lekarz Andrzej Pyziak

Neurolog

Witam wszystkich co korzystaja z tej strony i mam nadzieje ze zgodzicie sie z moja opinia o ORDYNATORZE oddziału neurologicznego w Nysie którym jest Pan doktor Andrzej Pyziak. Na wstepie chciałbym zaznaczyć że własnie takich "Ludzi,lekarzy,ordynatorów a przede wszystkim reprezentantów naszej służby zdrowia nam pacjetom potrzeba ponieważ doktor Pyziak jest naprawde uczciwym,wyrozumialym młodym i dobrym specjalista którego bardzo mocno polecam wszystkim chorym którzy nie moga znalezc dobrej porady lekarskiej w naszej zagubionej sluzbie zdrowia. Chcialbym rowniez nadmienic ze Ordynatora Pyziaka caly zespol znajdujacy sie na jego oddziale jest mily, sympatyczny i pomocny dla pacjeta tak samo jak doktor Pyziak. Sam osobiscie zostalem przez ordynatora potraktowany i przyjety jakbym byl osoba z rodziny mimo iz bylem tam pierwszy raz. Moglbym sie wiele na ten temat wypowiadac ale wczesniejsze opinie juz to tez wyrazily i nie chce sie powtarzac chcialbym tylko zaznaczyc ze te trzy negatywne opinie chyba byly napisane przez ta sama osobe ktora powinna sie udac do specjalisty o dziedzinie psychiatrycznej bo to co napisala ta osoba jest z palca wyssane. I naprawde zyje juz prawie pol wieku i jeszcze nie mialem okazji byc tak dobrze potraktowanym przez lekarza.

To ja jestem tym lekarzem, którego większość uznaje, szanuje i kocha. Ale są też tacy, co tylko plują! Chcę oznajmić wszystkim, że poświęciłem swoje życiei serce dla moich pacjentów. Andrzej Pyziak

To ja jestem tym lekarzem, którego większość uznaje, szanuje i kocha.
Ale są też tacy, co tylko plują!

dr. Andrzej Pyziak – jest bardzo kompetentnym lekarzem ,podchodzi do każdego przypadku indywidualnie .Jest żywo zainteresowany co dolega pacjentowi ,można liczyć na jego fachową wiedzę i pomoc. Jest bardzo przystępny ,ludzki ,potrafi wyjaśnić wszystko na temat choroby a przede wszystkim jest specjalistom w swojej dziedzinie .Trafna diagnoza , odpowiednie zastosowane leczenie i na efekty nie trzeba długo czekać. Ja przyjechałam aż z Krakowa ponieważ dowiedziałam się że jest dobrym lekarzem, serdecznie polecam pana Andrzeja

Kompetentny, odpowiedzialny, profesjonalny, sympatyczny, wyrozumiały, zarazem dowcipny i miły lekarz. Polecam!

Kompetentny, rzetelny, odpowiedzialny, profesjonalny, sympatyczny, dowcipny, miły i wyrozumiały lekarz. Polecam!!!

Zarozumiały,arogancki ,niegrzeczny by nie powiedzieć dosadniej,nie zrobił nic by uratować mojego Tatusia,nie widzi człowieka,jego cierpienia,cierpienia rodziny,ważne są tylko procedury,pieniądze,pacjent jest tylko narzędziem do zarabiania ich.O powołaniu do tego zawodu nie ma mowy.

Bardzo rzetelny,konkretny i kompetentny a także przychylnie nastawiony do pacjenta specjalista. Zdecydowanie polecam tego lekarza. Korzystam z pomocy p. dr Pyziaka już ponad dwa lata,więc moja ocena,siłą rzeczy, musi być wiarygodna. Mam porównanie z innymi lekarzami ,u których także się leczę i na ich tle dr Pyziak jest wprost doskonały. Nie dam wiary temu ,że dr Pyziak jakiegoś swojego pacjenta mógłby nie dopilnować. Cóż, mimo tego ,że jest świetnym neurologiem to jest też ,niestety,tylko człowiekiem i ...każdemu nie dogodzi. Ja p. dr Pyziaka szczerze polecam.

Ja p. dr Pyziaka szczerze polecam.

Kompetencji lekarza nie zdołałam poznać, bo miał mnie totalnie w głębokim...Niemiły, wręcz chamski w stosunku do pacjentów, nie informuje co komu dolega, co mu robi. Absolutnie nie budzący zaufania i nikomu go nie polecam.

Od momentu kiedy dowiedziałam się że choruję na stwardnienie rozsiane, jestem pod stałą opieką Pana doktora Pyziaka. Opieka którą mnie otoczył w Nysie była o wiele lepsza niż ta którą zaproponowano mi w Opolu. Polecam z całego serca tego lekarza.

Pół roku temu dowiedziałam się, iż choruję na SM i miałam dużo szczęścia,iż na mojej początkowej drodze zmagania się z tą chorobą natrafiłam na Pana doktora Andrzeja. Okazał mi dużo ciepła, wsparcia, pomógł zrozumieć jak żyć z tą chorobą, a przede wszystkim wykazał się dużym profesjonalizmem. Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim.