lekarz Andrzej Krempaszanka

Chirurg dziecięcy

2,7
2,7
2,6

Nie polecam tego chama i buca. Robi łąskę, ze w ogóle rozmawia z człowiekiem traktując go jak półgłówka. Ten cham nie powienien mieć styczności z dziećmi!!!!

Doktor Krempaszanka operowal mojego 3 letniego synka zglosilam sie do doktora z wnetrostwem.doszlo do operacji i po skonczonej operacji pan doktor doszedl do mnie wytlumaczyl wszystko i co sie okazalo zamiast jednej rzeczy naprawil az 3za jednym zamachem oszczedzajac synowi ponownego cierpienia pooperacyjnego.Takze naprawde warty jest zaufania .Dziekuje bardzo Panie Doktorze.Polecam.

Nasz 2,5 letni synek miał poważne oparzenie w pachwinie II-go stopnia. Rana powstała w wyniku stosowania niewłaściwych maści, które przepisał lekarz pediatra. Dziecko b. cierpiało fizycznie i psychicznie. Rana była duza, nie chciała się goić. Dopiero Pan doktor właściwie się nim zajął. Jest dobrym chirurgiem, godnym zaufania, profesjonalnie podchodzi do choroby. Jest sympatycznym i konkretnym lekarzem,który ma podejście do dzieci. Zdecydowanie nie zgadzamy się z innymi komentarzami (nie myli się ten, co nic nie robi). Polecamy PANA DOKTORA. Aby więcej było takich lekarzy.

Pan się nosi w szpitalu jakby to był jego prywatny folwark

Pan się nosi w szpitalu jakby to był jego prywatny folwark

Pan doktor wygląda na niezbyt miłego jednak pozory mylą.To bardzo dobry lekarz.Pomógł mojemu synkowi i nie mogę powiedzieć o nim jednego złego słowa.Polecam

Lekarz przede wszystkim nieuprzejmy, Nie podoba mi się jego stosunek do rodziców.Co do kompetencji nie wypowiadam się , bo trudno mi go było zainteresować stanem dziecka.

Bardzo sympatyczny lekarz,ma podejscie do malych dzieci,wszystko szczegolowo tlumaczy,odpowiada na wszystkie pytania. Polecam Pana Doktora

Bardzo dobry lekarz, konkretny. Bardzo miła obsługa, oby tak było w każdym szpitalu . Adrian

Bardzo rzeczowy ,pewny w tym co mówi chirurg.Trafna diagnoza i szybka interwencja.Dzisiaj wyszliśmy po zabiegu do domu wszystko sprawnie,opieka medyczna rewelacyjna,warunki super czuliśmy się jak w prywatnym ośrodku.Pozdrawiam Maks.

Nie polecam, w ogóle nie zna się na chirurgi.

Nie polecam, w ogóle nie zna się na chirurgi.