dr hab. n. med. Andrzej Maciejczak

Neurochirurg

Specjalista na wysokim poziomie, bardzo otwarty w stosunku do pacjentów, prezentujący wszystkie opcje, plusy i minusy leczenia. Nie obawia się też skierowania po opinie do innych lekarzy...

Pełen profesjonalizm! Minął miesiac od 2 operacjii (kręgosłup odcinek szyjny i piersiowy) i z każdym dniem czuje się lepiej. Dr uratował mi życie, dzieki niemu chodzę,

Jestem po operacji kręgosłupa szyjnego. Byłam operowana przez Pana Docenta. Jestem ogromnie wdzięczna za przywrócone zdrowie, sprawność. Wielki człowiek, ogromna kultura osobista, szacunek do pacjenta, wspaniały fachowiec. Cały zespół lekarzy w Jego oddziale prezentuje taki sam sposób pracy.

Jestem miesiąc po operacji L4-L5.Czuję się coraz lepiej.Bóle przed operacyjne minęły.Doc.Maciejczak ,jak i jego współpracownicy są świetnymi specjalistami.DZIĘKUJĘ WAM ZA POWRÓT DO NORMALNEGO ŻYCIA.

Dwa tygodnie temu pan doktor wezwany w nocy w niedzielę operował mojego syna w tarnowskim szpitalu .Dziękuję Bogu , że po wypadku syna przewieziono do Tarnowa.Wierzę ,że doktor zrobił wszystko co mógł i najlepiej jak mógł.

Cudowny i kochany lekarz naprawił już bardzo dużo uszkodzonych kręgosłupów miedzy innymi i mój.

Pan doc.A.Maciejczak jest nie tylko wspanialym lekarzem, ale równiez człowiekiem rozumiejacym probłem każdego pacjenta.Operował mnie. Po zakonczonym leczeniu usłyszalam słowa"Ja naprawiłem , oby pani nie zepsuła".Niestety cos zepsułam. Jestem 8 m-cy po operacji i czekam na kolejną wizyte u doc.

Jest wspaniałym konkretnym miłym człowiekiem wielki szacunek dla niego

Jest wspaniałym konkretnym miłym człowiekiem wielki szacunek dla niego

Nie mam pojęcia z jakiegoż to pwodu to nazwisko nie jest znane szrokiej opinii społecznej, pomimo tak znacznego dorobku naukowego i kirującego oddzaiłem . Poprzednią opinię i wpis do rankingu - dodałem ja , bedąc zdziwiony,że tak znakomitego lekarza nie ma w tym wykazie. Jestem pod wrażeniem pracy Pana Ordynatora jak i Zespołu przezeń stworzonego - Dziękuję z Całego Serca

Najwyższej klasy specjalista /kręgosłupy / Ordynator Oddziału Nerochirurgii w Szpitalu w Tarnowie . Stworzył i skupił wokół siebie Zespół neurochirurgów najwyższej klasy. Niezwykle skromny i oddany pacjentom lekarz naukowiec. Poza tym szlachetny i zacny człowiek