lekarz Andrzej Szwej

Klasa sama w sobie. polecam serdecznie. Jest opanowany, nie ucieka od udzielania odpowiedzi. Delikatny przy badaniu.

Jest super pod kazdym względem!!! Jest bardzo miły, solidny,delikatny przy badaniu. Dba o pacjentki.Polecam

Bardzo dokładny, zaangażowany.Solidny i słowny co do terminów. Poważne leczenie przeszłam z sukcesem i w dużym stopniu bezstresowo. Lekarz z powołania, wykorzystujący swoją wiedzą dla dobra pacjentki (bez zbędnej rutyny). Oczywiście polecam, szczególnie ,że można zrobić wszystkie badania na miejscu : usg, cytologię itd

CZUŁY, OPANOWANY, SPOKOJNIE TŁUMACZY NAJMIEJSZE NIEJASNOŚCI. POLECAM

CZUŁY, OPANOWANY, SPOKOJNIE TŁUMACZY NAJMIEJSZE NIEJASNOŚCI. POLECAM

dwa mankamenty: -czas oczekiwania -wizyta nawet jesli tylko po recepte lub odczytanie wynikow badan kosztuje 70 zl,co mnie zrazilo poniewaz konkretne leczenie danej choroby wymaga w takim wypadku kilki wizyt (badanie,oddanie probek badan do laboratorium,odczytanie wynikow,recepta,pozniej znowu kontrola po leczeniu... a wiec kilkaset zl sie uzbiera)

dwa mankamenty:
-czas oczekiwania

Polecam, b. dobry lekarz.Poprowadził mi bardzo dobrze drugą ciążę. Jedyny mankament, to zbyt drogie (jak dla mnie)wizyty.

Jedyny minus to czas oczekiwania na wizytę. Jesli akurat trafi się na dzień, w którym pełno klientek to lepiej zrezygnować lub wziłć ze sobą dobrą książkę. :) Ja tylko czuję lekki dyskomfort przy badaniu, którego przy jednym ginekologu tylko nie czuję (no, ale człowiek się przeprowadził i czas zmienić lekarza). AAA ... i trafiłam na niego zupełnie przez przypadek szukając na necie, gdy po porodzie męczyła mnie infekcja.

Lekarz ten sprawia miłe wrażenie. W przeszłości był świetny i kompleksowo podchodził do zdrowia pacjentki, np. znalazł u mnie guzka w piersi. Jednak z czasem stał się zorintowany głównie na pieniądze. Podczas mojej zagrożonej ciąży przyjechałąm do szpital z krwawieniem podczas jego dyżuru i czekałam ok. 40 minut aż wyjdzie z dyżurki (mąż kilkakrotnie wchodził i prosił by przyszedł na izbę przyjęć). Później w 6 miesiącu straszył, że położenie poprzeczne płodu kończy się urodzeniem martwego dziecka. Po tej wizycie zmieniłam lekarza i szczerze odradzm Szweja.

JESTEM ZACHWYCONA Z POSTAWY DOKTORA.POLECAM FACHOWEGO SPECJALISTĘ.

JESTEM ZACHWYCONA Z POSTAWY DOKTORA.POLECAM FACHOWEGO SPECJALISTĘ.