lekarz Andrzej Pyziak

Neurolog

Bardzo dobry lekarz, jestem mu wdzięczny bo uratował życie mojemu tacie u którego zdiagnozował Zespół Guillaina-Barrégo, Mój tato leczył wcześniej w Prudniku- podawano mu zastrzyki ale niestety choroby nie zdiagnozowali, tato z dnia na dzień przestawał chodzić i poruszać się :( Wtedy pojechalismy do Nysy bo wiedzieliśmy, że w Prudniku nic nam nie pomogą :( Na szczęście trafiliśmy w dobre ręce do Pana Doktora ANDRZEJA PYZIAKA on zrobił TK głowy, Rezonans magnetyczny -ale w tych badaniach też nic nie stwierdzono wiec Pan Dr Pyziak pobrał z kręgosłupa mojego taty płyn mózgowo-rdzeniowy i po tym badaniu wyszło, że tato cierpi na Zespół Guillaina-Barrégo. Pan Dr Pyziak szybko zastosował odpowiednie leczenie i mój tato do dziś żyje a co więcej jest sprawny fizycznie gdyby nie szybka diagnoza Pana Dr Pyziaka mój tato mógłby być rośliną lub nawet już nie żyć .DZIĘKUJĘ DOKTORZE:)

Jestem pacjentem pana doktora Andrzeja pyziaka od 2014 roku w tym momencie bardzo sprawnie i szybko zdiagnozował mnie na chorobę SM objął mnie programem dla tych chorych i do tej pory mną się opiekuję w pewnym sensie Podejrzewam że uratował mi życie pod jego opieką Czuję się bardzo spokojny i zadowolony w każdym momencie zawsze mi coś poradzi i pomoże jego oddział też jest bardzo fajny i fajni ludzie spokojni pracują także szpital w Nysie z panem ordynatorem doktorem pijakiem jest najlepsze miejsce którym w życiu się znalazłem Jestem bardzo zadowolony i bardzo mocno za wszystko dziękuję chylę przed nim czoła polecam Wszystkim pacjentom pana doktora Andrzeja pyziaka bo jest naprawdę bardzo dobrym specjalistą pozdrawiam wszystkich

Witam wszystkich co korzystaja z tej strony i mam nadzieje ze zgodzicie sie z moja opinia o ORDYNATORZE oddziału neurologicznego w Nysie którym jest Pan doktor Andrzej Pyziak. Na wstepie chciałbym zaznaczyć że własnie takich "Ludzi,lekarzy,ordynatorów a przede wszystkim reprezentantów naszej służby zdrowia nam pacjetom potrzeba ponieważ doktor Pyziak jest naprawde uczciwym,wyrozumialym młodym i dobrym specjalista którego bardzo mocno polecam wszystkim chorym którzy nie moga znalezc dobrej porady lekarskiej w naszej zagubionej sluzbie zdrowia. Chcialbym rowniez nadmienic ze Ordynatora Pyziaka caly zespol znajdujacy sie na jego oddziale jest mily, sympatyczny i pomocny dla pacjeta tak samo jak doktor Pyziak. Sam osobiscie zostalem przez ordynatora potraktowany i przyjety jakbym byl osoba z rodziny mimo iz bylem tam pierwszy raz. Moglbym sie wiele na ten temat wypowiadac ale wczesniejsze opinie juz to tez wyrazily i nie chce sie powtarzac chcialbym tylko zaznaczyc ze te trzy negatywne opinie chyba byly napisane przez ta sama osobe ktora powinna sie udac do specjalisty o dziedzinie psychiatrycznej bo to co napisala ta osoba jest z palca wyssane. I naprawde zyje juz prawie pol wieku i jeszcze nie mialem okazji byc tak dobrze potraktowanym przez lekarza.

Znam pana dr Pyziaka od 2006 r , gdzie po raz pierwszy udałam się do niego do gabinetu w Głuchołazach , mogę z czystym sercem polecić doktora jako bardzo dobrego specjalistę , to On właśnie przyczynił się do mojego powrotu do zdrowia , jest uczciwy, miły, sumienny z bardzo dużą wiedzą , służy ludziom jako lekarz i jako człowiek , zawsze chętnie poświęci swój cenny czas a przede wszystkim nie zostawi w cierpieniu i takich lekarzy nam dzisiaj potrzeba , jest młodym , energicznym i bardzo życzliwym człowiekiem, często polecałam dr Pyziaka moim znajomym i rodzinie i gdy skorzystali z Jego pomocy miałam same pozytywne opinie , mało tego mój tato jest po udarze i również leczy się u pana Pyziaka - jest Nim wręcz zachwycony,to jest starszy człowiek a w rozmowie podczas wizyt czuje się jak to stwierdził jakby był u kogoś bliskiego z rodziny bo czuje od lekarza wielki szacunek , dobre słowo , zawsze miły , serdeczny,życzliwy a przede wszystkim kompetentny.

Dzieci i pracownicy Domu Dziecka w Strzegowie serdecznie dziękują Panu Doktorowi za wielkie serce, które okazuje dzieciom. Pan Doktor wielokrotnie odwiedził dzieci w placówce, znalazł czas na rozmowy indywidualne, okazał pomoc i zainteresowanie ich sprawami, przywiózł upominki i prezenty. Pan Doktor zawsze pamięta o dzieciach, gdy obowiązki służbowe ograniczają jego czas w inny sposób stara się zorganizować pomoc dla dzieci. Za serce i pomoc serdecznie dziękują dzieci i pracownicy Domu Dziecka w Strzegowie.

U Pana doktora leczę się już prawie 10 lat. Jest świetnym specjalistą a przede wszystkim otwartym człowiekiem z ludzkim podejściem, dość istotne w czasach obecnej znieczulicy w służbie zdrowia. Doktor nigdy nie zbagatelizował żadnego problemu, tj. te które ja zgłaszam oraz które pojawiają się po wykonanym badaniach, interwencja jest szybka oraz skuteczna. Zdecydowanie bym polecił każdemu pacjentowi z dolegliwościami neurologicznymi. Czuję się bardzo dobrze i to jest dla mnie najważniejsze.

Pan Doktor jest zawsze mi pomocny , jest bardzo ludzki , umie łatwo i przystępnie wszystko wytłumaczyć. Uważam ,że jest bardzo profesjonalny , jest cierpliwy w stosunku do pacjenta ,a najważniejsze ,że umie dobrać odpowiednie leki . Jest prawdziwym lekarzem z powolania . Jestem mu niezwykle wdzięczna za to że zawsze ma dla mnie czas i mnie leczy, bardzo polecam Pana doktora . Wdzięczna pacjentka Aleksandra ☺

Jestem mu niezwykle wdzięczna za to że zawsze ma dla mnie czas i mnie leczy,
bardzo polecam Pana doktora .
Wdzięczna pacjentka Aleksandra ☺

Po raz drugi dr Pyziak uratował życie mojej mamie. Pierwszy raz 9 lat temu, po nietrafionej w innym szpitalu diagnozie, drugi raz w tym miesiącu. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza oraz zaangażowanie w leczenie, jak również ludzkie podejście i współczucie sprawiło, że polecam Pana ordynatora wszystkim, którzy mają schorzenia neurologiczne. Leczy się u Pana doktora cała moja rodzina, przyjaciele i znajomi.

Mam nadzieję że jest dobrym lekarzem bo człowiek z niego żaden. Prosiłem go żeby mój ojciec został w szpitalu jeszcze jeden dzień z powodu choćby tego że nie było z nim żadnego kontaktu. Andrzej (jak można do każdego mówić na Ty? dorosłego ja jestem grubo po 30stce a on do mnie wali na Ty jak do jakiegoś małolata) powiedział mi że jak nie zabieram ojca to on dzwoni na policję. Taki z niego anioł. Może jak ktoś idzie prywatnie do podlizuje się ale w szpitalu ma to w dupie. Oczywiście rozumiem dzisiejszą politykę że on musi ale brak emaptii wyczucia bije od tego gościa na kilometr. Tak jak napisałem we wstępie, mam nadzieję, że jest dobrym lekarzem bo więcej emaptii dostałbym od małpy w zo.

Lekarz godny polecenia. Dziękuję za wyrozumiałość, pomoc i profesjonalne podejście do pacjenta. Szybko i sprawnie została przeprowadzona, tak dla mnie ważna diagnostyka.