prof. dr hab. n. med. Andrzej Kukwa

Laryngolog

2,9

Mam do niego pełne zaufanie uratował mi życie i jestem mu dozgonnie wdzięczna nie wierzę w te brednie co wypisujecie to z czystej zazdrości, że osiągnął sukces ale latami ciężko na niego pracował pilotował swoich pacjentów w dzień i w nocy nie spał nie za pieniądze.Wszyscy moi znajomi i rodzina o nim wiedzą.Jest bardzo dobry i konkurencji to przeszkadza.On kochał i kocha ten zawód a nie pieniądze.

Zdecydowanie odradzam. Zarozumiały, nieodpowiedzialny a do tego utytułowany....a naprawdę wielki partacz

Jeżeli szukasz pomocy to szukaj dalej.!!!

Jeżeli szukasz pomocy to szukaj dalej.!!!

Profesor Kukwa jest zdecydowanie wybitnym lekarzem. Jedyne czego zaluje to to iz trafilam do niego po operacji u innego doktora-niestety nie udanej. Teraz przynajmniej wiem ze zdrowie ma sie jedno i nie mozna isc pod noz do pierwszego lepszego doktorka. Gdybym mogla cofnac czas wybralabym sie tylko i wylacznie do profesora Kukwy lub jego syna. Ogolnie uwazam , ze brakuje w Polsce tak wszechstronnych specjalistow jak profesor Kukwa a potem jest masa mlodych okaleczonych ludzi po zabiegach ,ktore moglyby sie skonczyc dobrze gdyby tylko bylo wiecej takich lekarzy jak Pan Kukwa.

Przestrzegam przed tym lekarzem, za 5000 zl ktore zarobil na operacji wyciecia malzowin doprowadzil do powstania zespolu pustego nosa (ENS) u mojego brata, po 2 latach brat popelnil samobojstwo.. W warszawie panuje zmowa milczenia nad tym co robi, mlody lekarz, ktory ogladal brata od razu widzial cudowna reke kukwy seniora, dla mnie czlowieku powinienes byc skonczony jako lekarz,niestety zyjemy w takim kraju a nie w innym, mam przynajmniej nadzieje,ze twoj synek przekaze ci ta opinie bo po komentarzach patrzac mocno tu dziala...

Ten lekarz ma wielkie zasługi w dziedzinie ścigania błędów lekarskich. Jego błąd lekarski przyczynił się do powstania Stowarzyszenia Primum Non Nocere. Pan ten przecioł cos co można było tylko odchylić. I próbował to potem przyszyć. Duży pociąg do krojenia.

Jak najbardziej lekarz podchodzi do Twojej choroby z zaangażowaniem, ale prywatnie. Panie Profesorze bardzo się na Panu zawiaodłam. K. S.

Panie Profesorze bardzo się na Panu zawiaodłam.
K. S.

Wspaniały człowiek z ogromną wiedzą i umjejętnościami. Bardzo miły i uprzejmy. Widać,ze jego praca to jego pasja. Z początku troche obawiałam się profesora po tym jak poczytałam opinie o nim ale teraz wiem ,ze zupełnie nie potrzebnie i wiem ,że opłacało się jechać z daleka po to, aby przekonać się, że profesor jest naprawde wyjątkowy.Dzięki niemu widze znowu nadzieje.

wycial mi prawie cale malzowiny nosowe nie wiadomo po co i do konca zycia stalem sie ciezko chorym czlowiekiem,

Wielką pomyłką była wizyta u WIELKIEGO PROFESORA wizyta a i owszem operacja nastraszył kasy nie dostał więc się wypioł .... odradzam , odradzam ,odradzam