prof. dr hab. n. med. Andrzej Kukwa

Laryngolog

2,9

Idąc do lekarza -profesora to ma się nadzieję ze pomoże a tu klapa po całości

Idąc do lekarza -profesora to ma się nadzieję ze pomoże a tu klapa po całości

Minął rok od trzykrotnego mojego pobytu na oddziale, miałam bardzo skomplikowane dwa zabiegi- udane. Czuję się doskonale. Byłam pacjentką prof. Kukwy - wspaniały specjalista i człowiek. Gdy trzeba było konsultował nawet telefonicznie - bo mieszkam 500 km.od Warszawy. Jestem pełna podziwu za atmosferę na oddziale i wspaniałą opiekę całego personelu. Wdzieczna pacjentka ze Szklarskiej Poręby

Wdzieczna pacjentka ze Szklarskiej Poręby

Jest Mistrzem w tym co najlepsze, jedyny ON i Jego załoga sie poznali co miałem a inni lekarze debile wogole nie mieli bladego pojecia ( mam na mysli - to alergia to katarek to kup sobie otrivin) a to był cos od wyciecia z zatoki 10/10 Lekarz Kocur prze Mistrz !!!! :)))

Wspaniały specjalista. Trzeba go poznać,aby zrozumieć jego indywidualne metody leczenia. Absolutny genusz.Uratował mi życie.Podjąj sie przeprowadzenia operacji,ktorej nikt nie chcial zrobic. Bylam spisana na straty. Moja mame zapytano nawet ile ma jeszcze dzieci,bo nie spodziewano sie ze przezyje. Żyje dzieki Panu Profesorowi ktoremu dozgonnie bede dziekowac za moje uratowanie.

Wspaniały specjalista.
Trzeba go poznać,aby zrozumieć jego indywidualne metody leczenia.

Na wizycie niczego się nie dowiedziałem. Jest człowiekiem niesłownym. Nie polecam.

Rozczarowała mnie konsultacja, mało mówi sam z siebie, lakonicznie odpowiada na pytania, mało czasu poświęca pomimo wysokiej ceny za wizytę.

16 lat od dziecka chorowalam na powazne infekcje gornych drog oddechowych i zapalenia ucha srodkowego, ktore z czasem doprowadzaly do utraty sluchu. Pan profesor Kukwa jest jedynym lekarzem, ktory po 16 latach mojej udreki i ciaglych chorob postawil sprawna diagnoze i zrobil komplexowa operacje dzieki ktorej przestalam chorowac i dzieki ktorej nie ogluchlam. Jest to najbardziej kompetentny lekarz jakiego znam. Czlowiek, ktory poswiecil swoje zycie medycynie i ratowaniu ludzi. Lekarz, ktory mimo, iz nie ma zbyt wiele czasu, bo ma strasznie duzo pacjentow, to zawsze znajdzie chocby minute, zeby porozmawiac z kazdym z nich i zapytac jak sie czuje. Tylko dzieki niemu dzisiaj slysze normalnie i bede mu zawsze wdzieczna za pomoc, ktora mi okazal. Jest to najlepszy lekarz jakiego znam, a poznalam ich w swoim zyciu bardzo wielu.

Dziekuje Panie profesorze Kukwa!
Amelia Pienkowska

NAJWSPANIALSZY LEKARZ Z JAKIM MIAŁAM MOŻLIWOŚC WSPÓŁPRACOWAĆ URATOWAŁ MOJEGO SYNA I PODAROWAŁ MU MOZLIWOSC NORMALNEGO ŻYCIA OPEROWAŁ NACZYNIAKA LIMFATYCZNEGO TWARZY JEZELI NIE ON TO MUSIAŁABYM JECHAĆ ZAGRANICE A NA TO MNIE NIE STAĆ A ŻE ZAJETY TO SIĘ NIEDZIWIĘ LUDZIE WALĄ DO NIEGO DRZWIAMI I OKNAMI JEST CUDOWNY

a ja mam pytanie, czy ma ktoś namiary na pana profesora ? pilnie potrzebuje prywatnej konsultacji z profesorem.

Zatoki są tak blisko mózgu i oka, że nie wolno ryzykować eksperymentów u nieznanych lekarzy. Zapłaciłem 6000 za operację. Warto było. Lekarz niewiele mówi, ale robi, co ma robić, ma masę doświadczenia. Polecam.