dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowskidr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

Rejestracja na stronie: www.ginekologjaworowski.pl

Rejestracja na stronie: www.ginekologjaworowski.pl

Istnieje możliwość dodatkowej rejestracji nawet w przypadku wyczerpania wolnych terminów wizyt - bezpośredni telefon kontaktowy: 601435876

Asystent w Klinice Położnictwa i Perinatologii CMUJ, gdzie poza praktyką kliniczną obejmującą szeroką patologii ciąży zajmuje się pracą dydaktyczną oraz naukową z zakresu ginekologii i położnictwa.

Pan dr Jaworowski to dobry specjalista ma wiedzę oraz kompetencje, dba o to by przyszła mama czuła się dobrze w tym tak dla niej ważnym czasie. Gabinet pierwsza klasa, odpowiada na każde pytanie przy tym jest jest bardzo miły i uśmiechnięty, zawsze pomocny.

Pan doktor prowadził moją pierwszą ciążę. Rzeczowy, konkretny, miły, wszystko dokładnie tłumaczy, zawsze uśmiechnięty, można do niego zadzwonić gdy się ma nawet głupie pytanie, zawsze na nie odpowie. Dzięki Panu doktorowi jest z nami na świecie nasza kochana córeczka. Dziękujemy :)

Doskonały specjalista, ma wiedzę i potrafi postawić trafną diagnozę. Kobieta w życiu potrzebuje bezpieczeństwa, a co dopiero w czasie ciąży. Doktor Jaworowski zajął się moim zdrowiem. Zapewnił mi wspaniałą opiekę. Cieszę się, że mogłam go poznać. Dziękuję

Polecam bardzo, bardzo. Bardzo kompetentny, sympatyczny, wszystko wytłumaczy powolutku. Kolejki są gigantyczne, ale warto czekać, tak dobrego i sympatycznego doktora to nie spotkałam. Chodzę do niego kilka lat i polecam.

Pan doktor jest osobą o niezwykłym podejściu do pacjenta. Poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile potrzebuje, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie wszystko tłumaczy. Jest wspaniałym człowiekiem.

Doskonały specjalista, dla kobiety w tym tak szczególnym czasie, niezastąpiony. Nie tylko uśmiechnięty i z fantastycznym poczuciem humoru, ale także człowiek z który zna się na rzeczy.

Polecam bardzo!!! Jestem zachwycona pierwszą wizytą. Pan Doktor jest sympatyczny, kulturalny, bardzo kompetentny, wszystko dokładnie wytłumaczy i poświęci odpowiednią ilość czasu każdej pacjentce.

Pan doktor jest bardzo uprzejmy, konkretny i zna się na rzeczy. Jedyny, mały minus, to prawie 2 godzinne opóźnienie :)

Polecam wszystkim. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Prowadził moją pierwszą ciążę i kolejną na pewno również będzie :)

Bardzo dobry specjalista, kompetentny, rzeczowy, w pełni profesjonalny. Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentkom. Gorąco polecam.