lekarz Aneta Ptak

Dermatolog estetyczny

Gorąco polecam panią Anetę Ptak. Podałam się dwóm zabiegom laserem Fraxel. Głębokie blizny potrądzikowe wypełniły się, blizna dł 4 cm, jest już prawie niewidoczna. Również epilacja laserowa odniosła stu procentowy sukces. Pani Aneta i pani Daria to przemiłe, kulturalne osoby. Naprawdę warto.

jestem bardzo zdowolona z zabiegu jaki wykonala pani doktor Ptak . Poprawiala moje usta` likwidujac bardzo glebokie zmarszczki . Uwazam ze dokonala cudu likwidujac glebokie bruzdy Jestem pelna uznania dla kompetencji i podejscia do pacjeta.Moje samopoczucie i wyglad ulegly diametralnej poprawie . jestem przeszczesliwa GORACO POLECAM . przejezdzam specjalnie z Wroclawia.Pania Doktor polecila mi siostra ktora od lat korzysta z uslug gabinetu Pani Doktor i podobnie jak ja jest zachwycona efektami zabiegow i PRZYSTEPNYMI CENAMI. Barbara Rodziewicz

Barbara Rodziewicz

Zdecydowanie nie polecam. Robiłam u Pani Anety Ptak różne zabiegi i szczerze z niczego nie jestem zadoWolona, lasery to tylko chwyty reklamowe, FRAXEL od ostatniego zabiegu minęło 5 miesięcy, a robiłam 4 zabiegi i zero efektów. Szczerze żełuje, że robiłam inne zabiegi tylko pogorszyłam sobie....PANI DOKTOR JEST BARDZO MIŁA ALE EFEKTY LECZENIA DRAMATYCZNE

Niestety z czasem zorientowałem się, że Pani doktor zależy przede wszystkim na dobrym biznesie.

brak możliwości kontaktu telefonicznego,poczta głosowa to nie jest kontakt! nie oddzwaniają na zostawione wiadomości,lekarz wyraźnie niecierpliwi się słuchając pacjęta,zabieg laserowy wykonany u mnie bez zadowalających efektów.Generalnie nie polecam!

Jestem ogromnie wdzięczna pani doktor, za to, że wyleczyła mnie z trądziku. Wcześniej chodziłam do wielu, wielu innych dermatologów, stosowałam różne drogie leki i maści, przechodziłam różne dermo-zabiegi... jednak wszystko było nieskuteczne lub efekt był tylko chwilowy. Na szczęście spotkałam panią dr Anetę Ptak, która dosłownie uratowała mi życie! Już po pierwszej wizycie skierowała mnie na badania hormonalne, zaleciła odpowiednie środki. Nikt z wcześniejszych lekarzy jakoś nie zwrócił uwagi na to, że to właśnie może być przyczyną (od pewnej innej "pani doktor" z Bielska usłyszałam, że muszę chodzić co miesiąc ...

Już po pierwszej wizycie skierowała mnie na badania hormonalne, zaleciła odpowiednie środki. Nikt z wcześniejszych lekarzy jakoś nie zwrócił uwagi na to, że to właśnie może być przyczyną (od pewnej innej "pani doktor" z Bielska usłyszałam, że muszę chodzić co miesiąc do niej na zabiegi za ok.100-200zł, to może będzie lepiej. a tak poza tym to trądziku nie można wyleczyć, tylko tak będę mieć do końca życia. tragedia!)
Nigdy nie miałam tak ładnej cery jak teraz, chociaż nie zakończyłam jeszcze swojego leczenia.
Widać, że pani doktor zależy na pacjencie i na tym, żeby go wyleczyć, a nie zdzierać od niego kasę. Jest niesamowicie miła! :) Poza przepisaniem środków dermatologicznych doradziła mi jaką powinnam stosować dietę, czego unikać, doradziła też jakie powinnam stosować kosmetyki - jej wiedza jest bardzo szeroka, widać, że zna się na rzeczy.
Nie wiem co bym zrobiła, gdybym nigdy nie trafiła do jej gabinetu. Wcześniej trądzik niszczył mi życie, często nie mogłam na siebie patrzeć w lustrze. A teraz? Moja cera już jest prawie całkowicie wyleczona.

Polecam niesamowicie wszystkim! Naprawdę opłaca się odwiedzić p. dr Ptak, ponieważ jest to nie tylko bardzo kompetentny lekarz, ale także przesympatyczna i godna zaufania specjalistka.

Od dawna jestem klientką gabinetu pani doktor Ptak. Wypróbowałam tam wiele zabiegów. Nie ukrywam, że korzystałam też z innych gabinetów i mam porównianie....teraz to mój ulubiony gabinet.W zeszłym roku uzupełniła mi wypełnienie zmarszczki gratis, bo efekt zabiegu był zbyt płytki.Dba bardzo o zadowolenie klienta.Dziewczyny znają sie tam na rzeczy i są przesympatyczne...w zeszłym tygodniu byłam na mezoterapji. Efekt SUPER! i ani jednego najmniejszego siniaka!!! Polecam gorąco!

Jestem bardzo zawiedziona. Uważam, że zabiegi laserowe są stratą pieniędzy. Miałam twarz z bliznami potrądzikowymi. Wykonałam już 3 zabiegi fraxelem, od pierwszego minęło już 7 miesięcy. Zmian na lepsze nie widać, wręcz przeciwnie pojawiło mi się na twarzy dużo małych wągrów, A dziury jak były tak są. Inne zabiegi też mało skuteczne. Efekty leczenia nie warte pieniędzy a tym bardziej nadzieji którą miałam.

Polecam Panią doktor wszystkim z czystym sumieniem!!!.Od 3 lat leczyłam się na trądzik ropowiczy chyba u wszystkich dermatologów w bielsku i cieszynie.Po 4 miesiącach leczenia u dr Ptak mam już tylko pozostałości trądzika.Jestem po zabiegach laserem fraxel i efekty są piękne!!!>ogromnym problemem jest rejestracja to jest pięta achillesowa,ale warto poczekać i uzbroić się w cierpliwość,ceny rewelka a personel bardo miły polecam

Zadowolona jestem z wizyty u Pani Ptak, ale dodzwonić się tam to jakaś makabra!!!! Dzwoniłam chyba z 10 razy, dopiero za 11 ktoś łaskawie oddzwonił. Mam wrażenie, że idą na ilość nie jakość, narzucają duże tempo na zasadzie następny prosze. Efekt nie najgorszy, ale niesmak został:( Polecić polecam, o ile ktoś siętam dodzwoni