dr hab. n. med. Andrzej Maciejczak

Neurochirurg

Wspaniały, życzliwy i budzący zaufanie człowiek o wielkim sercu. Lekarz z prawdziwego powołania i zamiłowania, pełen pasji i profesjonalizmu. Dusza człowiek, wspaniały lekarz.

profesjonalne wykonanie operacji kręgosłupa lędźwiowego oraz miłą opiekę personelu w szpitalu. polecam:)

Lekarz jest bardzo w porządku. Na pewno bardzo się starał dlatego nie mam do niego żadnych zastrzeżeń jednak w moim przypadku 2 operacje jakie przeszedłem w Tarnowie tylko pogorszyły mój stan zdrowia. Dlatego ostrzegam jeżeli nie musicie nie decydujcie się pochopnie.

Pan Doc. Andrzej Maciejczak uratował życie mojemu bratu. Szukaliśmy pomocy w całym kraju i tylko w Tarwnowie dostaliśmy szansę na normalne zycie. Operacja zęba obrotnika uratowała mojego brata przez wozkiem. Potem miał robioną plastykę czaszki, z ktorej tez jestesmy zadowoleni. Szpital mimo ze publiczny, bardzo przyjazny, kadra profesjonalna (az czasami sie zastanawialismy czy to jeszcze szpital publiczny). Polecam bardzo Docenta oraz sam szpital.....dziekuje to za malo.....

Totalny kataklizm w dziejach neurochirurgi!!! Oswiadczam iz Osoba (Andzrej Maciejczak)powinna raczej poszukac zatrudnienia w rzezni. Po jego beznadziejnej operacji a raczej doswiadczeniu, czekaly mnie kolejne operacje! Pisze ta opinie aby wbrew opini powyzszych dac innym ludzia powod do myslenia a przedewszystkim ostrzegam przed losem ktory mnie spotkal.....Pozdrawiam.

Totalny kataklizm w dziejach neurochirurgi!!!

Ja jestem obecnie po drugiej operacji kręgosłupa szyjnego w Tarnowie i tak jak zostałam potraktowana i co usłyszałam na temat mojej choroby, nie polecę Tarnowa już nigdy nikomu znajomemu.Bardzo się zawiodłam, że tak można pacjenta potraktować,obecnie czeka mnie kolejna operacja, ale już napewno nie w Tarnowie z przykrością stwierdzam ten fakt, bo po pierwszej operacji miałam takie samo zdanie jak moi poprzednicy!

Pan doc. Andrzej Maciejczak jest jak piwo dębowe "fach w rękach" Naprawdę wysokiej klasy specjalista. Oby więcej takich lekarzy z takim podejściem jak Pan docent.

Pan doc. Andrzej Maciejczak jest jak piwo dębowe "fach w rękach"

Czapki z głów przed tym neurochirurgiem!Z przyjemnością dołączam do chóru zachwyconych pacjentów, którzy dzięki Andrzejowi Maciejczakowi wrócili do zdrowia. To fachura z ludzkim podejściem do chorego. Genialny!!! Wreszcie chodzę bez upiornego bólu.

Fantastyczny człowiek!!!!!!!! rewelacyjny specjalista !!!!!!!!!!!! cudowny....skromny.........i po prostu NORMALNY .......takiej wiedzy polaczonej z taka pokorą ....zycze naprawde kazdemu lekarzowi :) Kinga :)

Mikrochirurg który rozwiazuje mega problemy pacjentów.

Mikrochirurg który rozwiazuje mega problemy pacjentów.