dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowskidr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

Rejestracja na stronie: www.ginekologjaworowski.pl

Rejestracja na stronie: www.ginekologjaworowski.pl

Istnieje możliwość dodatkowej rejestracji nawet w przypadku wyczerpania wolnych terminów wizyt - bezpośredni telefon kontaktowy: 601435876

Asystent w Klinice Położnictwa i Perinatologii CMUJ, gdzie poza praktyką kliniczną obejmującą szeroką patologii ciąży zajmuje się pracą dydaktyczną oraz naukową z zakresu ginekologii i położnictwa.

Lekarz z powołania, kompetentny, z ogromną wiedzą i do tego bardzo miły! Polecam go z czystym sumieniem, prowadził moją ciążę i jestem w 120 % zadowolona z jego opieki!

Lekarz z powołania, kompetentny, z ogromną wiedzą i do tego bardzo miły!

Wspaniały lekarz, kulturalny i taktowny. Posiada dużą wiedzę i praktykę. Polecam z całą odpowiedzialnością.

trafiłam do tego lekarza z polecenia i sama też szczerze polecam ponieważ trudno dziś o lekarza z powołania i takiego który kocha swoją pracę

jest po prostu wspaniałym lekarzem, poświęca dużo czasu pacjentkom, odpowiada na wszystkie pytania

Swietny specjalista ,kompetentny, uprzejmy,kulturalny

Swietny specjalista ,kompetentny, uprzejmy,kulturalny