lek. med. Anita Tarnowskalek. med. Anita Tarnowska - zdjęcie profilowe

lek. med. Anita Tarnowska

Endokrynolog, Diabetolog, Internista

Bardzo dziękuję Pani Doktor za fachową opiekę. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w leczeniu mojej cukrzycy, dzięki wyczerpującym informacja zrozumiałam istotę choroby i staram się z nią walczyć . Wszystkim polecam takiego diabetologa.

Bardzo dziękuję Pani Doktor za fachową opiekę.

Sam pozytyw- wszystko OK,miłe podejście do pacjenta, dogodne ustalenie terminu wizyt,staranne badanie i leczenie

Sam pozytyw- wszystko OK,miłe podejście do pacjenta,
dogodne ustalenie terminu wizyt,staranne badanie
i leczenie

Jestem pacjentką Pani Doktor od wielu lat. Jestem bardzo zadowolona , wyjątkowe podejście do chorego ,zawsze trafna diagnoza,nie biegam po specjalistach Doktor leczy mi nadciśnienie, niedoczynność tarczycy i cukrzyce, pomogła mi schudnąć. Warto czekać długo w kolejce. Bardzo dziękuje, wdzieczna pacjent

Jestem pacjentką Pani Doktor od wielu lat.
Warto czekać długo w kolejce. Bardzo dziękuje, wdzieczna pacjent

najgorsza lekarz z jaką miałam kontakt, jest zainteresowana tylko mierzeniem ciśnienia.

Wspaniała Pani Doktor!!!! Potrafi słuchać pacjenta jest bardzo miła i zawsze stawia trafne diagnozy.Polecam

Polecam! Miłe i rzetelne podejście do pacjenta.

Polecam! Miłe i rzetelne podejście do pacjenta.

Polecam!!!! Pani Doktor jest bardzo miłą , kompetentną i godną polecenia lekarką. Niezwykle mila aparycja , super podejscie do pacjenta. Niespotkałam jeszcze Tak Wspanialego Lekarza

Polecam wszystkim Panią Doktor Anitę Tarnowską .Jest to Osoba niesamowicie uprzejma o ogromnym uroku osobistym i wielkich kompetencjach zawodowych.Zyczę Pani Doktor dużo zdrowia i polecam wszystkim .Prawdziwy lekarz z powołania.Wdzięczny pacjent.

Jedynym mankamentem sa pacjenci któże jak za komuny okupują poczekalnie pomimo wyznaczonej godziny wizyty. Nasza przemila Pani Doktor ! Bardzo prosimy o wyczytywanie nazwisk wg kolejności podanej przez rejestratorów. Wiem że wszyscy Panią uwielbiaja [tez mają za co] ale troszkę porządku dla tych przebiegłych , cwanych i tych co uwielbiaja kolejki przydało by się. Z pozdrowieniami i wyrazami najwyższego szacunku . Pacjent

Rewelacja.Miła,niezwykle kompetętna rozumiejąca potrzeby pacjęta. Bardzo komunikatywna Wzór dla innych lekarzy. Wdzięczny pacjent.WW

Rewelacja.Miła,niezwykle kompetętna rozumiejąca potrzeby pacjęta.
Bardzo komunikatywna Wzór dla innych lekarzy.

Wdzięczny pacjent.WW