dr hab. n. med. Andrzej Maciejczak

Neurochirurg

Pan profesor Andrzej Maciejczak zasługuje na uznanie i wsparcie pacjentów ,którzy za życia bendą wspierać Pana talent-Nie Lenkajmy Się Prawdy-Z serca wdzięczny pacjent Piotr Iwaszkiewicz

Pan profesor Andrzej Maciejczak zasługuje na uznanie i wsparcie pacjentów

Pan Andrzej Maciejczak to człowiek ,który pomaga innym ze Swojej skromności i pokory.Oby żył jak najdłużej i Siła z góry niech Go wspiera i Mu pomaga.Z serca wdzięczny pacjent z Wałbrzycha Piotr Iwaszkiewicz.

Pan Andrzej Maciejczak to człowiek ,który pomaga innym ze Swojej
skromności i pokory.Oby żył jak najdłużej i Siła z góry niech Go
wspiera i Mu pomaga.Z serca wdzięczny pacjent z Wałbrzycha Piotr
Iwaszkiewicz.

Dziękuje Panu dr hab. nauk med. Andrzejowi Maciejczakowi i jego zespołowi lekarzy za uratowanie zdrowia mojemu tacie. Pan Docent jest wspaniałym fachowcem, miłym, kulturalny i mądrym, co przyczynia się do fachowo wykonywanej tak ważnej i trudnej pracy. Trudny zabieg jaki wykonywał mojemu tacie zakończył się dobrze, tato po 1 roku dochodzi do zdrowia, pracuje normalnie. Uległ ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Zdecydowanie polecam Dział Neurochirurgii i zespół Pana Docenta Andrzeja Maciejczaka. Są to fachowcy , którzy cały czas doszkalają się i prowadzą badania, można się oddać w ich ręce z powodzeniem! Życzę ...

Życzę dużo zdrowia i pogody ducha, dla Pana Docenta jak również jego pracowników, min Pana Barnasia.
Jan K z żoną Elą i dziećmi córką Katarzyna, Krzysiem, Marcinem, podpisuje się też rodzina Pana Jana, składając jeszcze raz podziękowania i życzenia wielu sukcesów i zdrowia!

Składam serdeczne podziekowania Panu dr hab. nauk med. Andrzejowi Maciejczakowi z udaną operację usunięcia guza móżdżku. Dziękuje za dokładność, precyzję i fachowość, za czas poświęcony rodzinie na rozmowy, a przedewszystkim za to co chory potrzebuje najbardziej, czyli za życzliwość i uśmiech goszczący na twarzy Pana Ordynatora. Oddział Neurochirurgi w Szpitalu Wojewódzkim im. św. Łukasza w Tarnowie kierowany przez Pana docenta jest oddziałem przyjaznym dla pacjentów. Cały personel oddziału zawsze służy fachową pomącą i życzliwością. Moje słowa nie wyrażą mojej wdzięczności, dlatego napiszę najkrócej i najszczerzej - DZIĘKUJE PANIE DOCENCIE - pacjentka Elżbieta K.

super specjalista, wspanoały fachowiec, jestem po operacji zdrowa

super specjalista, wspanoały fachowiec, jestem po operacji zdrowa

Panu Ordynatorowi dr hab.n.med.Andrzejowi Maciejczakowi oraz całemu personelowi Oddziału Neurochirurgii w Szpitalu Wojewódzkim im. Św. Łukasza pragnę gorąco podziękować za opiekę w czasie pobytu na oddziale oraz za pomoc w powrocie do zdrowia. Pan Doktor to wspaniały człowiek o wielkim sercu i jednocześnie wyjątkowy specjalista. Dzięki niemu mogę się cieszyć dobrym zdrowiem . Życzę panu doktorowi i całemu oddziałowi samych sukcesów w pracy zawodowej. Kazimierz Kaganek

Życzę panu doktorowi i całemu oddziałowi samych sukcesów w pracy zawodowej.
Kazimierz Kaganek

Ze względu na ciężki stan zdrowia, wymagającego natychmiastowej operacji, zostałam skierowana przez na Oddział Neurochirurgii Szpitala Wojewódzkiego im. Św. Łukasza w Tarnowie. Tu byłam operowana 19 XI 2010 przez wspaniałego specjalistę – Ordynatora Oddziału – Pana doc. Andrzeja Maciejczaka. Była to trudna operacja kręgosłupa ze wskazaniem dalszego leczenia rehabilitacyjnego. Pragnę skierować tą drogą serdeczne słowa wdzięczności dla Pana Docenta, który jest wspaniałym specjalistą, ma cudowne ręce i złote serce. Pracuje z pełnym poświęceniem i wraz z grupą neurochirurgów ratuje pacjentów przed kalectwem. Życzę zdrowia, sił i wytrwałości w dalszej służbie ...

Życzę zdrowia, sił i wytrwałości w dalszej służbie ludziom.

Wdzięczna pacjentka: Melania Wierdak

Docent Maciejczak to wspaniały specjalista. Wykonał mi dwie operacje w 2007 roku na odcinku lędźwiowym . Dzięki niemu chodzę i nieźle się czuję. To wysokiej klasy lekarz, bezinteresowny w swojej działalności. Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak wielkiego człowieka mamy na naszym terenie. Należy mu się pełne uznanie i szacunek, bo inaczej zagranica nam Go podkradnie. Panie DOCENCIE bardzo dziękuję i chylę przed Panem czoła. Pełna wdzięczności - pacjentka z powiatu dębickiego.

intensywna terapia od 1 sierpnia2010 neurochirurgia od ok 10 sierpnia2010 operacja 12 sierpień 2010 rehabilitacja ok 23 sierpnia do 13 wrzesnia! Dr. Maciejczak po części uratował mi życie Oraz Intensywna terapia i rehabilitacja, Byłam po tragicznym wypadku z upadku o wys. 24 metrów miałam złamany kręgosłup, mostek, żebra, oraz oskalpowaną czaszkę. Przywrócili mnie do życia na intensywnej Terapii bo miałam 1% na przeżycie, Dr Maciejczak sprawił że mimo naruszonej rdzeni kręgowej mogę chodzić i normalnie żyć, a na rehabilitacji pomogli mi abym powróciła do własnych sił, oraz doszła do tego ...

intensywna terapia od 1 sierpnia2010
neurochirurgia od ok 10 sierpnia2010
operacja 12 sierpień 2010
rehabilitacja ok 23 sierpnia do 13 wrzesnia!

Dr. Maciejczak po części uratował mi życie Oraz Intensywna terapia i rehabilitacja, Byłam po tragicznym wypadku z upadku o wys. 24 metrów miałam złamany kręgosłup, mostek, żebra, oraz oskalpowaną czaszkę. Przywrócili mnie do życia na intensywnej Terapii bo miałam 1% na przeżycie, Dr Maciejczak sprawił że mimo naruszonej rdzeni kręgowej mogę chodzić i normalnie żyć, a na rehabilitacji pomogli mi abym powróciła do własnych sił, oraz doszła do tego że mogę chodzić mimo zawrotów głowy i innych nieodległościach. Jestem 5 miesięcy po operacji miałam dwa kręgi razem ześrubowane, th11 i th12 o ile pamiętam . jestem w genialnej formie. jak na razie nie uprawiam innego sportu niż pływanie i tak będzie przez dłuższy czas. ok roku. Ale pływam. i wracają mi siły. nie mam bóli kręgosłupa już, nie noszę już gorsetu i co mi zostało to śruby blizna na kręgosłupie i blizna na czole. Jestem niesamowicie wdzięczna Załodze Neurochirurgi, intensywnej terapii na piętrze 1-szym, i rehabilitacji! Tak że uważam że Dr Maciejczak wykonał lepszą operacje z dobrymi skutkami niż ktokolwiek się spodziewał !!
Pozdrawiam ;)

Jestem po operacji -kręgozmyk lędźwiowy-maj 2010r. Operował mnie doc.A.Maciejczak. Czuję się dobrze.Świetny fachowiec. Jestem zachwycona nie tylko Jego fachowością, ale i podejściem do pacjenta.Dla mnie jest On nr 1 w rankingu neurochirurgów w Polsce.Tą drogą chciałabym podziękować za udaną operację doc.Maciejczakowi oraz całemu wspaniałemu Zespołowi Lekarzy Oddz.Neurochirurgii Szpitala im.św.Łukasza w Tarnowie.Lucyna z Krakowa.