lekarz Andrzej Pyziak

Neurolog

Bardzo dobry lekarz, jestem mu wdzięczny bo uratował życie mojemu tacie u którego zdiagnozował Zespół Guillaina-Barrégo, Mój tato leczył wcześniej w Prudniku- podawano mu zastrzyki ale niestety choroby nie zdiagnozowali, tato z dnia na dzień przestawał chodzić i poruszać się :( Wtedy pojechalismy do Nysy bo wiedzieliśmy, że w Prudniku nic nam nie pomogą :( Na szczęście trafiliśmy w dobre ręce do Pana Doktora ANDRZEJA PYZIAKA on zrobił TK głowy, Rezonans magnetyczny -ale w tych badaniach też nic nie stwierdzono wiec Pan Dr Pyziak pobrał z kręgosłupa mojego taty płyn mózgowo-rdzeniowy i po tym badaniu wyszło, że tato cierpi na Zespół Guillaina-Barrégo. Pan Dr Pyziak szybko zastosował odpowiednie leczenie i mój tato do dziś żyje a co więcej jest sprawny fizycznie gdyby nie szybka diagnoza Pana Dr Pyziaka mój tato mógłby być rośliną lub nawet już nie żyć .DZIĘKUJĘ DOKTORZE:)

Pan Doktor to bardzo dobry neurolog. Uratował życie mojej mamie i teściowi. Dla mnie Pan Doktor jest zaraz po Bogu.

Po raz drugi dr Pyziak uratował życie mojej mamie. Pierwszy raz 9 lat temu, po nietrafionej w innym szpitalu diagnozie, drugi raz w tym miesiącu. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza oraz zaangażowanie w leczenie, jak również ludzkie podejście i współczucie sprawiło, że polecam Pana ordynatora wszystkim, którzy mają schorzenia neurologiczne. Leczy się u Pana doktora cała moja rodzina, przyjaciele i znajomi.

Serdecznie polecam Pana Doktora. Wyrozumiałość, ogromna wiedza, doświadczenie i pełen profesjonalizm. Świetny specjalista, zawsze potrafi znaleźć czas dla pacjenta.

Pan Doktor mial zawsze dla mnie czas i zlecil wykonanie wszytkich niezbędnych badań. Ma dobre podejscie do pacjenta. Jest bardzo miły i uprzejmy.

Bezczelny i arogancki, obrażony na pacjentów, nie udziela żadnych informacji, na drugi dzień zapomina co komu dolega, uważa, ze nic nikomu nie jest i wymyślają

Chciałabym podziękować Dr Pyziakowi za profesjonalną opiekę nad moim mężem. Doktor zawsze miał dla nas czas i potrafił wszystko wyjaśnić prosto i dokładnie. Dziękuję za szczególną cierpliwość i wyrozumiałość podczas tak trudnego dla mnie okresu. Mogę polecić Pana doktora innym pacjentom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji zdrowotnej. Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek.

Pan Doktor jest człowiekiem o wielkim sercu!!!! Na oddział zostałam przyjęta w kilka minut, badania również wykonano błyskawicznie. Dla Pana Doktora zdrowie pacjenta jest najwyższą wartością, wszystko wyjaśni, pomoże, podtrzyma na duchu. Jeszcze nigdy nie spotkałam tak wspaniałego Lekarza. Dziękuję bardzo Panie Doktorze.

Wlasnie wrocilam z sor Nysa. Po przeczytaniu tych opinii zastanawiam sie kto wypisuje te negatywy. Lekarz uprzejmy, doskonale potrafi wysłuchac a to ze mowi po imieniu? Mi to nie przeszkadzalo widac ze lekarz jest zyciowy i nie nosi glowy wyżej niz ma tylko dlatego ze jest lekarzem jak co niektórzy. Ja szczerze polecam! Bardzo sympatyczny i przede wszystkim wie co robi! Pozdrawiam Pana doktora a do reszty hejterow zejdzcie na ziemie :)

Zastanawiam się kto te opinie wystawia. Z tych opinii wynika że Pan doktor to istny anioł zesłany z nieba. Po prostu nie chce się wierzyć zwłaszcza że kilka tygodni temu miałam okazje poznać doktora gdy moja mama trafiła na jego oddział po udarze. Dowiedzieć się czego kolwiek od niego graniczyło z cudem! Musiałam za nim biegać po całym szpitalu dosłownie jak sprinterka a rozmowa kończyła się zamknięciem drzwi mi przed nosem. Ja rozumie że lekarz ma takie sytuacje na co dzień i że mogą mieć już dość odpowiadać na pytania ale ludzie żeby nie udzielić mi prostych odpowiedzi? Do tego zwlekał ze zrobieniem tomografii komputerowej również nie wyjaśniając mi dla czego. Z całym szacunkiem ale ten Pan nie jest lekarzem z powołania i do sympatycznych nie należy chyba że jest całkiem inny gdy się idzie do niego prywatnie.