prof. dr hab. n. med. Andrzej Kukwa

Laryngolog

2,9

Wspaniały człowiekpodchodzi bardzo serdecznie do pacienta ido jego dolegliwości gorąco polecam.

Zdecydowanie odradzam. Stwarza wokół siebie aure geniusza, ale gdy coś spartoli, unika pacjenta, ale gdy zdesperowanemu pacjentowi uda się dostac przed oblicze "geniusza medycyny" to jest obrażany za to że profesor coś spartolił. Jesli cos zrobi zle, nie przyzna sie ale zostawia poszkodowanego bez pomocy

Jesli cos zrobi zle, nie przyzna sie ale zostawia poszkodowanego bez pomocy

Bardzo dobry lekarz.Ogólnie wszyscy lekarze z oddziału laryngologii w szpitalu Czerniakowskim są bardzo dobrze dobranym zespołem.Dla mnie fachowość i opieka-na wysokim poziomie.Polecam szczególnie dr.Wojciecha Kukwę syna profesora

Bezdech nocny może być spowodowany przez kilka rożnych przyczyn zdrowotnych (np laryngologicznych, neurologicznyh, kardiologicznych, otyłości, znacznej ilości przebytych narkoz operacyjnych. Itp). Pan profesor Kukwa zrobił mi co prawda sporo badań specjalistycznych (odpłatnie), ale operacje zrobił laryngologiczna (prostowania przegrody i usunięcie nadmiaru fald sluzowki) co pomogło tylko bardzo nieznacznie i potem przestał wykazywać jakiekolwiek zainteresowanie moja choroba; praktycznie nie było z nim żadnego kontaktu. To nie jest solidny ani poważny lekarz.

To nie jest solidny ani poważny lekarz.

Nieszcześciem jest ze wzbudza zaufanie i tworzy wokoło aurę geniusza i cudotwórcy. Gdy doprowadzi do komplikacji, juz dostać się do niego nie można i ukrywa co zrobił. Zdecydowanie odradzam i przestrzegam !

Wspaniały lekarz i człowiek. Profesjonalista. Wzbudza zaufanie. MA doskonałe podejście do pacjenta

Pan Profesor uratował mi życie. Moja wdzięczność za Jego wiedzę i umiejętności jest bezgraniczna! Dziękuję Panie Profesorze - Henryk Porwisiak z Łomży

Poszedłem do szpitala Czerniakowskiego ul. Stępińska Zostałem z pewnymi problemami przyjęty na oddział laryngoloii. Wyznaczono mi termin operacji usunięcia guza prawej ślinianki. Nie spodziewałem się ale w planie operacji został wpisany jako operujący Prof.Kukwa. Widocznie inni się bali wykonania tego zabiegu bo fakt nie była łatwa ze względu na rozrost tego guza i możliwość uszkodzenia nerwu twarzowego. Prof.Kukwa wykonał to po mistrzowsku , nerwu nie uszkodził twarz moja wygląda normalnie . DZIĘKUJĘ PANIE PROFESORZE. JERZY KUROWSKI

Poszedłem do szpitala Czerniakowskiego ul. Stępińska
Zostałem z pewnymi problemami przyjęty na oddział laryngoloii.
Wyznaczono mi termin operacji usunięcia guza prawej ślinianki.

Zrobił mi nieprzyjemną operację prostowania przegrody nosa, która miała zlikwidować bezdech nocny, ale nie zlikwidowała. Kontakt z profesorem w szpitalu praktycznie nie do uzyskania. Można się z nim spotkać na 5 minut jedynie w prywatnej przychodni Mille Medica za 250,00 zł. W szpitalu wogóle nie wykazuje zainteresowania pacjentami i nigdy nie ma czasu. Doliczając do tego niesłychany bałagan na oddziale i byle jakie traktowanie pacjentów, zdecydowanie nie polecam.

świetny! jako jedyny poradził sobie z moimi częstymi zapaleniami ucha

świetny! jako jedyny poradził sobie z moimi częstymi zapaleniami ucha