Klinika Chirurgii Plastycznej doktora Andrzeja Krajewskiego to nowoczesny, doskonale wyposażony ośrodek, oferujący zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i naczyniowej, medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów posiadających wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Każdego pacjenta otaczamy wyjątkową troska, by czuł się bezpiecznie, a także komfortowo. Z satysfakcja i zaangażowaniem pomagamy swoim klientom odkryć drzemiące w nich piękno.

Znajomość języków obcych:
- angielski

Dziękuję za poprawę samopoczucia i dużą zmianę w wyglądzie na wielki PLUS. Jestem pod wrażeniem wspaniałej opieki personelu i pomocy Dr. Krajewskiego, świetne miejsce! Polecam zdecydowanie

Zgadzam się z pozostałymi pozytywnymi opiniami o tym miejscu, przyjazna aura, piękny wystrój Kliniki i fachowa pomoc dzięki zdolnym lekarzom! Będę polecać innym osobom z pewnością

W Klinice byłam już drugi raz i po raz drugi jestem zachwycona tym miejscem! Opieka i obsługa na najwyższym poziomie, gorąco polecam te miejsce w słonecznym Kołobrzegu!

Pełen profesjonalizm w pracy Pana Doktora i super efekty świadczą o tym, że jego Klinika jest na bardzo wysokim poziomie, polecam szczerze wizyty u dr. Krajewskiego

Fachowe podejście do problemu z jakim zgłasza się pacjent i szybkie i co ważne skuteczne działanie. Efekty są świetne, dziękuję za pomoc! Polecam niezdecydowanym :)

Najwyższa ocena dla doktora Krajewskiego za ogromne umiejętności i profesjonalizm, co skutkuje cudownymi efektami którymi nie mogę się nacieszyć :) polecam i jeszcze raz polecam!

Polecam osobę dr. Krajewskiego, zdolny specjalista i miły człowiek, cały personel Kliniki w Kołobrzegu bardzo życzliwy i uśmiechnięty co tworzy przyjazne miejsce, dziękuję za pomoc!

Wizyta w tej Klinice to czysta przyjemność, wspaniałe osoby obsługujące pacjenta pomagają dojść do siebie po zabiegu, miło będzie tam w razie potrzeby powrócić. POLECAM

Wspaniałe podejście do pacjenta, fachowa rozmowa, wszelkie wątpliwości rozwiane już po pierwszej wizycie, efekty bardzo zadowalające. Same plusy, polecam to miejsce zdecydowanie

Polecam Klinikę w Kołobrzegu. Bardzo przyjazne miejsce dla każdego pacjenta, zespół lekarzy pomocny i potrafiący stworzyć wspaniałe efekty po operacji. Polecam