lekarz Andrzej Szwej

3,4
3,4

W 2003 roku z racji przebywania na oddziale patologii ciąży (zagrożona ciąża bliźniacza) zdarzyło się, że badanie usg przeprowadzał Pan dr Szwej, przystępnie objaśnił mi wszystko co widoczne było na monitorze i co może interesować przyszłą mamę :)( z wyjątkiem płci, ale wcześniej słyszałam, że pan dr Szwej ma taką zasadę, że nie udziela informacji dotyczącej płci). Na to akurat badanie miał przybyć mój mąż, ale się trochę spóźnił i nie miał śmiałości zapukać do gabinetu. Po skończonym badaniu, które trochę jednak trwało i wyjściu z gabinetu pan dr czekając na windę niechcący słyszał, że byłam zawiedziona, że mąż nie zapukał do gabinetu i nie zobaczył i usłyszał tego co ja. Pan dr tak zwyczajnie wrócił do gabinetu, przeprowadził badanie jeszcze raz dla męża, śmiał się przy tym, że każdy z nas będzie miał swoje zdjęcia dzieciaków. Pomimo oczywistego nawału pracy, poświęcił dodatkowy czas, wykazał empatię, rozumiał, że chcieliśmy na badaniu być razem i zrobiło mu się tak po ludzku nas szkoda. Poza tym Pan dr Szwej mnie nie prowadził, ale już po operacji zapytał o samopoczucie i oto czy jestem zadowolona z płci dzieci ;), także wnioskuję, że doskonale pamiętał i serdecznie podchodził do wszystkich pacjentów. Niektórzy piszą o tym, że Pan dr jest zorientowany na kasę - po prostu ma doświadczenie, wiedzę i zna swoją wartość, zwyczajnie ma prawo odcinać kupony od ciężkiej pracy. Co do oschłości, ja zapamiętałam zgoła coś innego. Pozdrawiam Pana Doktora bardzo serdecznie. Ciepło Pana wspominamy.
Szczęśliwi rodzice bliźniaków

Pan doktor Szwej prowadził obie moje bardzo skomplikowane w przebiegu ciąże. Za kazdym razem na wszelkie sposoby pomagał, zlecał kompleksowe badania, monitorował sytuację osobiście także podczas długotrwałego pobytu w szpitalu. Wiele zrobił także ze zwykłej uprzejmości i uczynności, choć wcale nie musiał. Pan doktor jest przede wszystkim osobą kompetentna w swoim fachu, diagnozuje dokladnie, leczy skutecznie, w jakis sposob "dodaje siły do walki" a w sytuacjach medycznie bardzo trudnych i wymagajacych rzetelności i wiedzy - jest lekarzem, ktory wie co robić i się tego nie boi (wynika to z moich i nie tylko moich obserwacji "szpitalnych" oraz okoliczności, ktore sama przezylam). W sytuacjach naprawde krytycznych nie wyobrazam sobie innej osoby bardziej odpowiedniej do udzielenia pomocy, poprowadzenia leczenia. Sama nie moge podzielic ponizszych opini o nieuprzejmosci tego lekarza, bo doswiadczylam czegos wrecz odwrotnego, ale rozumiem, ze ktoś inny mógł miec akurat inne odczucia. Nie wiem tylko, czy "glaskanie po raczce" jest rzeczywiscie potrzebne osobie chorej bardziej niż fachowość i kompetencja, ktorej akurat doktorowi nie brakuje. Lekarz godny polecenia w mojej ocenie w kazdym aspekcie.

Lekarz w swoim fachu bardzo dobry. Dopiero on dobrze dobrał mi leki i skończyły się moje problemy z bardzo obfitymi miesiączkami. Może nie grzeszy uprzejmością i nie uśmiecha się od ucha do ucha ale wie co robi. Póki co będę korzystała z jego usług.

Taki człowiek nie powinien miec nigdy kontaktu z pacjentami - arogancki, niemiły, niezadowolony z tego że jest na dyżurze. Nigdy wcześniej żaden lekarz nie potraktował mnie w taki sposób, chamsko, pogardliwie, bez jakiegokolwiek zrozumienie na dodatek w tak trudnym dla mnie momencie życia. Składam rownież formalna skargę do NFZ oraz do dyrekcji szpitala.

Ostatni raz u doktorka byłam 2 lata temu, wtedy wizyta kosztowała 70zł, dzis z tego co czytam to 150zł. wow i szok. jest miły, bardzo delikatny, spokojny, taki fajny... ma bardzo dużo zadowolonych pacjentek i tym sposobem zdobywa doświadczenie. polecam!!!

Odradzam ....to nie lekarz ...lekarz rozumie że pacjentkę boli ,że może cierpieć podczas porodu,że może przeżywać traumę podczas porodu martwego dziecka ..bez jakichkolwiek uczuć ,odczuć ten człowiek jest... miałam go podać do sądu ,ale tylko kazałam mu wyjść z porodówki,że sama dam radę..PORAŻKA !!!!!!!!!!!!!!!NIGDY WIĘCEJ Z NIM DO CZYNIENIA. Może za pieniądze miałby jakieś podejście do pacjentki ,ale dla mnie lekarz czy za kasę czy bez powinien tak samo podchodzić ...NIE POLECAM ..

Odnośnie ceny za wizytę : 80zł wizyta, 30 złotych cytologia, 40 zł usg. Jak ktoś narzeka na ceny to niech idzie do państwowego - nikt nikogo nie zmusza na prywatne wizyty. Pan Andrzej jest konkretnym lekarzem - o wszystko wypyta, podczas badania jest delikatny, żartuje. Uważam,że jest to ginekolog na 6.

Odnośnie ceny za wizytę : 80zł wizyta, 30 złotych cytologia, 40 zł usg.
Uważam,że jest to ginekolog na 6.

polecam jak najbardziej doktora miły delikatny poswieca tyle czasu ile pacjentka potrzebuje

Wspaniały lekarz tylko za pieniądze... Na NFZ traktuje pacjentów jak zło konieczne, tak jak by w szpitalu za darmo pracował. Prywatnie (za pieniądze) bardzo miły i wyrozumiały. W szpitalu Nerwowy i opryskliwy w sytuacji kiedy to człowiek potrzebuje zrozumienia i odrobinę uprzejmości (zabieg wyłyżeczkowania jamy macicy - 3 ciąża obumarła). Na izbie przyjęć tak się spieszył przy zakładaniu karty pacjenta ze wypisał zły tydzień ciąży i zrobił błąd w ilości ciązy. zdecydowanie mowie "NIE" takiemu lekarzowi!!

Lekarz ma wiedzę i doświadczenie i jest kompetentny. Koszt wizyty z cytologią i usg 150zł- przesada. Następna wizyta - przepisanie recepty kwestia 3minut koszt 80 zł. Lubię tego doktora, jest w porządku, ale z cenami przesadza!!!!!