lekarz Andrzej Pyziak

Neurolog

Bardzo dobry lekarz, jestem mu wdzięczny bo uratował życie mojemu tacie u którego zdiagnozował Zespół Guillaina-Barrégo, Mój tato leczył wcześniej w Prudniku- podawano mu zastrzyki ale niestety choroby nie zdiagnozowali, tato z dnia na dzień przestawał chodzić i poruszać się :( Wtedy pojechalismy do Nysy bo wiedzieliśmy, że w Prudniku nic nam nie pomogą :( Na szczęście trafiliśmy w dobre ręce do Pana Doktora ANDRZEJA PYZIAKA on zrobił TK głowy, Rezonans magnetyczny -ale w tych badaniach też nic nie stwierdzono wiec Pan Dr Pyziak pobrał z kręgosłupa mojego taty płyn mózgowo-rdzeniowy i po tym badaniu wyszło, że tato cierpi na Zespół Guillaina-Barrégo. Pan Dr Pyziak szybko zastosował odpowiednie leczenie i mój tato do dziś żyje a co więcej jest sprawny fizycznie gdyby nie szybka diagnoza Pana Dr Pyziaka mój tato mógłby być rośliną lub nawet już nie żyć .DZIĘKUJĘ DOKTORZE:)

Jestem pacjentem pana doktora Andrzeja pyziaka od 2014 roku w tym momencie bardzo sprawnie i szybko zdiagnozował mnie na chorobę SM objął mnie programem dla tych chorych i do tej pory mną się opiekuję w pewnym sensie Podejrzewam że uratował mi życie pod jego opieką Czuję się bardzo spokojny i zadowolony w każdym momencie zawsze mi coś poradzi i pomoże jego oddział też jest bardzo fajny i fajni ludzie spokojni pracują także szpital w Nysie z panem ordynatorem doktorem pijakiem jest najlepsze miejsce którym w życiu się znalazłem Jestem bardzo zadowolony i bardzo mocno za wszystko dziękuję chylę przed nim czoła polecam Wszystkim pacjentom pana doktora Andrzeja pyziaka bo jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą pozdrawiam wszystkich

Pan dr.Andrzej Pyziak jest kompetentnym i doświadczonym lekarzem bardzo szybko postawił trafną diagnozę mojemu mężowi, dzięki temu mąż uniknął paraliżu i śmierci .Jest uprzejmy, szczegółowo wyjaśni problem. Maz cały czas jest pod stałą opieką Pana dr.Pyziaka .Mam pełne zaufanie to tego lekarza. Z czystym sumieniem moge tego lekarza polecić osobom które potrzebują pomocy specjalisty.

Witam wszystkich co korzystaja z tej strony i mam nadzieje ze zgodzicie sie z moja opinia o ORDYNATORZE oddziału neurologicznego w Nysie którym jest Pan doktor Andrzej Pyziak. Na wstepie chciałbym zaznaczyć że własnie takich "Ludzi,lekarzy,ordynatorów a przede wszystkim reprezentantów naszej służby zdrowia nam pacjetom potrzeba ponieważ doktor Pyziak jest naprawde uczciwym,wyrozumialym młodym i dobrym specjalista którego bardzo mocno polecam wszystkim chorym którzy nie moga znalezc dobrej porady lekarskiej w naszej zagubionej sluzbie zdrowia. Chcialbym rowniez nadmienic ze Ordynatora Pyziaka caly zespol znajdujacy sie na jego oddziale jest mily, sympatyczny i pomocny dla pacjeta tak samo jak doktor Pyziak. Sam osobiscie zostalem przez ordynatora potraktowany i przyjety jakbym byl osoba z rodziny mimo iz bylem tam pierwszy raz. Moglbym sie wiele na ten temat wypowiadac ale wczesniejsze opinie juz to tez wyrazily i nie chce sie powtarzac chcialbym tylko zaznaczyc ze te trzy negatywne opinie chyba byly napisane przez ta sama osobe ktora powinna sie udac do specjalisty o dziedzinie psychiatrycznej bo to co napisala ta osoba jest z palca wyssane. I naprawde zyje juz prawie pol wieku i jeszcze nie mialem okazji byc tak dobrze potraktowanym przez lekarza.

Znam pana dr Pyziaka od 2006 r , gdzie po raz pierwszy udałam się do niego do gabinetu w Głuchołazach , mogę z czystym sercem polecić doktora jako bardzo dobrego specjalistę , to On właśnie przyczynił się do mojego powrotu do zdrowia , jest uczciwy, miły, sumienny z bardzo dużą wiedzą , służy ludziom jako lekarz i jako człowiek , zawsze chętnie poświęci swój cenny czas a przede wszystkim nie zostawi w cierpieniu i takich lekarzy nam dzisiaj potrzeba , jest młodym , energicznym i bardzo życzliwym człowiekiem, często polecałam dr Pyziaka moim znajomym i rodzinie i gdy skorzystali z Jego pomocy miałam same pozytywne opinie , mało tego mój tato jest po udarze i również leczy się u pana Pyziaka - jest Nim wręcz zachwycony,to jest starszy człowiek a w rozmowie podczas wizyt czuje się jak to stwierdził jakby był u kogoś bliskiego z rodziny bo czuje od lekarza wielki szacunek , dobre słowo , zawsze miły , serdeczny,życzliwy a przede wszystkim kompetentny.

Bardzo polecam pana Doktora , wyleczył mnie z przewlekłej rwy kulszowej. Dobrał mi odpowiednie leki i teraz mogę normalnie funkcjonować .od około roku nie miałam żadnego ataku bólu ,a na rwę leczyłam się ponad cztery lata. Bardzo dziękuję i gorąco polecam Dr. Pyziaka

Dzieci i pracownicy Domu Dziecka w Strzegowie serdecznie dziękują Panu Doktorowi za wielkie serce, które okazuje dzieciom. Pan Doktor wielokrotnie odwiedził dzieci w placówce, znalazł czas na rozmowy indywidualne, okazał pomoc i zainteresowanie ich sprawami, przywiózł upominki i prezenty. Pan Doktor zawsze pamięta o dzieciach, gdy obowiązki służbowe ograniczają jego czas w inny sposób stara się zorganizować pomoc dla dzieci. Za serce i pomoc serdecznie dziękują dzieci i pracownicy Domu Dziecka w Strzegowie.

U Pana doktora leczę się już prawie 10 lat. Jest świetnym specjalistą a przede wszystkim otwartym człowiekiem z ludzkim podejściem, dość istotne w czasach obecnej znieczulicy w służbie zdrowia. Doktor nigdy nie zbagatelizował żadnego problemu, tj. te które ja zgłaszam oraz które pojawiają się po wykonanym badaniach, interwencja jest szybka oraz skuteczna. Zdecydowanie bym polecił każdemu pacjentowi z dolegliwościami neurologicznymi. Czuję się bardzo dobrze i to jest dla mnie najważniejsze.

Pan Doktor jest zawsze mi pomocny , jest bardzo ludzki , umie łatwo i przystępnie wszystko wytłumaczyć. Uważam ,że jest bardzo profesjonalny , jest cierpliwy w stosunku do pacjenta ,a najważniejsze ,że umie dobrać odpowiednie leki . Jest prawdziwym lekarzem z powolania . Jestem mu niezwykle wdzięczna za to że zawsze ma dla mnie czas i mnie leczy, bardzo polecam Pana doktora . Wdzięczna pacjentka Aleksandra ☺

Jestem mu niezwykle wdzięczna za to że zawsze ma dla mnie czas i mnie leczy,
bardzo polecam Pana doktora .
Wdzięczna pacjentka Aleksandra ☺

Po raz drugi dr Pyziak uratował życie mojej mamie. Pierwszy raz 9 lat temu, po nietrafionej w innym szpitalu diagnozie, drugi raz w tym miesiącu. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza oraz zaangażowanie w leczenie, jak również ludzkie podejście i współczucie sprawiło, że polecam Pana ordynatora wszystkim, którzy mają schorzenia neurologiczne. Leczy się u Pana doktora cała moja rodzina, przyjaciele i znajomi.