lekarz Andrzej Szczerbowski

Alergolog, Pediatra

2,7

Lekarz nie godny polecenia na nfz, przez całą wizytę mówił nie na temat nie udzielil żadnej konkretnej informacji, nie odpowiadal na pytania , tylko delikatnie sugerował żeby przyjść do niego prywatnie. Siedzi w poradni dostaje za to pieniądze i tylko nadania klientów na prywatną wizytę, odradzam!

Cham i prostak. Byłam na wizycie z NFZ z synem, na którego pan doktor nawet nie spojrzał. Zamiast skupić się na dziecku wygłaszał przez całą wizytę elaborat na temat beznadziejności innych lekarzy, którzy według niego, powinni się od niego uczyć. Mimo wizyty na fundusz kazał zrobić komplet badań prywatnie a następnie przyjść do niego już na wizytę płatną. Zrobił na mnie naprawdę złe wrażenie, prawdę mówiąc jak żyję nie spotkałam się jeszcze z tak bezczelnym, pewnym siebie i aroganckim lekarzem. Nie wiem czy jest kompetentnym lekarzem bo nie miał okazji się pochwalić swoją wiedzą w czasie swojej całej paplaniny, która trwała prawie pół godziny. Widzę, że ukończenie studiów najbardziej opornych i tak kultury nie nauczy. Nie zamierzam nigdy korzystać z jego usług ponownie i będę skutecznie przestrzegać znajomych przed jego osobą. Proszę pamiętać Panie doktorze, że skoro ktoś czeka na wizytę u Pana pół roku to znaczy, że go nie stać na płatne wizyty u Pana czy kogokolwiek innego. Trochę empatii.

Ja tam dzisiaj ide. Dam znac jak bylo. a..a ..a.... .. ..a .... a... ..a.....a. ...a...a...a.a.a...

w przychodni ALERGIA poczułam się jagbym wechikułem czasu przeniosła sie do PRL-u. pani recepcjonistka oświadczyła że nie może nas zapisać na godzinę popołudniową to trzeba zadzwonić do koleżanki z rannej zmiany. ciekawe kto ma tyle cierpliwości żeby się tam dodżwonić??? pan doktor jej zabronił rejesrtować. ciekawe czy ta pani wysłała by karetkę do chorego dziecka? pewno nie. ten typ tak ma. pana doktora interesują tylko prywatne wizyty. gada cały czas a nie słucha co się do niego mów. za wszystko złe obwinia ministra zdrowia. szkoda że cierpią na tym chore ...

szkoda że cierpią na tym chore dzieci....

próbowałem uwówić się z tym panem na wizytę prywatną z dzieckiem, zachował się niezwykle chamsko ,bredził coś o przeżuwaniu/ nigdy nie dzwoniłbym jedząc cokolwiek / i powiedział żeby więcej nie dzwonić. Zachowanie chamskie i prostackie nie licytuje z godnością lekarza. Stanowczo odradzam

Podpisuję się po wszystkimi negatywnymi opiniami dotyczącymi tego lekarza. Wizyta okazała się całkowitą porażką. Przez 15 minut (za które zapłaciłam 70 zł :)))) wylewał pomyje na swoich kolegów alergologów, którzy powinni się uczyć u niego a nie leczyć dzieci - bo od tego jest On! Nie dopuścił mnie zupełnie do słowa, przerywał i nie słuchał co do niego mówię. Możliwe, że to jego taktyka. Prawdopodobnie nie zna odpowiedzi na większość pytań, które pacjenci chcieliby zadać, więc zalewa ich potokiem nieistotnych stwierdzeń. Na dziecko prawie nie spojrzał.

Moja córka miała testy alergiczne i wizytę u pana doktora,kóry postawił sprawę jasno zkładamy kartotekę i leczymy się prywatnie, a jeśli nie to on nie jest zainteresowany.Skierowania na spirometrię tez nie da, bo można zrobić prtwatnie.

leczylismy sie u dr.Szczerbowskiegow publicznej i prywatnej placówce i niestety musze przyznać ze na kase chorych jest zdecydowanie mniej uprzejmy i arogancki. dał nam do zrozumienia zebysm zrobili testy prywatnie u niego mimo ze miałam te z przychodni aktualne ,dopiero po prywatnych wizytach był odrobinę mniej arogancki,generalnie stawiał cały nacisk na kasę

Kompetentny, dokladny i wymagajacy. Warto polecam.

Kompetentny, dokladny i wymagajacy. Warto polecam.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza.Pan ten najbardziej lubi opowiadać o sobie, potem o pieniążkach, a astmą nie jest zaiteresowany.