dr hab. n. med. Andrzej Maciejczak

Neurochirurg

Do doc.Andrzeja Maciejczaka trafiłem po konsultacjach u kilku znanych lekarzy.Od paru z tych lekarzy usłyszałem ,, ma pan pecha" lub ,,życie jest niesprawiedliwe" ponieważ guz którego miałem na kręgosłupie w odcinku L4-L5 ,jest nieoperacyjny ,oporny na chemio i radioterapię.Po takich diagnozach można się trochę podłamać.Nadzieję przywrócił mi doc.Maciejczak w czasie pierwszej konsultacji w poradni neurochirurgicznej.Oznajmił że aby ratować mnie przed kalectwem i śmiercią, guz musi być usunięty,zrobiona stabilizacja ( uszkodzonego przez tego guza) kręgosłupa i że docent wykona mi te bardzo skomplikowane i niebezpieczne operacje.Przed operacją doc.Maciejczak zalecił mi wykonanie badania MR.Badanie to wykryło drugiego guza na kości krzyżowej.Pierwszą operacje,usunięcia guza kręgosłupa docent wykonał mi 23.11 2010. Drugą,usunięcie guza kości krzyżowej i stabilizację kręgosłupa 29.11.2010.Wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji.07.12.2010. zostałem wypisany do domu.Z każdym dniem czuje się lepiej (pozwalam sobie na coraz dłuższe spacery) i dziękuję Bogu że trafiłem na tak wspaniałego fachowca i człowieka.Doc.Andrzej Maciejczak to wybitny specjalista,skromny i bezinteresowny człowiek,dla którego najważniejsze jest zdrowie i życie drugiego człowieka. Dziękuję Panie Docencie,życzę Panu dużo zdrowia i sukcesów w tej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.Chorym którzy szukają dobrego neurochirurga bez wahania polecam doc.Maciejczaka jak również cały zespół neurochirurgów pracujących z doc. Maciejczakiem. Wdzięczny pacjent Marek T.

Dla mnie ten lek. Maciejczak to niewypał, zrobił mi operację przepukliny w 2003 r. i sam przyznał że nie wyszło dobrze, a zapewniał jak mnie z operuję będę się czuł dobrze do kończ życia, proponował kolejną operację, nie zgodziłem się. A najgorsze jest to że inni lek. którzy go znają nie chcą po nim poprawiać. Cierpię do tej pory, renty mi nie dali pracować nie mogę. ostrzegam

jest wspaniałym czlowiekiem i lekarzem z powolania

jest wspaniałym czlowiekiem i lekarzem z powolania

dr hab.nauk med. A. Maciejczak jest przede wszystkim "Człowiekiem "w pełnym tego słowa znaczeniu ! Kompetencja i wiedza zawodowa,dobro pacjenta w pełni a nie cząstkowo i cudowny serdeczny uśmiech,który, nam pacjentom , ujmował nasze cierpienie! Czy można "Serce" Tego Człowieka oceniać punktami? Skali takiej nie ma! Wszystkie przewyższa! z wyrazami szacunku Teresa Połomska z Przemyśla -już wyleczona pacjentka

W marcu 2010 roku docent Maciejczak wykonał mi już drugą z kolei operację kręgosłupa ze skutkiem bardzo dobrym. Jestem zdania, że doc. jest doskonałym fachowcem neurochirurgii, który nie boi się podejmować wyzwań w trudnych przypadkach. Ja osobiście jestem mu bardzo wdzięczny za wykonanie zabiegów oraz jak najbardziej polecam tego wspaniałego lekarza. Stanisław z Lubeni

Stanisław z Lubeni

Dr n. med. Andrzej Maciejczak jest utalentowanym, świetnym neurochirurgiem. Ma szczęśliwą rękę w operowaniu kręgosłupa. Podjął się 16 września 2010r. skompliowanej, niezmiernie trudnej operacji przepukliny jądra miażdzystego Th10-Th11 kręgosłupa/w miejscu trudno dostępnym/ i przeprowadził ją z pozytywnym skutkiem. Uratował mnie przed paraliżem dolnych kończyn, a może i dolnej części ciała. Mimo wyczerpania, po ponad 11 godzinnej operacji, znalazł kilkakrotnie czas, by poinformować rodzinę o moim stanie. Po wybudzeniumnie kontrolował czy poruszam kończynami. To dzięki takim osobom jak doktor A. Maciejczak trwa nasza wiara w lekarzy. Warto, jeśli zajdzie taka potrzeba, oddać się w tak dobre, precyzyjne, utalentowane ręce. Polecam doktora A. Maciejczaka- Ordynatora Neurochirurgii w Tarnowie. Jest nie tylko bardzo dobrym lekarzem, ale i bardzo dobrym człowiekiem. Doktorowi życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.Jan Rybczyk

Ordynator to człowiek o złotym sercu i cudownych rękach.Z efektów Jego pracy czerpią siłę pacjenci i ich rodziny. Brat miał operację kręgosłupa w odcinku piersiowym.Była bardzo trudna i trwała wiele godzin. Została przeprowadzona perfekcyjnie i powiodła się w 100%.Dzięki temu uniknął trwałego kalectwa.Chodzi i wiemy, że zawdzięczamy to wyłącznie Jemu i zespołowi towarzyszącemu. Wdzięczna rodzina z Gorlic

lekarz ogolnie dobry, operował mnie po złamaniu kręgosłupa, jednak w moim przypadku zrobił bardzo duże przeoczenie, wystarczył tylko dodatkowy rentgen po zlamaniu kregosłupa a dzis nie chodziłabym tak zgarbiona, ale i tak go polecam, nie ma ludzi doskanałych

Pełna profeska,lekarz z pasją,życzliwy,budzący zaufanie i z ludzkim podejściem do pacjenta.Dziękuję za możliwość powrotu do normalnego życia.

To wspaniały lekarz! Serdecznie dziękuję dr Andrzejowi Maciejczakowi za wykonaną operację ręki. Dr Maciejczak jest wybitnym specjalistą neurohirurgiem, a jednocześnie niezwykle życzliwym dla pacjentów, zawsze uśmiechniętym i budzącym zaufanie człowiekiem, którego poleciłbym każdemu choremu. Pozdrawiam serdecznie, wdzięczny pacjent Mieczysław Wietecha

Pozdrawiam serdecznie, wdzięczny pacjent
Mieczysław Wietecha