dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowskidr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

Rejestracja na stronie: www.ginekologjaworowski.pl

Rejestracja na stronie: www.ginekologjaworowski.pl

Istnieje możliwość dodatkowej rejestracji nawet w przypadku wyczerpania wolnych terminów wizyt - bezpośredni telefon kontaktowy: 601435876

Asystent w Klinice Położnictwa i Perinatologii CMUJ, gdzie poza praktyką kliniczną obejmującą szeroką patologii ciąży zajmuje się pracą dydaktyczną oraz naukową z zakresu ginekologii i położnictwa.

Doskonały specjalista, ma wiedzę i potrafi postawić trafną diagnozę. Kobieta w życiu potrzebuje bezpieczeństwa, a co dopiero w czasie ciąży. Doktor Jaworowski zajął się moim zdrowiem. Zapewnił mi wspaniałą opiekę. Cieszę się, że mogłam go poznać. Dziękuję

Pan dr Jaworowski to dobry specjalista ma wiedzę oraz kompetencje, dba o to by przyszła mama czuła się dobrze w tym tak dla niej ważnym czasie. Gabinet pierwsza klasa, odpowiada na każde pytanie przy tym jest jest bardzo miły i uśmiechnięty, zawsze pomocny.

Pan doktor jest osobą o niezwykłym podejściu do pacjenta. Poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile potrzebuje, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie wszystko tłumaczy. Jest wspaniałym człowiekiem.

Polecam bardzo!!! Jestem zachwycona pierwszą wizytą. Pan Doktor jest sympatyczny, kulturalny, bardzo kompetentny, wszystko dokładnie wytłumaczy i poświęci odpowiednią ilość czasu każdej pacjentce.

Jestem pacjentką Pana doktora od dwóch lat. Nie znam lepszego lekarza. Pomógł mi przejść przez trudne chwile, kiedy to zdiagnozował u mnie ciążę pozamaciczną. Kilka miesięcy później zaszłam w prawidłową ciążę, którą Pan doktor doprowadził do szczęśliwego rozwiązania😊Kompetentny, rzeczowy, miły, kulturalny, "ludzki"... Faktycznie są opóźnienia, ale wynikają one z tego,że każdej pacjentce poświęca tyle czasu i uwagi ile potrzeba...przed moją pierwszą wizytą u doktora usłyszałam od innej pacjentki, że warto poczekać. Co potwierdzam z doświadczenia😊 Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Doktorze.

Polecam bardzo, bardzo. Bardzo kompetentny, sympatyczny, wszystko wytłumaczy powolutku. Kolejki są gigantyczne, ale warto czekać, tak dobrego i sympatycznego doktora to nie spotkałam. Chodzę do niego kilka lat i polecam.

Jestem nową pacjętką Dr A.P.Jaworowskiego jestem bardzo mile zaskoczona wizytą.Jestem w pierwszej ciąży,gdzie pojawia się wiele pytań, obaw, niepewności dr na każde pytanie udzielił mi wyczerpujących odpowiedzi, co ważne udostępnił nr tel i oświadczył, że zawsze można do niego dzwonić co dla mnie jest bardzo ważne..poczułam się bardzo doceniona i potraktowana poważnie chociaż to była pierwsza wizyta. Dr bardzo sympatyczny miły uśmiechniety przede wszystkim rzeczowy i kompetentny. Nie ukrywam , że wczesniej odwiedziłam 3 lekarzy i żaden z nich nie wzbudził mojego zaufania każdy z nich zalecał przyjmowanie 3 razy dziennie nospy co nie jest wskazane, serdecznie polecam dr naprawdę świetny lekarz.

Polecam wszystkim. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Prowadził moją pierwszą ciążę i kolejną na pewno również będzie :)

Bardzo dobry specjalista, kompetentny, rzeczowy, w pełni profesjonalny. Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentkom. Gorąco polecam.

Doskonały lekarz z powołania. Miły i uprzejmy oraz bardzo kompetentny z doskonałym podejściem do pacjentek.