prof. dr hab. n. med. Andrzej Kukwa

Laryngolog

2,9

W Klinice u profesora Kukwy jestem co 3 lata na czyszczenie zatok. Dzięki Profesorowi mogę funkcjonować. Jego syn też jest ok.

Odradzam tego lekarza!!! Mialam zaawansowana i postepujaca chorobe ucha - kompletnie zniszczone uszy przez perlaka, gluchlam, z ucha leciala mi ropa, zawroty glowy, odruchy wymiotne, grozil mi paraliz twarzy i zapalenie opon mozgowych. "Profesor" zlecil tomograf, z ktorego wynikalo, ze mam zniszczone kosteczki, zaatakowane tkanki w uszach itp. natomiast zatoki drozne. Jednak chcial mi zrekonstruowac te zdrowe zatoki i calkowicie zmienic ksztalt nosa i kosci policzkowych (?) wmawiajac mi, ze zęby wrastaja mi w zatoki - nie wiem, czy byl trzeźwy mowiac takie rzeczy czy wynikalo to z tego, ze ma w rodzinie chirurgow plastycznych i innych pseudospecjalistow. Cala klinika to lekarze o nazwisku Kukwa - coz, wszyscy niezle by na mnie zarobili. Powazna operacja zatok miala byc przeprowadzona jak to powiedzial "gdzie sobie chce, nawet w przychodni", oczywiscie za spora zaplata. Co do uszu - wg niego to moglo zaczekac. Oczywiscie jak sie okazalo nie mial racji, a ja nie jestem naiwna. Po za tym nieswiezy, niemily i małomówny.

Pan profesor A. Kukwa jest mistrzem w otolaryngologii w Szpitalu Czerniakowskim w Warszawie. Uratował życie mojej córce Wiktorii usuwając jej naczyniaka limfatycznego w gardle i dnie jamy ustnej za pomocą sklerotyzacji kiedy miała 4 miesięcy życia a teraz ponownie wykonał operację kiedy ma lat 7 w dalszym leczeniu usunął jej naczyniaka limfatycznego za prawym uchem i w policzku prawym. Jest na prawdę bardzo dobrym specjalistą i wspaniałym człowiekiem. Inni lekarze powinni brać z niego przykład.

Rodzina leczyla sie u Profesora. Wszyscy byli zadowoleni.

Rodzina leczyla sie u Profesora. Wszyscy byli zadowoleni.

Masakra.Zmarnował mi życie.Mam powycinane z nosa małżowiny i 16 mm dziurę -zupełnie nie w miejscu ujścia zatoki.Partacz zdobywający kasę kosztem zdrowia pacjentów.A najgorsze jest to że nie ma możliwości odtworzenia tego co popsuł.

Swietny specjalista. Kochany czlowiek. Niezwykle kompetenty czlowiek. Od razu poznal sie na sprawie, ktorej u mojego dziecka nie potrafili zdiagnozowac inni laryngolodzy przez dwa lata. Panie Profesorze, wielkie dzieki, chylimy czola i pozdrawiamy serdecznie :) I powiem szczerze, nie wierze tym malkontentom.

Niestety wzbudza zaufanie. Jeśli ma miejsce niepowodzenie zabiegu, umywa ręce, zaś pracownicy kliniki uniemożliwiają dostęp do niego ! Zdecydowanie odradzam.

zwiedziłam kilka prywatnych klinik z "najlepszymi" specjalistami od zatok. Od profesora dostałam konkret: niezbyt wygórowana stawka za operację, solidną opiekę pooperacyjną oraz OBIETNICĘ poprawy po operacji. Tego mi żaden inny lekarz nie mogł obiecać, mimoze operacja zatok czy przegrody to pikuś

Kompetentny specjalista, gorąco polecam.

Kompetentny specjalista, gorąco polecam.

Witam! Bardzo miły człowiek, otwarty. Wspaniały specjalista w swoje dziedzinie. Przeprowadził dwie skomplikowane operacje u mojego taty, które uwieczniły się sukcesem. Jeszcze dalsze leczenie, ale jako jedyny podjął się tak rozległych operacji i za to Panu Profesorowi z całego serca dziękuję. Polecam!