dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowskidr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

Rejestracja na stronie: www.ginekologjaworowski.pl

Rejestracja na stronie: www.ginekologjaworowski.pl

Istnieje możliwość dodatkowej rejestracji nawet w przypadku wyczerpania wolnych terminów wizyt - bezpośredni telefon kontaktowy: 601435876

Asystent w Klinice Położnictwa i Perinatologii CMUJ, gdzie poza praktyką kliniczną obejmującą szeroką patologii ciąży zajmuje się pracą dydaktyczną oraz naukową z zakresu ginekologii i położnictwa.

Jestem nową pacjętką Dr A.P.Jaworowskiego jestem bardzo mile zaskoczona wizytą.Jestem w pierwszej ciąży,gdzie pojawia się wiele pytań, obaw, niepewności dr na każde pytanie udzielił mi wyczerpujących odpowiedzi, co ważne udostępnił nr tel i oświadczył, że zawsze można do niego dzwonić co dla mnie jest bardzo ważne..poczułam się bardzo doceniona i potraktowana poważnie chociaż to była pierwsza wizyta. Dr bardzo sympatyczny miły uśmiechniety przede wszystkim rzeczowy i kompetentny. Nie ukrywam , że wczesniej odwiedziłam 3 lekarzy i żaden z nich nie wzbudził mojego zaufania każdy z nich zalecał przyjmowanie 3 razy dziennie nospy co nie jest wskazane, serdecznie polecam dr naprawdę świetny lekarz.

Jestem pacjentką Pana doktora od dwóch lat. Nie znam lepszego lekarza. Pomógł mi przejść przez trudne chwile, kiedy to zdiagnozował u mnie ciążę pozamaciczną. Kilka miesięcy później zaszłam w prawidłową ciążę, którą Pan doktor doprowadził do szczęśliwego rozwiązania😊Kompetentny, rzeczowy, miły, kulturalny, "ludzki"... Faktycznie są opóźnienia, ale wynikają one z tego,że każdej pacjentce poświęca tyle czasu i uwagi ile potrzeba...przed moją pierwszą wizytą u doktora usłyszałam od innej pacjentki, że warto poczekać. Co potwierdzam z doświadczenia😊 Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Doktorze.

Pan Doktor Piotr Jaworowski jest kompetentnym i pracowitym specjalistą. Z dużą dozą uśmiechu ale i konsekwencji w działaniu. Prowadził moją ciążę od pierwszych chwil i muszę przyznać jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tego lekarza.Precyzyjny monitoring i opieka sprawiły to, że okres aż do urodzenia dziecka minął mi bezpiecznie pod względem zdrowotnym. Dziękuję i polecam gabinet.

Jeśli bym miała powierzyć się specjaliście w okresie ciąży, to byłby to Doktor Jaworowski. Zawsze zdecydowany, konkretny, diagnoza za pierwszym razem jak należy. Doskonała opieka medyczna i monitoring stanu zdrowia, który jest tak ważny dla każdej kobiety, chcącej zostać matką.

Doskonała medycyna w wykonaniu Pana Doktora Jaworowskiego sprawia, że jestem bardzo zadowolona z gabinetu i opieki tego lekarza. Mam typowe dolegliwości kobiece, które są dla mnie bardzo wymagające. Dzięki jego profesjonalizmowi mogę coraz bardziej cieszyć zdrowiem.

Pan Doktor Andrzej Piotr Jaworowski to ten ginekolog u którego kobieta w ciąży, znajdzie nie tylko wiedzę, pomoc i bezpieczeństwo w okresie oczekiwania dziecka, ale także ciągły monitoring swojego stanu. Niech wszyscy mają takiego lekarza.

Jestem jako matka, bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc w tym tak ważnym dla mnie czasie. Pełne oddanie sprawie zdrowia pacjenta tego lekarza, robi do tej pory na mnie wrażenie. Dziękuję.

Pan Doktor to nie tylko miły i wykształcony człowiek, ale przede wszystkim znakomity lekarz. Ma czas dla pacjenta, wie jaka postawić diagnozę. Przepisał mojej kobiecie bardzo dobre leki.

Bardzo dobry lekarz ginekolog zna się na leczeniu, szczególnie bada każdy objaw choroby, niczego nie bagatelizuje i wie jaka postawić diagnozę. Polecam Pana Doktora.

Pan dr Jaworowski to dobry specjalista ma wiedzę oraz kompetencje, dba o to by przyszła mama czuła się dobrze w tym tak dla niej ważnym czasie. Gabinet pierwsza klasa, odpowiada na każde pytanie przy tym jest jest bardzo miły i uśmiechnięty, zawsze pomocny.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kraków"?

Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne