lekarz Aneta Ptak

Dermatolog estetyczny

Jestem pod wiekim wrazeniem,,,Pani Doktor to osoba do ktorej tylko polecilabym swoja twarz ,,,Rewelacyjna,,,Pani Anetka to nastepna cudna osoba w tej kadrze,,,,polecam wszystkim jestem pod wrazeniem ,,,Polecam,,,,,,,,

Bardzo dobry specjalista, najlepszy w Bielsku Białej. Pani Aneta jest bardzo miła, sympatyczna oraz bardzo dokładna i bardzo trafnie stawia diagnozy.Miałem okropny problem z trądzikiem od 6 lat i chodziłem z tym gdzie tylko się dało i nic nie pomagało.Panią Anetę poleciła mi znajoma, już po 3 tygodniach był rezultat aż do dzisiejszego dnia stosuję rady pani Anety i nie mam problemów z twarzą, bardzo dobry Fachowiec.Również jest bardzo dobrym człowiekiem, pomocnym.Przekonałem się na własnej skórze i dziękuję jej serdecznie oby jak najwięcej takich specjalistów dla których pacjent nie jest ...

Bardzo dobry specjalista, najlepszy w Bielsku Białej.
Pani Aneta jest bardzo miła, sympatyczna oraz bardzo dokładna i bardzo trafnie stawia diagnozy.Miałem okropny problem z trądzikiem od 6 lat i chodziłem z tym gdzie tylko się dało i nic nie pomagało.Panią Anetę poleciła mi znajoma, już po 3 tygodniach był rezultat aż do dzisiejszego dnia stosuję rady pani Anety i nie mam problemów z twarzą, bardzo dobry Fachowiec.Również jest bardzo dobrym człowiekiem, pomocnym.Przekonałem się na własnej skórze i dziękuję jej serdecznie oby jak najwięcej takich specjalistów dla których pacjent nie jest jednostką.Nie mówiąc o doświadczeniu i umiejętnościach oraz dokładności pani Anety gdyż jest to zbędne, profesjonalistka.

Rzuca się w oczy ogromna uprzejmość i wręcz fizycze ciepło jakie bije od Pani doktor.Myślę że to starczy za komentarz

Bardzo miła kmpetentna i pełna troski .Wzbudza zaufanie

Bardzo miła kmpetentna i pełna troski .Wzbudza zaufanie

Jestem pod dużym wrazeniem Pani doktor,pierwszy raz poczułam się jak człowiek a nie klient!Trafiłam do Pani Anety Paszek na mezoterapię - kompetencja wielka .Jedyny problem to brak intymności w związku z trudnymi warunkami lokalowymi,ale bez wątpienia to najlepszy gabinet estetyczny.Polecam

Zdecydowanie najlepszy lekarz medycyny estetycznej. Wiedza dermatologiczna, niezbędna w medycynie estetycznej, w połączeniu z podejściem do pacjenta, klasyfikuje Panią doktor jako świetnego fachowca w branży. Byłam pacjentem jednej pani doktor w klinice bielskiej i wyszłam z poparzeniem twarzy w wyniku niedostosowania parametrów lasera do wrażliwości skóry. Pęcherze na twarzy nie są mile widzianym dodatkiem estetycznym, skutkującym plamami na twarzy! W dniu dzisiejszym po leczeniu u Pani doktor Ptak stwierdzam jedno- swoją twarz można powierzyć TYLKO lekarzowi ze znajomością wiedzy dermatologicznej.

Ja osobiscie nie spotkalam tak odpowiedzialnej osoby a gabinetow zwiedzilam ich juz na slasku wiele,specjalnie przyjezdzam z gliwic i nie szkoda mi czasu na dojazd.caly zespol jest bardzo dobry i widac ze zalezy im na pacjencie.zreszta ceny tez sa bardzo dobre. Moim zdaniem to godne polecenia miejsce,niestety czasem trudno si e dodzwonic,ale warto probowac.polecam goraco.

Pani doktor przez cały czas wizyty była nieobecna duchem,dyskonfortowe dla mnie było to,że kilka razy ktoś wkładał głowę do gabinetu kiedy odbywała się moja wizyta i wówczas pani doktor maksymalnie skracała rozmowę ze mną, w efekcie wizyta trwała 6 minut,a kuracja jaką na mnie, bo nie można powiedzieć,że wzięła moje pytania pod uwagę, przeprowadziłapani doktor nie przyniosła tak oczekiwanych przeze mnie efektów, właściwie nic mi nie dała.Naświetlania laserem to pieniądze wyrzucone w błoto,nie warto w nie inwestować ani czasu, ani tymbardziej pieniędzy.

podczas pierwszej wizyty ocenilam pania doktor Ptak, jako osobe zakompleksiona,nieszczera (nie patrzy wogole w oczy podczas rozmowy)i chlodna, ale zdecydowalam sie za Jej namowa na fotoodmladzanie u drugiej pani Anety i jestem zachwycona efekem zabiegu i ta osoba- swietna babka!!!, potem powoli zaczelam sie przekonywac do pani doktor...zrobilam botoks i wypelnienie zmarszczki- efekt przerosl moje oczekiwania, wiec moge powiedziec jedno: swietny fachowiec!!!Chyba nawet zaczynam Ja lubic:)Polecam szczerze ten gabinet. Fajny zespol, super efekty. Ewa.

Kompetentna, rzeczowa, bardzo sympatyczna i miła, delikatna. Wspaniały człowiek i godny zaufania fachowiec. Cokolwiek poprawi efekt jest bardzo naturalny. Nie naciąga. Poświęca pacjentowi dużo czasu. GORĄCO POLECAM!!!