Klinika Chirurgii Plastycznej doktora Andrzeja Krajewskiego to nowoczesny, doskonale wyposażony ośrodek, oferujący zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i naczyniowej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów posiadających wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Każdego pacjenta otaczamy wyjątkową troska, by czuł się bezpiecznie, a także komfortowo. Z satysfakcja i zaangażowaniem pomagamy swoim klientom odkryć drzemiące w nich piękno.

Znajomość języków obcych:
- angielski

Byłam operowana przez Pana doktora Krajewskiego dwa razy i dwa razy byłam pod wrażeniem.Uważam.że jest super człowiekiem i świetnym fachowcem.Za każdym razem poświęcał dużo uwagi każdej pacjentce.Nigdy nie bagatelizował żadnego problemu.

Fantastyczny lekarz,który szanuje swoją prace.Polecam:-)

Fantastyczny lekarz,który szanuje swoją prace.Polecam:-)