Klinika Chirurgii Plastycznej doktora Andrzeja Krajewskiego to nowoczesny, doskonale wyposażony ośrodek, oferujący zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i naczyniowej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów posiadających wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Każdego pacjenta otaczamy wyjątkową troska, by czuł się bezpiecznie, a także komfortowo. Z satysfakcja i zaangażowaniem pomagamy swoim klientom odkryć drzemiące w nich piękno.

Znajomość języków obcych:
- angielski

Polecam Klinikę w Kołobrzegu. Bardzo przyjazne miejsce dla każdego pacjenta, zespół lekarzy pomocny i potrafiący stworzyć wspaniałe efekty po operacji. Polecam

Polecam osobę dr. Krajewskiego, zdolna, miła i potrafiąca pomoc osoba, Klinika na wysokim poziomie i wystrój jest bardzo przyjemny :) Polecam

Polecam zabiegi u Doktora Krajewskiego, fachowy i profesjonalny lekarz, polecam udanie się na wizytę tym, którzy szukają dobrego chirurga plastycznego

Dziękuję za poświęcony czas i zadowalające mnie w pełni efekty, lekarze w tej Klinice są prawdziwymi specjalistami. Polecam zdecydowanie!

Dr. Krajewski to kompetentna i miła osoba znająca się na swojej dziedzinie dlatego polecam Klinikę gorąco!

Doktor, którego mogę polecić! Potrafi wytłumaczyć wszystko co niepokoi pacjenta, zabieg przebiegł bezproblemowo a efekty są wspaniałe!

konkretne miejsce, miły personel. Obawiałem się nieco pierwszych chwil, jednak możliwość kontaktu i wymiany pierwszych informacji on-line jak i uprzejmość i fachowość personelu nieco mnie ośmieliły. Teraz nie żałuję. Lekarz i miejsca na wysokim poziomie.

dziękuję Panu za zabieg nieco intymny. Jestem bardzo zadowolona. Z uśmiechem chodzę, nawet zastanawiam się nad powrotem chyba na osocze. Lekarz bardzo cierpliwy i przyjemny. Doradzi i daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Mogę polecać dr Krajewskiego!

Miałam zabieg powiększenia piersi u doktora Krajewskiego. Jest majstersztykiem, a przy tym wspaniałym człowiekiem. Klinika w Kołobrzegu na wysokim poziomie. Cały pobyt spędzony w klinice doktora Krajewskiego bardzo miły i spokojny pod stałą kontrolą lekarską i pielęgniarską. Z czystym sumieniem POLECAM doktora i jego klinikę.

Polecam, polecam, polecam. Od pierwszego kroku czyli umówieniu się telefonicznie na konsultacje poprzez operację i ostatnią kontrolę pooperacyjną pełen profesjonalizm - pomocni, rzetelni, opiekuńczy. Kolejna stała pacjentka! :)