dr hab. n. med. Andrzej Maciejczak

Neurochirurg

...przez tego lekarza m.in. straciliśmy na zawsze najbliższą nam osobę,

...przez tego lekarza m.in. straciliśmy na zawsze najbliższą nam osobę,

Jak na osobę na takim stanowisku powinien prezentować pewien poziom który pozostawia wiele do życzenia. Odnosi się do pacjenta bardzo bardzo niekulturalnie.

Pan dr hab. n. med. Prof. UR Andrzej Maciejczak jest znakomitym specjalistą i wspaniałym człowiekiem, który stara się pomóc każdemu pacjentowi. Prawdziwy lekarz z powołania może stanowić wzór do naśladowania dla innych, sympatyczny, życzliwy. Uratował życie mojemu tacie przeprowadzając skomplikowaną operację. Życzę Panu Docentowi zdrowia, wielu sukcesów na gruncie zawodowych i osobistym.

bardzo sympatyczny, uśmiechnięty człowiek, kompetentny, wszystko wytłumaczy ... naprawdę jestem zachwycona zarówno jeżeli chodzi o wizyty, jak i pobyt w szpitalu (biorąc pod uwagę że nigdy nie jest to miłe doświadczenie)

wspanialy specjalista.po operacji l5/s1 ustapily wszystkie bole lacznie z rwa kulszowa.bardzo dziekuje i jestem wdzieczny docentowi maciejczakowi za leczenie i opieke. andrzej z czestochowy.

Jestem 3 tygodnie po operacji L5/S1. Czuję się bardzo dobrze. Bóle, na które uskarżałam się przed operacją ustąpiły. Dziękuje panie Docencie za powrót do normalnego życia. Bolesława N. ze Skawiny.

wspaniały chirurg doskonały specjalista kazdemu cirpiacemu polecam oddac sie w jego rece.zawdzięczam mu powrut do zdrowia.pacjęt z drużkowa.

Pan dr hab. nauk med. Andrzej Maciejczak to wspaniały, życzliwy i budzący zaufanie człowiek o wielkim sercu.Naprawdę wysokiej klasy specjalista.Moje słowa nie wyrażą mojej wdzięczności, dlatego napiszę najkrócej i najszczerzej dziękuje.Pacjent Ludwik B

Wspaniały CZŁOWIEK ,uprzejmy !kompetentny ! serdeczny ! Lekarz Chirurg PROFESJONALISTA Zawodowy.

Wspaniały człowiek i specjalista.Życzliwy,zawsze uśmiechnięty lekarz.Operował mi kręgosłup szyjny,wszystko przebiegło bez powikłań.Polecam wszystkim tego wspaniałego lekarza o złotych rękach i niebywałym talencie w dziedzinie neurochirurgii.Dziękuje Panie docencie z całego serca i życzę duzo zdrowia.Wdzięczna pacjentka Barbara M.