dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowskidr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

Rejestracja na stronie: www.ginekologjaworowski.pl

Rejestracja na stronie: www.ginekologjaworowski.pl

Istnieje możliwość dodatkowej rejestracji nawet w przypadku wyczerpania wolnych terminów wizyt - bezpośredni telefon kontaktowy: 601435876

Asystent w Klinice Położnictwa i Perinatologii CMUJ, gdzie poza praktyką kliniczną obejmującą szeroką patologii ciąży zajmuje się pracą dydaktyczną oraz naukową z zakresu ginekologii i położnictwa.

Doktor Jaworowski to godny polecenia specjalista. Cierpliwy, uprzejmy, życzliwy, profesjonalny i zrozumiały.

Pan doktor jest bardzo uprzejmy, konkretny i zna się na rzeczy. Jedyny, mały minus, to prawie 2 godzinne opóźnienie :)

Pan doktor prowadził moją pierwszą ciążę. Rzeczowy, konkretny, miły, wszystko dokładnie tłumaczy, zawsze uśmiechnięty, można do niego zadzwonić gdy się ma nawet głupie pytanie, zawsze na nie odpowie. Dzięki Panu doktorowi jest z nami na świecie nasza kochana córeczka. Dziękujemy :)

Bardzo dobry lekarz,uprzejmy,ma czas,wszystko potrafi wytłumaczyć.Prowadził moją ciążę i jestem z niego zadowolona.Szkoda tylko że zawsze siedziałam w ogromnych kolejkach przed gabinetem,bo nie było umówionych godz.-może teraz się zmieniło.

Bardzo dobry lekarz! Byłam już u wielu, a tylko on wytłumaczył mi dokładnie mój problem. Pan doktor jest świetnym fachowcem, zlecił mi badania, które jakikolwiek z poprzednich lekarzy powinien mi już dawno temu zaproponować.

Świetny fachowiec, bardzo kulturalny. Prowadzi moją 2gą ciążę. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy i potrafi uspokoić pacjentki nadmiernie roztrzęsione nad sobą ;) Jedyny minus daję za to, że są do niego potworne kolejki i czasem z braku czasu wizyta jest trochę "przyspieszana". Ale kiedy jest spokojniej to pan doktor robi full badań. O nic się nie trzeba dopominać, o wszystkim pamięta. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Mogę z czystym sumieniem polecić.

Znakomity lekarz. Chodzę do niego dobrych parenaście lat. Uprzejmy, konkretny i zna się na rzeczy. Wyleczył mnie z ogromnej nadżerki.Dla mnie super.

Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Ogromne zaangażowanie, aktualna wiedza położnicza i ginekologiczna na najwyższym poziomie. I przy okazji ciepły, fantastyczny człowiek. Polecam każdej kobiecie, przy takim lekarzu można czuć się bezpiecznie.

To pierwszy lekarz, którego obdarzyłam absolutnie bezgranicznym zaufaniem. Poświęca dużo czasu pacjentce, wszystko dokładnie wyjaśnia. Prowadził moją ciążę i ani razu nie miałam wątpliwości co do tego jak ją prowadził!

bardzo uprzejmy i kompetenty lekarz, potrafi dodac otuchy

bardzo uprzejmy i kompetenty lekarz, potrafi dodac otuchy