lekarz Andrzej Stróżyński

Endokrynolog

2,9
2,9
2,6

Ja z kolei wystawię panu doktorowi same piątki. Kilka razy już się u niego konsultowałam i nigdy nie usłyszałam złego słowa. Skierował na odpowiednie badania, postawił diagnozę, szczegółowo poinformował jak postępować z chorobą. Wie gdzie można wykonać nawet te nietypowe badania i gdzie skierować na dalsze konsultacje. Nie histeryzuje nad stanem mojego zdrowia, ale też i nie zbagatelizował niepokojących wyników, za co osobiście jestem bardzo wdzięczna.

Lekarz dzięki któremu można zrozumieć chorobę. Dążący do bezpośredniego wykrycia choroby w każdym calu. Każdy pacjent poczuje się dobrze wiedząc że w diagnozie nie ma pomyłek i przypadków.

Chamski,beszczelny, nie bada tylko od razu by zapisywał hormony i mówił że tyje to się jak żre dosłownie, jeszcze raz cham .

Popieram przedmówcę. Też usłyszałam tekst o Oświęcimiu. Nastraszył mnie mocno, że mam małe szanse na urodzenie dziecka, straszył chorobami genetycznymi przy wolach Hashimoto, wczesną menopauzą i to w sposób dosadny i niekulturalny. Kolejny lekarz, do którego poszłam na konsultację śmiał się w głos. Zdeydowanie odradzam wizytę u dr Stróżyńskiego.

Pan doktor charakteryzuje się dziwnym poczuciem humoru, przywitał mnie tekstem: "W Oświęcimiu nie było grubasów"..., gubił się, nie był w stanie ogarnąć wyników, potrafił powiedzieć, że widzi tylko szanse na operację i jod radioaktywny i cisza, a potem z uśmiechem dodał (a już zamarłam), że to mnie na razie nie dotyczy. Nie wie, co mi jest, więc może zróbmy masę badań, żeby wykluczyć, bo może jakiegoś guza znajdziemy i będzie wiadomo, co pani jest. Generalnie wyszłam roztrzęsiona i wściekła. Radzę zdecydowanie unikać.