Klinika Chirurgii Plastycznej doktora Andrzeja Krajewskiego to nowoczesny, doskonale wyposażony ośrodek, oferujący zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i naczyniowej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów posiadających wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Każdego pacjenta otaczamy wyjątkową troska, by czuł się bezpiecznie, a także komfortowo. Z satysfakcja i zaangażowaniem pomagamy swoim klientom odkryć drzemiące w nich piękno.

Znajomość języków obcych:
- angielski

Doktor, którego mogę polecić! Potrafi wytłumaczyć wszystko co niepokoi pacjenta, zabieg przebiegł bezproblemowo a efekty są wspaniałe!

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu jak i efektów po nim, dr. Krajewski to chirurg godny polecenia. Już wiadomo do kogo wracać w przyszłości w razie potrzeby :)

Zachęcam do wizyt u Pana Doktora, bo gdzie indziej znajduje się tak dobry specjalista ? Pełne zaangażowanie w sprawę z jaką zgłasza się pacjent, rzeczowe wytłumaczenie całego zabiegu i okresu rekonwalescencji. Doświadczenie widać tu gołym okiem. Polecam szczerze i pozdrawiam

Najwyższa ocena dla doktora Krajewskiego za ogromne umiejętności i profesjonalizm, co skutkuje cudownymi efektami którymi nie mogę się nacieszyć :) polecam i jeszcze raz polecam!

Pan Doktor Krajewski to zdolny lekarz potrafiący zmienić nawet takie ciężkie przypadki jakim byłam ja :) Wszystko poszło bez komplikacji i mogę się cieszyć zmianą na lepsze, dziękuję bardzo za pomoc

Zgadzam się z pozostałymi pozytywnymi opiniami o tym miejscu, przyjazna aura, piękny wystrój Kliniki i fachowa pomoc dzięki zdolnym lekarzom! Będę polecać innym osobom z pewnością

Wizyta w tej Klinice to czysta przyjemność, wspaniałe osoby obsługujące pacjenta pomagają dojść do siebie po zabiegu, miło będzie tam w razie potrzeby powrócić. POLECAM

Jestem pod wielkim wrażeniem umiejętności i wiedzy jaką posiada pan Doktor Krajewski, oddać się w jego ręce to była bardzo dobra decyzja i jestem bardzo zadowolona, Klinika na wysokim poziomie z serdeczną atmosferą.

Dr. Krajewski to kompetentna i miła osoba znająca się na swojej dziedzinie dlatego polecam Klinikę gorąco!

W Klinice byłam już drugi raz i po raz drugi jestem zachwycona tym miejscem! Opieka i obsługa na najwyższym poziomie, gorąco polecam te miejsce w słonecznym Kołobrzegu!