. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne a potem było już tylko lepiej, zabieg przeprowadzony bez komplikacji, opieka na najwyższym poziomie dzięki Paniom pielęgniarkom, które są przesympatyczne. A efekt po zabiegu jest świetny, jest super! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam cały personel Kliniki :)

Zachęcam do wizyt u Pana Doktora, bo gdzie indziej znajduje się tak dobry specjalista ? Pełne zaangażowanie w sprawę z jaką zgłasza się pacjent, rzeczowe wytłumaczenie całego zabiegu i okresu rekonwalescencji. Doświadczenie widać tu gołym okiem. Polecam szczerze i pozdrawiam

Polecam wszystkim niezdecydowanym i szukającym dobrego chirurga plastyka. Warto zaufać dr. Krajewskiemu ponieważ zna się na swojej dziedzinie jak nikt inny. Skorzystałam z jego pomocy 2 razy i ani trochę się nie zawiodłam. Zdecydowanie polecam tego lekarza

Pozytywne wrażenie już po pierwszej konsultacji, widać pełne zaangażowanie i profesjonalizm w pracy Pana Doktora. Jestem po zabiegu, wszystko poszło bezproblemowo a ja czuje się świetnie. Polecam zgłaszanie się do tej Kliniki

Jestem pod wielkim wrażeniem umiejętności i wiedzy jaką posiada pan Doktor Krajewski, oddać się w jego ręce to była bardzo dobra decyzja i jestem bardzo zadowolona, Klinika na wysokim poziomie z serdeczną atmosferą.

Pan Doktor Krajewski to zdolny lekarz potrafiący zmienić nawet takie ciężkie przypadki jakim byłam ja :) Wszystko poszło bez komplikacji i mogę się cieszyć zmianą na lepsze, dziękuję bardzo za pomoc

Jestem po zabiegu i czuje się wspaniale, decyzja udania się do tej Kliniki to był strzał w 10! Dziękuję całemu zespołowi za pomoc i Dr. Krajewskiemu za pomoc, pozdrawiam serdecznie

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu jak i efektów po nim, dr. Krajewski to chirurg godny polecenia. Już wiadomo do kogo wracać w przyszłości w razie potrzeby :)

Przeszłam zabieg powiększania piersi i jestem bardzo zadowolona z efektu i opieki jaką mnie otoczono po operacji, dziękuję przesympatycznym pielęgniarkom i Paniom z recepcji za świetną atmosferę, polecam Klinikę

Zgadzam się z pozostałymi pozytywnymi opiniami o tym miejscu, przyjazna aura, piękny wystrój Kliniki i fachowa pomoc dzięki zdolnym lekarzom! Będę polecać innym osobom z pewnością