lekarz Aneta Ptak

Dermatolog estetyczny

Jestem ogromnie wdzięczna pani doktor, za to, że wyleczyła mnie z trądziku. Wcześniej chodziłam do wielu, wielu innych dermatologów, stosowałam różne drogie leki i maści, przechodziłam różne dermo-zabiegi... jednak wszystko było nieskuteczne lub efekt był tylko chwilowy. Na szczęście spotkałam panią dr Anetę Ptak, która dosłownie uratowała mi życie! Już po pierwszej wizycie skierowała mnie na badania hormonalne, zaleciła odpowiednie środki. Nikt z wcześniejszych lekarzy jakoś nie zwrócił uwagi na to, że to właśnie może być przyczyną (od pewnej innej "pani doktor" z Bielska usłyszałam, że muszę chodzić co miesiąc ...

Już po pierwszej wizycie skierowała mnie na badania hormonalne, zaleciła odpowiednie środki. Nikt z wcześniejszych lekarzy jakoś nie zwrócił uwagi na to, że to właśnie może być przyczyną (od pewnej innej "pani doktor" z Bielska usłyszałam, że muszę chodzić co miesiąc do niej na zabiegi za ok.100-200zł, to może będzie lepiej. a tak poza tym to trądziku nie można wyleczyć, tylko tak będę mieć do końca życia. tragedia!)
Nigdy nie miałam tak ładnej cery jak teraz, chociaż nie zakończyłam jeszcze swojego leczenia.
Widać, że pani doktor zależy na pacjencie i na tym, żeby go wyleczyć, a nie zdzierać od niego kasę. Jest niesamowicie miła! :) Poza przepisaniem środków dermatologicznych doradziła mi jaką powinnam stosować dietę, czego unikać, doradziła też jakie powinnam stosować kosmetyki - jej wiedza jest bardzo szeroka, widać, że zna się na rzeczy.
Nie wiem co bym zrobiła, gdybym nigdy nie trafiła do jej gabinetu. Wcześniej trądzik niszczył mi życie, często nie mogłam na siebie patrzeć w lustrze. A teraz? Moja cera już jest prawie całkowicie wyleczona.

Polecam niesamowicie wszystkim! Naprawdę opłaca się odwiedzić p. dr Ptak, ponieważ jest to nie tylko bardzo kompetentny lekarz, ale także przesympatyczna i godna zaufania specjalistka.

Mogę napisać jedynie:polecam ! Bardzo duża kompetencja lekarska,czas poświęcony na konsultacje zaowocował świetnym efektem zabiegu. Pani doktor z dużym doświadczeniem,kulturą i nieudawaną sympatią Atmosfera w gabinecie bardzo dobra Niestety terminy dość odległe i problem z kontaktem telefonicznym Innych zastrzeżeń nie mam .Na pewno tam wrócę:-)

Mogę napisać jedynie:polecam !
Pani doktor z dużym doświadczeniem,kulturą i nieudawaną sympatią
Atmosfera w gabinecie bardzo dobra
Niestety terminy dość odległe i problem z kontaktem telefonicznym
Innych zastrzeżeń nie mam .Na pewno tam wrócę:-)

Bardzo dobry specjalista, najlepszy w Bielsku Białej. Pani Aneta jest bardzo miła, sympatyczna oraz bardzo dokładna i bardzo trafnie stawia diagnozy.Miałem okropny problem z trądzikiem od 6 lat i chodziłem z tym gdzie tylko się dało i nic nie pomagało.Panią Anetę poleciła mi znajoma, już po 3 tygodniach był rezultat aż do dzisiejszego dnia stosuję rady pani Anety i nie mam problemów z twarzą, bardzo dobry Fachowiec.Również jest bardzo dobrym człowiekiem, pomocnym.Przekonałem się na własnej skórze i dziękuję jej serdecznie oby jak najwięcej takich specjalistów dla których pacjent nie jest ...

Bardzo dobry specjalista, najlepszy w Bielsku Białej.
Pani Aneta jest bardzo miła, sympatyczna oraz bardzo dokładna i bardzo trafnie stawia diagnozy.Miałem okropny problem z trądzikiem od 6 lat i chodziłem z tym gdzie tylko się dało i nic nie pomagało.Panią Anetę poleciła mi znajoma, już po 3 tygodniach był rezultat aż do dzisiejszego dnia stosuję rady pani Anety i nie mam problemów z twarzą, bardzo dobry Fachowiec.Również jest bardzo dobrym człowiekiem, pomocnym.Przekonałem się na własnej skórze i dziękuję jej serdecznie oby jak najwięcej takich specjalistów dla których pacjent nie jest jednostką.Nie mówiąc o doświadczeniu i umiejętnościach oraz dokładności pani Anety gdyż jest to zbędne, profesjonalistka.

Nie mam zaufania do dermatologów - od zawsze miałam problem ze skórą i włosami - płaciłam krocie za wizytę a za "polecane" specyfiki z apteki po kilkaset złotych. A tu taka niespodzianka - Pani Doktor bardzo kompetentna - zleciła badania, które od razu wykazały przyczynę problemów (nikt wcześniej ich nie zlecił), przepisała leki robione w aptece za bardzo przystępną cenę a najważniejsze, że pomocne.Cena za wizytę - jedna z niższych w naszym regionie. Pani Doktor to wybitny fachowiec, który nie mysli tylko o swoich korzyściach ale również o pacjęcie - a to nie częste. Szczerze polecam.

Leczę się u Pani Doktor od paru lat i nie spotkałam jeszcze tak kompetentnej osoby,a w dodatku miłe i uprzejmej.Pomogła całej mojej rodzinie wiele razy i uważam iż to najlepszy gabinet. polecam

można trafić, a można trafić lepiej. Ja się nie odważę iść do Pani doktor z jakimiś większymi moimi sprawami.

po 10 latach nareszcie trafiłam na panią Ptak - i zdecydowanie polecam! kompetentna osoba, zaproponowała mi skuteczne leczenie, wcześniej dokładnie opisując jego etapy. Dodatkowo, przyszłam kiedys do niej na wizytę prywatną (koszt 50zł) kilka minut przed czasem. Nie miała żadnej pacjentki, więc przyjęła mnie wcześniej... bez pobrania opłaty. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie najlepszy lekarz medycyny estetycznej. Wiedza dermatologiczna, niezbędna w medycynie estetycznej, w połączeniu z podejściem do pacjenta, klasyfikuje Panią doktor jako świetnego fachowca w branży. Byłam pacjentem jednej pani doktor w klinice bielskiej i wyszłam z poparzeniem twarzy w wyniku niedostosowania parametrów lasera do wrażliwości skóry. Pęcherze na twarzy nie są mile widzianym dodatkiem estetycznym, skutkującym plamami na twarzy! W dniu dzisiejszym po leczeniu u Pani doktor Ptak stwierdzam jedno- swoją twarz można powierzyć TYLKO lekarzowi ze znajomością wiedzy dermatologicznej.

jestem bardzo zdowolona z zabiegu jaki wykonala pani doktor Ptak . Poprawiala moje usta` likwidujac bardzo glebokie zmarszczki . Uwazam ze dokonala cudu likwidujac glebokie bruzdy Jestem pelna uznania dla kompetencji i podejscia do pacjeta.Moje samopoczucie i wyglad ulegly diametralnej poprawie . jestem przeszczesliwa GORACO POLECAM . przejezdzam specjalnie z Wroclawia.Pania Doktor polecila mi siostra ktora od lat korzysta z uslug gabinetu Pani Doktor i podobnie jak ja jest zachwycona efektami zabiegow i PRZYSTEPNYMI CENAMI. Barbara Rodziewicz

Barbara Rodziewicz

Jestem pacjentką pani doktor od 6 lat,zarówno w gabinecie prywatnym jak i na kasę chorych.Nie spotkałam do tej pory tak kompetentnego i "ludzkiego" lekarza.Wiele razy uzyskałam pomoc zarówno od pani doktor jak i od pani Darii .Nigdy nie widziałam różnicy między wizytą o charakterze prywatnym czy w ramach funduszu.Polecam całym sercem i dziękuję Beata Sawczuk