lekarz Aneta Ptak

rewelacja,polecilam juz niejednemu znajomemu i podzielaja moja opinie

rewelacja,polecilam juz niejednemu znajomemu i podzielaja moja opinie

Jak Najbardziej polecam pania doktor ;) Jest niesamowita

Jak Najbardziej polecam pania doktor ;) Jest niesamowita

bardzo miła, kompetentna, potrafi doradzić, szczególnie niezdecydowanej pacjentce i nie są to porady nastawione na zysk ale szczere i fachowe. Robiłam wypełnienie i jestem baaardzo zadowolona z efektu. Polecam. No i śliczna Pani Doktor jest żywą reklamą przychodni.

fachowa, odradziła mi kilka upiekszajacych zabiegow twierdzac ze mam na nie jeszcze czas - nie jest nastawiona tylko na robienie kasy. Zaproponowala zabiegi odpowiednie do stanu mojej skory .

Profesjonalne podejście pani Doktor do pacjenta i jego choroby utwierdza mnie w przekonaniu, że nie każdy lekarz to konował.

Bardzo miła i pomocna. Zawsze doradzi, udzieli pomocy. Pierwszy raz spotkałam tak wspaniałego lekarza. Szczerze polecam wszystkim!!!

Bardzo dobry lekarz i napewno zna się na swojej profesji. Jestem bardzo zadowolona, inni lekarze nie potrafili pomóc mojemu synkowi a Pani doktor bez problemu wiedziała jak to zrobić.

bardzo sympatyczna i konkretna,pomogła już całej mojej rodzinie

bardzo sympatyczna i konkretna,pomogła już całej mojej rodzinie

Wspaniała lekarka, mnie wyleczyła w miesiąc z choroby która ciągła się od lat i żaden dermatolog nie był w stanie mi pomóc, ponad to skorzystałam z zabiegu fotoodmładzania-efekt powalający. Wspaniała osoba, sympatyczna, cudowne podejście-miałam okazję skorzystać z wizyty prywatnie i w przychodni-bez znaczenia, zawsze bardzo miło i ten sam cel żeby wyleczyć i pomóc. Polecam bardzo gorąco od dermatologii po dermatologię estetyczną!

Wspaniała, skromna,kompetentna osoba ,efekty jej pracy sa niesamowite. Polecam!

Wspaniała, skromna,kompetentna osoba ,efekty jej pracy sa niesamowite. Polecam!