Klinika Chirurgii Plastycznej doktora Andrzeja Krajewskiego to nowoczesny, doskonale wyposażony ośrodek, oferujący zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i naczyniowej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów posiadających wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Każdego pacjenta otaczamy wyjątkową troska, by czuł się bezpiecznie, a także komfortowo. Z satysfakcja i zaangażowaniem pomagamy swoim klientom odkryć drzemiące w nich piękno.

Znajomość języków obcych:
- angielski

Pozytywna ocena dla Kliniki dr. Krajewskiego, wesoła atmosfera co pomaga zestresowanemu pacjentowi i przede wszystkim świetna opieka dobrych lekarzy specjalistów, polecam

Polecam osobę dr. Krajewskiego, zdolna, miła i potrafiąca pomoc osoba, Klinika na wysokim poziomie i wystrój jest bardzo przyjemny :) Polecam

Dziękuję za poświęcony czas i zadowalające mnie w pełni efekty, lekarze w tej Klinice są prawdziwymi specjalistami. Polecam zdecydowanie!

Polecam osobę dr. Krajewskiego, zdolny specjalista i miły człowiek, cały personel Kliniki w Kołobrzegu bardzo życzliwy i uśmiechnięty co tworzy przyjazne miejsce, dziękuję za pomoc!

Wspaniałe podejście do pacjenta, fachowa rozmowa, wszelkie wątpliwości rozwiane już po pierwszej wizycie, efekty bardzo zadowalające. Same plusy, polecam to miejsce zdecydowanie

Polecam Klinikę w Kołobrzegu. Bardzo przyjazne miejsce dla każdego pacjenta, zespół lekarzy pomocny i potrafiący stworzyć wspaniałe efekty po operacji. Polecam

dziękuję Panu za zabieg nieco intymny. Jestem bardzo zadowolona. Z uśmiechem chodzę, nawet zastanawiam się nad powrotem chyba na osocze. Lekarz bardzo cierpliwy i przyjemny. Doradzi i daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Mogę polecać dr Krajewskiego!

konkretne miejsce, miły personel. Obawiałem się nieco pierwszych chwil, jednak możliwość kontaktu i wymiany pierwszych informacji on-line jak i uprzejmość i fachowość personelu nieco mnie ośmieliły. Teraz nie żałuję. Lekarz i miejsca na wysokim poziomie.

Majstersztyk lekarza jest niesamowity! efekt w 100% mnie zadowala, a Pan doktor jest osobą ciepłą i tłumaczy wszelkie kwestie. Można naprawdę czuć się pewnie i bezpiecznie w jego rękach.

Miałam zabieg powiększenia piersi u doktora Krajewskiego. Jest majstersztykiem, a przy tym wspaniałym człowiekiem. Klinika w Kołobrzegu na wysokim poziomie. Cały pobyt spędzony w klinice doktora Krajewskiego bardzo miły i spokojny pod stałą kontrolą lekarską i pielęgniarską. Z czystym sumieniem POLECAM doktora i jego klinikę.