lekarz Aneta Białecka-Szymczak

Lekarz Aneta Bialecka nie powinna leczyć dzieci. Fatalny nie godny polecenia człowiek jako pediatra. Odniosłam wrażenie że Pani Doktor skończyła medycynę eksternistycznie. Brak wiedzy, doświadczenia. Pani pt. ale po co Pani tutaj przyszła, brak wiedzy, podejścia chęci podejścia do dziecka. Najgorszy lekarz z jakim do tej pory się spotkalam. W wielkim mieście nie przetrwalaby miesiąca. Zasciankowa paniusia z tytułem Doktora, który powinna obsadzić w ramkę i iść pracować do biura.

Drogie mamy nie zgadzam się z negatywnymi opiniami Pani doktor leczy moje 2 pociechy zawsze trafia z lekami i z chorobami jak widzi ze jest silna potrzeba skieruje do szpitala,wypisze odpowiednie skierowania na badania jak jest potrzeba zawsze można na nią liczyć o każdej porze na każdy telefon odpowiada na każdy napisany do niej SMS jest naprawdę godnym polecenia lekarzem.Negatywne opinie być może wynikają z tego że ktoś nalega na skierowania jak nie ma potrzeby i się teraz Mszcząna na lekarce.pozdrawiam

Najgorszy pediatra w Lubinie ... Chodzilam do Niej z dzieckiem 4 lata przez ktore moje dziecko dostawalo leki przecialergiczne na daremno bo okazalo sie ze dziecko nie jest alergikiem. Ponadto proszac o drugie w roki do okulisty uslyszalam ze nie da i musze isc prywatnie.

potwierdzam negatywne opinie. Lekarz, który nie potrafi potrafi trafnej diagnozy. Arogancka, nieuprzejma i do tego wprowadzająca chaos! Zaprzecza temu co kiedyś powiedziała, z rodziców lubi robić idiotów.Odradzam ją, jak również z korzystania z świadczeń zdrowotnych w placówce Lubmed - poniżej poziomu!Chaos organizacyjny na maksa!

negatywne komenty pewnie wstawia konkurencja.....ale to norma, ogólnie Pani Doktor jest mila, sympatyczna, bezkonfliktowa...z średnim warsztatem lekarskim

Brak podejścia do dziecka,arogancka i nie miła!Jednym słowem okropna kobieta!Nie potrafiła poradzić sobie z problemami skórnymi mojego dziecka zrzucając winę na mnie...Wystarczyła jedna wizyta u innego pediatry i problem znikł.Więc to w pełni tłumaczy brak kompetencji tej niby pani doktor...

Nie polecam tej PANI,jest nieuprzejma,odsyła do domu mimo prośby i zapoznania się z wynikami,pomyliła się z zawodem.Nie powinna mieć kontaktu z dziećmi,diagnozy nie są trafione,dlatego zmieniłam lekarza bo pani doktor się nie nadaje do leczenia dzieci.

Pani doktor to wspaniały lekarz polecam wszystkim.Jest bardzo cierpliwa, w bardzo zrozumiały sposób tłumaczy chorobę i metodę leczenia.Leki które przepisuje są zawsze trafne i szybko pomagają.Świetny kontakt z młodzieżą.

Zdecydowanie nie polecam.Bardzo nie miła,nie przyjemna kobieta.

Zdecydowanie nie polecam.Bardzo nie miła,nie przyjemna kobieta.