lekarz Andrzej Szczerbowski

Alergolog, Pediatra

2,7

Lekarz bardzo ukierunkowany na jeden temat - wiadomo jaki ! nie polecam jestem rozczarowany jego podejściem do pacjenta

Mój syn 6-letni bardzo często miewa zapalenia uszów co wiąże się z temperaturą i podaniem --niestety antybiotyku.Ponieważ od grudnia ma problemy z kaszlem, przeszedł do chwili obecnej zapalenie płuc i zapalenie oskrzeli a także ponownie zapalenie uszów co wiązało się kolejny raz z podaniem antybiotyku, a kaszel nadal nie ustępował i nikt nie był mi w stanie pomóc postanowiłam zrobić dziecku testy alergologiczne i udałam się prywatnie do Pana doktora (zapisałam się do alergologa w styczniu 2011, jednakże termin z NFZ-u mam dopiero na 11.07.2011).Co usłyszałam od Pana doktora...,że cytuję "to ostatni lekarz do którego zawsze udają się matki, że faszeruje antybiotykami dziecko i może zacznę wycinać chore organy , a może już wycięłam..Odpowiedziałam że tak trzeci migdał zresztą po konsultacji z Pana kolegą Panem Gwinerem lekarzem laryngologi z tego samego Centrum Pediatrycznego)Nie pozwolił mi dojść do słowa, opowiadał o jakiejś polityce która mnie g...obchodzi,drwił sobie z każdej próby opowiedzenia cokolwiek o moim dziecku i jego chorobie, po czym na samym końcu zakończył spotkanie diagnozą ...że można zrobić testy prywatnie (160 zł).Porażka ..........Nikomu nie polecam , a temu Panu nigdy nie dam zarobić już ani złotówki.
Gocha

Byłem z córką z rozpoznaną astmą oskrzelową.Pan doktor przygotował biznes plan leczenia dziecka i zapytał czy nas stać na leczenie.Oto cały efekt pierwszej i zarazem ostatniej wizyty u pana doktora.Zdecydowanie odradzam.

Nie polecam tego lekarza jest po prostu okropny,ja byłam u niego z moja córka powiedziała nam ze jest wszystko w porzadku za kazdym razem jak bylismy u niego prywatnie to mowil to samo.

Zdecydowanie nie polecam!!! Moje córka ma alergię skórną i astmę. Pana doktora to nie interesowało, nawet na nią nie popatrzł. Przez całą wizytę opowiadał jakieś głupie historie o kuzynie dentyście i pani minister Kopacz. Za to bardzo chętnie wizytowałby pacjętkę w domu, oczywiście za słoną opłatą. Córka miała wówczas ogromne wykwity na skórze, wyszliśmy bez nawet jednej recepty.Porażka!!!!!!

Nie polecam tego lekarza!Mam dwoje dzieci z alergią.Każdą wizytę u tego lekarza wspominam nie miło.Arogandzki,przemondrzały.Nie interesuje go choroba dziecka,ku mojemu zdziwieniu pan doktor najchętniej rozmawiałby o pierdołach(np.o ludziach robiących zakupy w marketach).Zbulwersowało mnie kiedy przechwalał się ile on to dzieci wyleczyl.

Jest to pan który najbardziej lubi leczyć prywatnie co daje odczuć przy każdej wizycie. Jest nieuprzejmy czasami beszczelny i wydaje mu się że pozjadał wszystkie rozumy świata. po każdej wizycie wychodzi się z poczuciem winy złej matki lub ojca.ODRADZAM każdemu kto ma dziecko z alergiami czy astmą do wizyt u tego osobnika.