lekarz Aneta Ptak

Dermatolog estetyczny

Jestem pacjentką pani doktor od 6 lat,zarówno w gabinecie prywatnym jak i na kasę chorych.Nie spotkałam do tej pory tak kompetentnego i "ludzkiego" lekarza.Wiele razy uzyskałam pomoc zarówno od pani doktor jak i od pani Darii .Nigdy nie widziałam różnicy między wizytą o charakterze prywatnym czy w ramach funduszu.Polecam całym sercem i dziękuję Beata Sawczuk

Mam problemy skórne po leczeniu u innej lekarki Acnenorminem, usuwałam laserowo zmiany. Miało byc lepiej - jest o wiele gorzej! Zmiana jest czerwona mimo , że od zabiegu minęło już 4 miesiące, jak również większa niż przedtem. Dodatkowo dostałam jakieś antybiotyki do smarowania, które działają na siebie antagonistycznie no i nieszczęsny Acne-Derm który zapchał mi skóre do końca przez co mam kaszkę. Nie polecam, więcej szkody niż pożytku. \Czekałam na wizytę ok 2 miesiecy.

Kompetentna, miła, uprzejma. Poświęca pacjentowi dużo czasu, cierpliwie wyjaśnia, odpowiada na pytania. Polecam

Świetny lekarz tłumaczy problem , różne sposoby leczenia. Polecam

Świetny lekarz tłumaczy problem , różne sposoby leczenia. Polecam

Zdecydowanie polecam!!!!Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani doktor Anety Ptak....Specjalista w każdym calu a to tego niezwykle sympatyczna...ale nie mogłabym pominąć Pani Darii która wykonywała mi zabiegi(zamykanie naczynek)....kompetentna,życzliwa,bardzo poważnie podeszła do mojego problemu zdrowotnego,wszystko mi wytłumaczyła i udzieliła cennych wskazówek....dziękuje.....

jestem zdecydowanie na TAK! fantastyczne podejście, skuteczne leczenie niedrogimi lekami! za dwa miesiące idę na laser:)

Panią doktor gorąco polecam. Kompetentna, rzeczowa, miła i sympatyczna.

Panią doktor gorąco polecam. Kompetentna, rzeczowa, miła i sympatyczna.

wspanaiały specjalista wiedza duza, wspaniała kobieta ,grzeczna, przemiła ,lubi ludzi a poza tym sliczna dziewczyna az miło patrzec ,zadbana i to bardzo i....pachnąca co dlamnie ma ogromne znaczenie -czekam na wizyte jestem zapisana .

rzeczowo, uprzejmie, fachowo. Zdecydowanie polecam.

rzeczowo, uprzejmie, fachowo. Zdecydowanie polecam.

Mieszkam w Jastrzębiu-Zdroju i mimo,że mam w pobliżu więcej lekarzów medycyny estetycznej zawsze będę korzystała z usług pani Anety :) Mam porównanie,bo byłam w Rybniku u pani G. i masakra lepiej się przejechać do B-B