prof. dr hab. n. med. Andrzej Kukwa

Laryngolog

2,9

Pierwsza wizyta 200, kolejne 180, po operacji 0 koszów. Operacja prywatnie 5000zl (ból w kieszeni). Od dzieciństwa sprzywiona przegroda nosowa. W wieku ok 20 lat operacja w klinice akademickiej we Wrocławiu zakończona kompletną klapą i bezpowrotnym zniszczeniem śluzówki nosa. Przyzwyczaiłem się do trudnego życia z upośledzonym oddechem ale był to błąd, zaczęły się poważne problemy z bezdechami nocnymi i bólami w klatce piersiowej, o innych zagrożeniach. Wizyty w przychodniach rejonowych i przychodni LIM w Warszawie nie dały żadnych rezultatów, laryngologów z tej prywatnej nie boję się nazwać konowałami, zgodnie twierdzili (a odwiedziłem ich kilku), że wszystko jest ok i operacja nic nie zmieni. Profesor Kukwa, polecony przez kolegę od razu zażądał tomografii i na jej podstawie od razu zdiagnozował skrzywioną przegrodę (+ chyba małego polipa). Pamiętam co powiedział: "Ludzie którzy nie maja tego problemu nie rozumieją takich jak Pan, sam miałem podobny problem. Operacja sprawi, że Pana standard życia zdecydowanie się polepszy." Mam 36 lat, jestem pół roku po operacji i JAK NA RAZIE nie żałuje ani złotówki. Nie dywaguję na temat stosunku profesora Kukwy do pacjentów, dla mnie był miły. Fakt faktem, że trudno od niego wyciągnąć jakieś pełniejsze informacje ale co by mi z tego przyszło skoro nie jestem lekarzem? Dośc drogie wizyty u niego też są faktycznie błyskawiczne, ale czy potrzeba więcej czasu jeśli się ufa lekarzowi? Ja zaryzykowałem i zaufałem profesorowi choć miałem pewne opory. Być może są lepsi laryngolodzy, ale zawsze będą lepsi specjalisci w każdej dziedzinie tylko czy warto czekać, szukac i zwlekać? Wybór należy do Ciebie!

Facet tworzy wokół sibie aurę geniusza ! Chętnie operuje prywatnie. Potem jeśli zaczną się problemy po błedzie czy komplikacje do "geniusza" już nie sposób się dostać ! Rano w szpitalu gdzie pracuje tłumy pacjentów, z komplikacjami po prywatnych zabiegach profesora. Tych ludzi nie przyjmuje już ani prywatnie ani w szpitalu.

nie polecam, o wszystko trzeba pytać i prosić

nie polecam, o wszystko trzeba pytać i prosić

Rano w szpitalu, tłum pacjentów z komplikacjami po złym leczeniu ! Tam odsyła ludzi na konsultacje po prywatnym leczeniu. Mnie operował zatoki bez sprawdzenia ze polipy są spowodowane infekcja bakteryjną. Oczywiście efekt tej operacji zerowy, poza sporym zarobkiem profesora

cudowny lekarz .uratowal uszy mojego dziecka.poleca kazdemu.mimo ze malo mowi ale ma cudowne rece .ratuje ludzi kocha pomagac.

znakomity specjalista, skutecznie wyleczył mnie z polipów nosa, polecam

znakomity specjalista, skutecznie wyleczył mnie z polipów nosa, polecam

Gdy postawi błedną diagnozę, a ma do tego talemt, jest obrażony na pacjenta za własny bład.

Wyjątkowo zarozumiały, a ponadto uważa że lepiej wie od pacjenta jakie ten ma dolegliwości. Stara się leczyć wedle wymyślonych przez siebie koncepcji dolegliwości, a gdy to mu się nie udaje obraża się na pacjenta.

Prywatna operacja, polip + przegroda, zapłaciłem 5.000 zł, efekty zerowe, po operacji lekarz totalnie ignoruje pacjenta. Podobnie zachowuje się obsługa w przychodni ul. Lanciego. Nie polecam.

Podobnie zachowuje się obsługa w przychodni ul. Lanciego. Nie polecam.

prof. Kukwa to bardzo dobry lekarz, wyleczył mnie z raka ślinianki przyusznej

prof. Kukwa to bardzo dobry lekarz, wyleczył mnie z raka ślinianki przyusznej