lekarz Andrzej Stróżyński

Endokrynolog

2,9
2,9
2,6

Wspaniały endokrynolog,świetny specjalista, który słucha pacjenta, a nie tylko patrzy na wyniki badań. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Ciepły, serdeczny. Z wizyty jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam.

Ja mieszkam zagranica i specjalnie przylatuje 2 razy do roku do warszawy, aby sie u niego leczyc. Kompetentny, spymatyczny. Wyprowadzil mnie na prosta po tysiacach innych wizyt gdzie nikt nie znalazl problemu. Jest konkretny i nie owija w bawelne, mowi czarno na bialym co sie dzieje i szczerze wole takich lekarzy niz takich co mowia ze bedzie ok i ogolnie nic mi nie jest. Jesli ktos chce milych slowek i glaskania po glowie to na pewno nie u lekarza. Nie zgadzam sie z tymi negatywnymi opiniami. jak dla mnie Dr. Strozynski to numer 1.

Rewelacja. Pan doktor w czasie 3 wizyty postawił diagnozę i zalecił odpowiednie leczenie, podczas gdy inni uważali, że jestem zdrowa i mam cos z głową albo wyciagali tysiące na bezużyteczne badania. Pan doktor jest dociekliwy i diagnozuje metodą prób i błędów. Wyjaśnia przystkie aspekty choroby i poświęca dużo uwagi i czasu. Jest na bieżąco z najnowszymi badaniami w swojej dziedzinie i ma specyficzne poczucie humoru jednak do swojej pracy podchodzi bardzo powaznie z niezwykła ostroznoscia.

Nikomu nie polecam tego lekarza!!! Ma lekceważący stosunek do pacjenta, bagatelizuje objawy. Mam wrażenie, że pracuje metodą spychową. Byłam raz i więcej nie pójdę!

Ja rowniez wyszlam roztrzesiona.Humor i styl tego pana tez mi nie pasuje.Zdecydowanie nie polecam nikomu!

dziwia mnie te komentarze ponizej... czyzby konkurencja? Bardzo mily, rzeczowy, fakt, jak napisala kolezanka ponizej typ naukowca, ale mysle ze to dowodzi iz kazdy przypadek traktuje indywidualnie. Polecam!

dziwia mnie te komentarze ponizej... czyzby konkurencja?
Polecam!

Byłam tylko na jednej konsultacji u dr Stróżyńskiego i z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.Bardzo konkretny i rzeczowy.Bardzo dokładnie przejrzał wszystkie wyniki i zrobił szczegółowy wywiad.Odniosłam wrażenie,że to typ naukowca,który świetnie potrafi kojarzyć fakty i wyciągać wnioski.Plus za to,że nie naciągał mnie na kolejne bezsensowne wizyty co zdarzało się w innych przypadkach.

Hmm jestem w szoku na temat tych wypowiedzi.... Jak byłam na wizycie fakt diagnoze postawil na podtsawie podwyzszonego tsh tylko i badaniu "recznym" szyji. Zlecil reszte badan : TSH jeszcze raz, T4, przeciwciala i USG. Ale zanim je zrobiłam stwierdził niedoczynnosc tarczycy... co rzeczywiscie się sprawdziło. Badania zrobił w celu sprawdzenia skąd ta tarczyca. Wytłumaczył jak brać leki, powiedział, że na pewno nie powinnam teraz "rozmnazac sie" bo w chwili obecnej jest to niebezpieczne, ale był szczery, miły, rzeczowy i wyjasnil co trzeba. Spedziłam u niego 40 min. Hmmm szczerze ...

Hmm jestem w szoku na temat tych wypowiedzi....

Hmmm szczerze jestem w szoku na temat tych opinii. Jak narazie jestem zadowolona, zobaczymy co będzie dalej. Narazie mam tylko jedną wizyte u niego za sobą. Mam się pokazać za miesiac..

Koszmarny człowiek który nigdy nie powinien być lekarzem! Chamowaty, z głupim uśmieszkiem. Po wizycie u dr Strózyńskiego przez cały wieczór dochodziłam do siebie. Zdecydowanie odradzam!!!

Byłam u Pana doktora dwa razy i więcej nie pójdę. Owszem, jest bardzo miły. Niestety mam wrażenie, że jest nie bardzo kompetentny. Zlecił sterydy bez dokładnego sprawdzenia, nie wytłumaczył o co chodzi. Niestety, w przypadku lekarza miły sposób bycia nie wystarczy