lekarz Andrzej Szwej

W 2003 roku z racji przebywania na oddziale patologii ciąży (zagrożona ciąża bliźniacza) zdarzyło się, że badanie usg przeprowadzał Pan dr Szwej, przystępnie objaśnił mi wszystko co widoczne było na monitorze i co może interesować przyszłą mamę :)( z wyjątkiem płci, ale wcześniej słyszałam, że pan dr Szwej ma taką zasadę, że nie udziela informacji dotyczącej płci). Na to akurat badanie miał przybyć mój mąż, ale się trochę spóźnił i nie miał śmiałości zapukać do gabinetu. Po skończonym badaniu, które trochę jednak trwało i wyjściu z gabinetu pan dr czekając na windę niechcący słyszał, że byłam zawiedziona, że mąż nie zapukał do gabinetu i nie zobaczył i usłyszał tego co ja. Pan dr tak zwyczajnie wrócił do gabinetu, przeprowadził badanie jeszcze raz dla męża, śmiał się przy tym, że każdy z nas będzie miał swoje zdjęcia dzieciaków. Pomimo oczywistego nawału pracy, poświęcił dodatkowy czas, wykazał empatię, rozumiał, że chcieliśmy na badaniu być razem i zrobiło mu się tak po ludzku nas szkoda. Poza tym Pan dr Szwej mnie nie prowadził, ale już po operacji zapytał o samopoczucie i oto czy jestem zadowolona z płci dzieci ;), także wnioskuję, że doskonale pamiętał i serdecznie podchodził do wszystkich pacjentów. Niektórzy piszą o tym, że Pan dr jest zorientowany na kasę - po prostu ma doświadczenie, wiedzę i zna swoją wartość, zwyczajnie ma prawo odcinać kupony od ciężkiej pracy. Co do oschłości, ja zapamiętałam zgoła coś innego. Pozdrawiam Pana Doktora bardzo serdecznie. Ciepło Pana wspominamy.
Szczęśliwi rodzice bliźniaków

Zgadzam sie z ponizsza opinia: "Wspaniały lekarz tylko za pieniądze... Na NFZ traktuje pacjentów jak zło konieczne, tak jak by w szpitalu za darmo pracował."

Wspaniały lekarz tylko za pieniądze... Na NFZ traktuje pacjentów jak zło konieczne, tak jak by w szpitalu za darmo pracował. Prywatnie (za pieniądze) bardzo miły i wyrozumiały. W szpitalu Nerwowy i opryskliwy w sytuacji kiedy to człowiek potrzebuje zrozumienia i odrobinę uprzejmości (zabieg wyłyżeczkowania jamy macicy - 3 ciąża obumarła). Na izbie przyjęć tak się spieszył przy zakładaniu karty pacjenta ze wypisał zły tydzień ciąży i zrobił błąd w ilości ciązy. zdecydowanie mowie "NIE" takiemu lekarzowi!!

Doskonaly lekarz, zawsze chetny udzielenia pomocy, sluzy godnymi poradami. Dzieki niemu jestem szczesliwa mama pieknego chlopczyka.Lekarz godny polecenia.

Odnośnie ceny za wizytę : 80zł wizyta, 30 złotych cytologia, 40 zł usg. Jak ktoś narzeka na ceny to niech idzie do państwowego - nikt nikogo nie zmusza na prywatne wizyty. Pan Andrzej jest konkretnym lekarzem - o wszystko wypyta, podczas badania jest delikatny, żartuje. Uważam,że jest to ginekolog na 6.

Odnośnie ceny za wizytę : 80zł wizyta, 30 złotych cytologia, 40 zł usg.
Uważam,że jest to ginekolog na 6.

Bardzo nieuprzejmy i arogancki. Pacjentki w szpitalu traktuje w sposób arogancki i obcesowy. Nie polecam. Nie wątpie że pacjentki prywatne traktuje inaczej ale uważam, że kultura nie wymaga opłaty.

Ostatni raz u doktorka byłam 2 lata temu, wtedy wizyta kosztowała 70zł, dzis z tego co czytam to 150zł. wow i szok. jest miły, bardzo delikatny, spokojny, taki fajny... ma bardzo dużo zadowolonych pacjentek i tym sposobem zdobywa doświadczenie. polecam!!!

Lekarz ma wiedzę i doświadczenie i jest kompetentny. Koszt wizyty z cytologią i usg 150zł- przesada. Następna wizyta - przepisanie recepty kwestia 3minut koszt 80 zł. Lubię tego doktora, jest w porządku, ale z cenami przesadza!!!!!

lekarz nieuprzejmy i nie słucha tego co pacjentka ma do powiedzenia aczkolwiek posiada dużą wiedzę i nie patrzy na zegarek podczas wizyty. Odradzam Kobietom, które wymagają od lekarza przyjaznego podejścia do pacjentki. Panie, które lubią lekarza typu suchciel na pewno się z nim dogadają. Wykonywał mi cc i po zabiegu nawet nie zainteresował się moim stanem zdrowia, że o stanie zdrowia dziecka nie wspomnę. Pod względem medycznym bardzo kompetentny i dociekliwy ale jak dla mnie dużo traci swoją oschłością.

Świetny lekarz, postawił trafną diagnozę-potwierdzoną poźniej badaniem-podczas gdy inni tylko straszyli. Przy tym mówi o wszystkim co widzi na USG i wyczuwa przy badaniu. Polecam!!!!