prof. dr hab. n. med. Andrzej Kukwa

Laryngolog

2,9

Super - wspaniały specjalista otoczony zespołem niezwykłych - oddanych lekarzy i pielęgniarek oraz personelu technicznego, byłem i jestem leczony na Oddziale Kliniki Szpitala Czerniakowskiego od sierpnia 2009, jestem bardzo szczęśliwy że trafiłem do Kliniki PROFESORA Andrzeja Kukwy. Zbigniew Dąbrowski

Szczerze odradzam wizytu u tego lekarza. Przeprowadził zbędną operacje która spowodowała inne uszkodzenia narządów słuchowych, efektem jest utrata słuchu w jednym uchu, a w drugim niedosluch..!!

Jestem wdzięcznym pacjentem, doskonały fachowiec, może mniej czasu pświęca na dopieszczenia pacjenta, ale to moze być subiektywne odczucie.

zgadza sie ma talent do błednych diagnoz!!!!jak coś już popsuje nie da sie tego naprawić:(((i trzeba sie martwic samemu bo wielki pan umywa ręce i pózniej ucieka i ściemnia przed pacjentem .szkoda pisać wystarczy iść rano do pana profesora na oddział i zobaczyć tłumy pacjentów po nie udanych operacjach.więc radze zastanowić sie 1000razy zanim wpadniecie w ręce profesora smutne ale prawdziwe

Zgłosiłem się ze złośliwym rakiem i zostałem pacjentem Pana Profesora. Niesamowity człowiek bardzo skromny i oddany swojej pracy i dzięki temu żyję. Bardzo dziękuję za wszystko i gdybym nawet musiał umrzeć to byłem przekonany , że zrobił wszystko co Mógł. Pozdrawiam !

operacja przegrody nosa i małzowin nosowych, kompletnie nieudana duzo gorzej niz przed zabiegiem

świetny profesor operował mnie pare lat temu, dzięki niemu i jego lekarzom mogę oglądać świat. Polecam każdemu, chwała Bogu za takich ludzi, serdecznie pozdrawiam ze Świdnika Łukasz G.

Bylam na jednej krotkiej wizycie po ktorej mialam ustalona operacje na usuniecie guza z nerwu trojdzielnego. Diagnoza byla juz postawiona przez innego lekarza w UK a wyboru lekarza i szpitala dokonalam sama - lekarz polecony przez rodzine i pacjentow. Nie zaluje. Uwazam ze profesor jest wspanialym,kompetentnym i bardzo uprzejmym lekarzem. Byc moze nie poswieca pacjentom tyle uwagi ile by oczekiwali ale najprawdopodobniej on tego czasu po prostu nie ma. W kazdym razie w UK lekarze sa pelni uznania dla profesora po zapoznaniu sie z raportem z przebiegiem operacji. Mam przetlumaczona wersje w celach kontotrolnych gdzyz mieszkam w Uk od czasu operacji i jak na razie czuje sie bardzo dobrze. Zawsze bede wdzieczna profesorowi za wyleczenie i napewno go polecam.

Profesor "naprawił" mój bębenek, popsuty przez innego 'lekarza'. Gdyby nie Profesor musiałabym mieć zabieg rekonstrukcji oraz miałabym problemy ze słuchem. Dzięki fachowej opiece mam już całe ucho :) Profesor przy tym był bardzo miły i delikatny (czyszczenie ucha środkowego nie jest zbyt przyjemne..). Jestem zadowolona w 100% :)

WSZYSTKO W NOTACH. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ PANU PROFESOROWI. PIOTR z STAROGARDU GDAŃSKIEGO