lekarz Andrzej Pyziak

Neurolog

Lekarz godny polecenia. Uprzejmy, dociekliwy, pozytywnie nastawiony do pacjęta, kompetentny, zawsze służy pomocą.

GORĄCO POLECAM !!!!! Serdecznie dziękuję!!! Moja mama trafiła do doktora na oddział jakiś czas temu - uzyskała szybką i fachową pomoc, cały personel spisał się na medal, a dr Pyziak pełen empatii i profesjonalizmu, zawsze uśmiechnięty i gotowy odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości, troszczący się o los pacjenta i zawsze pomocny- dziękuję za wspaniałą opiekę nad naszą mamusią ( do podziękowań dołącza się również moja siostra )

Dr Pyziak jest świetnym specjalistą z życzliwym podejściem do pacjentów. Rzeczowy i kompetentny.Bardzo mi pomógł. Gorąco polecam

Dr.Pyziak - Ordynator oddziału neurologicznego szpitala w Nysie jest wyrozumiałym , uczciwym i dobrym specjalistą , którego mocno polecam , gdyż w swoim życiu leczyłam się nie jednokrotnie z różnych dolegliwości i jeszcze nie miałam okazji być tak dobrze potraktowana przez lekarza jak właśnie przez pana dr.Pyziaka. Jest młody , wrażliwy ale co najważniejsze bardzo kompetentny , do każdego pacjenta podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Jest lekarzem z wielkim powołaniem którego polecam wszystkim , potrzebującym porady , pomocy , leczenia z dziedziny , specjalizacji dr. Pyziaka.

Dr. Pyziak jest jednym z lepszych lekarzy , ktory przejmuje się losem pacjenta , uczciwy ,wyrozumiały o dużych kompetencjach, zawsze chętnie pomoże , doradzi , podpowie i nie zostawi bez pomocy, POLECAM !!!

p.dr Pyziak jest lekarzem z pośięcenia,dużej kompetencji medycznej zarówno starszych ludzi i młodych.Traktuje z szacunkiem,pośiececa czs tyle ile potrzeba na rozmowe w danej chorobie,polecam każdej osobie cierpiącej na schorzenia jakimi zajmuje sie dr Pyziak.Życzliwy.

Znam pana dr Pyziaka od 2006 r , gdzie po raz pierwszy udałam się do niego do gabinetu w Głuchołazach , mogę z czystym sercem polecić doktora jako bardzo dobrego specjalistę , to On właśnie przyczynił się do mojego powrotu do zdrowia , jest uczciwy, miły, sumienny z bardzo dużą wiedzą , służy ludziom jako lekarz i jako człowiek , zawsze chętnie poświęci swój cenny czas a przede wszystkim nie zostawi w cierpieniu i takich lekarzy nam dzisiaj potrzeba , jest młodym , energicznym i bardzo życzliwym człowiekiem, często polecałam dr Pyziaka moim znajomym i rodzinie i gdy skorzystali z Jego pomocy miałam same pozytywne opinie , mało tego mój tato jest po udarze i również leczy się u pana Pyziaka - jest Nim wręcz zachwycony,to jest starszy człowiek a w rozmowie podczas wizyt czuje się jak to stwierdził jakby był u kogoś bliskiego z rodziny bo czuje od lekarza wielki szacunek , dobre słowo , zawsze miły , serdeczny,życzliwy a przede wszystkim kompetentny.

Jestem zdezorientowana. Od niedawna mieszkam w Nysie. Szukam lekarza neurologa. Po przeczytaniu wszystkich opinii nie wiem co mam sądzić.

Widziałem tego lekarza pierwszy raz w życiu i zrobił na mnie bardzo negatywne wrażenie.Pracy tego pana nie potrafię ocenić,gdyż nie miałem z nim wcześniej z nim do czynienia,ale jeżeli chodzi kulturę prowadzenia rozmowy z pacjentem to jest ona na bardzo niskim poziomie.Ja mam dyskopatię kręgów szyjnych z uciskiem na rdzeń kręgowy i przepukliną międzykręgową a pan doktor powiedział że z takim schorzeniem powinienem się leczyć u lekarza pierwszego kontaktu.Miałem w zeszłym roku robiony prywatnie rezonans magnetyczny i dla tego wiem z opisu co mi dolega.

Nie wiem jak kto kolwiek moze wystawiac dobra opinie o dr Pyziaku moze powinnam napisac Andrzeju(bez szacunku zwraca sie do pacjentow mowiac im po imieniu). Dr Pyziak jest niekompetentny,absolutnie nieprofesionalny I bezczelny. Ludzie nie chodzcie do niego na zadne konsultacje to on powinnien byc leczony a nie leczyc!!!!! Wogole nie interesuje sie pacjentami,po chwili zapomina co pacjentowi dolega. Polska słuzba zdrowia tak wlasnie dziala jak niezrownowazony Dr Pyziak.